за мамите от Пловдив 3

  • 10 142
  • 233
  •   1
Отговори
# 210
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Аз не съм се отказала и мисля да събера парите за балатума... като съм готова ще свиркам.
Ели за теб   bouquet  bouquet  bouquet

# 211
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Viara , честит рожден ден на малката Вики , да ти е жива и здрава и много да те радва !    newsm59

МЕРЕЛИН е превела парите за балатума , така може да действаме. Да отидем до фирмата ,да се обадим на дома и т.н.

Благодарности на всички момичета от София , за това че ни подкрепят и с тяхна помощ успяваме да сме още по полезни. Hug  bouquet

# 212
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Момичета, мога да добавя 100 лв към сумата за балатума на малката група. На кой да ги дам newsm78

# 213
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета, мога да добавя 100 лв към сумата за балатума на малката група. На кой да ги дам newsm78

Браво на теб !  bouquet
Нека да се включи Elisir , за да каже тя докъде е стигнала с намирането на средства и като добавим твоите 100лв дали ще стигнат за закупуването на 73квадрата. Иначе общата стойност е 416 лв. Другият вариат е да ги прибавим към парите от София и да купим още 20квадрата ,пък те ще го сложат в помещение където ще стигне и ще свърши работа.

# 214
  • Мнения: 903
Aз също ще дам 100лв. от мен, но още не съм се видяла с приятелите от които смятам да събера всичките. Тези дни бях доста заета... ако искате да ви дам тези от мен ,а пък другите ще гледам да е скоро.

# 215
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Ако искате, като съберем всичките пари да се видим, за да купим балатума. Мисля да агитирам колежките в офиса да понаплетат нещо и да съберат дрешки. За каква възраст са най-нужни? Бебета, 3-5г или каквото успеем да съберем? Ако имате информация от какво имат нужда децата, кажете, за да се ориентирам  book

# 216
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
profesorka , Elisir  най-добре е да се уговорим за утре да се видим , за да отидем в магазина за балатума и да платим балатума за общата сума .Те от дома ще си го застелат на най- спешните места. То реално с вашите пари ,остават към 35квадрата още , което е нищо сравнение с първоначалните квадрати.

# 217
  • Мнения: 903
profesorka , Elisir  най-добре е да се уговорим за утре да се видим , за да отидем в магазина за балатума и да платим балатума за общата сума .Те от дома ще си го застелат на най- спешните места. То реално с вашите пари ,остават към 35квадрата още , което е нищо сравнение с първоначалните квадрати.
OK. Аз утре съм по разходки... ще се чуем по тел.

# 218
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Днес ще се срещнем пред магазина за балатума в 13ч. , той се намира отстрани на Метро , казва се "Карпет макс " . Ще помоля  profesorka и  Elisir ако имат възможност  да дойдат направо там или да ми се обадят преди този час да се уговорим нещо друго.

# 219
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Обадих се в Наречен , директорката на дома също ще дойде пред магазина в 13ч.

# 220
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Балатума най-после е купен и вече е при децата . Сега остава да го сменят със стария и всичко ще е  PeaceНадявам се като отидем следващия път на снимките да има новичик балатум.
Заслугата е изцяло ваша , затова искам да ви поздравя и да ви поднеса :   bouquet  bouquet  bouquet
Специални благодарности на момичетата от София които дадоха 570лв. и на profesorka и  Elisir  които се включиха с по 100лв. и на всички които се включиха с търсенето на оферти и др. Браво момичета !

Последна редакция: пт, 06 окт 2006, 16:15 от mili.m

# 221
Включвам се за първи път.С моя приятелка имаме събрани дрешки за деца 0-3 г.,някои доста старички ,но са чисти и здрави.Дали биха послужили и кога е следващата акция?

# 222
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Включвам се за първи път.С моя приятелка имаме събрани дрешки за деца 0-3 г.,някои доста старички ,но са чисти и здрави.Дали биха послужили и кога е следващата акция?

За деца от 0 до 3 годинки имаме доста събрани неща , така че ще трябва да отидем да ги занесем . Ще се обадя следващата седмица в дома срещу 4 РПУ , но ако някой има предложение за друг дом от 0 до 3 г. нека да каже и ще отидем там . С твоята приятелка можете да дойдете в дома , а ако предпочитате може да донесете дрехите при мен , Джони или Вяра , за да ги прибавим към останалите.

# 223
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Получих писмо от кризестния център , там където дарихме количка , корито , куко , малко дрешки и след това чрез viki81 госпожа Балабанова занесе кошарка. Копирам го за да го прочетете и вие.
Здравейте ,
Пишем Ви от Кризисния център на фондация "Дива" гр. Пловдив.
Искаме сърдечно да Ви благодарим за огромния жест, който правите към нас. С помощта на Вашето съдействие малките деца, настанени в Кризисния център, вече имат своя детски кът, състоящ се от детски кош,детска кошара, детска количка и останалите важни неща за престоя на едно дете. Така в Кризисния център ще могат да намерят подкрепа и подслон повече жени и деца и Вашето милосърдие ще стигне до тях.
За кореспонденция можем да използваме този имейл, както и телефоните:
0878455664 и 64 23 35. Хората, които отговарят за даренията в Кризисния център, са Диляна и Цвети.
Ако е удобно за Вас, също може да оставите координатите си чрез имейла ни.
Ще се радваме и на желание от Ваша страна за съвместна среща.
До скоро от екипа на Кризисния център!

# 224
  • Мнения: 2 249
браво момичета Hug  bouquet  bouquet  bouquet
кажете малко повече за този център-какви деца има там,каква въздраст и изобщо какво представлява? Praynig

Общи условия

Активация на акаунт