възхищавате ли се открито на красиви жени?!..

  • 4 789
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 384
ооо най-редовно се заглеждам по хубави жени  Laughing, даже поянкога се плаша от себе си!  Joy Joy Joy
Как да не им се възхищаваш - то хубавото си е хубаво! Simple Smile

# 31
Стига бе,дали наистина е така или не си признавате,че завиждате на някоя убавица 4470 Joy

# 32
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Когато видя жена, която е красива, не пропускам да го отбележа.

# 33
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моят отговор е ДА, но същия не съм чула от устата на мъж ми. Аз открито се възхищавам на хубавите жени, а той даже и да забележи хубав мъж никога няма да ми каже .

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 09:04 от Lilqna

# 34
  • Мнения: 467
Да, с мъжа ми се радваме заедно както на хубавите жени, така и на хубавите мъже. Струва ми се нормално да можеш да оцениш красотата, все едно под каква форма ти се явява Simple Smile
newsm10

# 35
  • София
  • Мнения: 15 221
Да. Ако познавам жената (малко или много) мога дори да й кажа, че я намирам за изключителон красива. Ако не-споделям с човека, който е до мен в момента.

Ако се случи да кажа на мъжа ми, че някоя жена е много красива, веднага започва да й намира кусури. Това й е такова, онова й е онакова..... Един път не е казал за някоя жена, че всичко й е наред. Да се чудиш как ме е харесал мен, че даже ме е взел Rolling Eyes Сигурно съм съвършена Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 045
Ми да ! Защо пък трябва да мълча или да казвам на черното бяло  Rolling Eyes Много се кефя на хубави и поддържани жени  Peace

# 37
  • Мнения: 2 353
  Много харесвам красивите хора, за мен те са произведения на изкуството! Говоря за наистина красиви същества, а не за разни цуцулюмбени патки и патковци. Споделям с който съм на "смяна" - мъж, приятелка, чадър...Но ако мъжът ми каже "Виж, каква красавица!" ще го ритна веднага. Сега като се замисля няма особена логика да държа аз да съм първата отбелязала факта, ама на...

# 38
  • Мнения: 52
ооо най-редовно се заглеждам по хубави жени  Laughing, даже поянкога се плаша от себе си!  Joy Joy Joy
Как да не им се възхищаваш - то хубавото си е хубаво! Simple Smile
newsm10
Май по-често ми се случва да се заглеждам по жени:mrgreen:

# 39
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Един виц по случая:

- Огледалце, Огледалце, коя е най-красива на света?

- Е, а мръдни се малко да видя де...

# 40
  • Мнения: 7 914
Разбира се!
Даже съм готова да споря ( за защитавам ) когато се намери кусур на възхваляния от мен човек! smile3521

# 41
  • София
  • Мнения: 2 967
Винаги се взъхищвам на красивите жени. НО на естествено красивите. Въобще на красивите хора и от двата пола.

# 42
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Стига бе,дали наистина е така или не си признавате,че завиждате на някоя убавица 4470 Joy
Peace
Виждам, че сравнително от скоро ти е регистрацията и едва ли знаеш колко пумия се е изляла по истински красавици от родния и световния шоубизнес на страниците на Клюкарника. Далеч по-малко са признанията за перфектен външен вид. И много рядко някой тук си признава нещо, което би създало лоша представа за него (повече случаи това става анонимно) Wink

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Открито-закрито - отбелязвам факта! На черното бяло не мога да казвам.

# 44
  • Мнения: 1 462
Открито пред кого?

Пред себе си? - не.
Пред приятелите ми? - вулгарно.
Пред приятелката ми? - абсурд.

Общи условия

Активация на акаунт