"Sure Check"- моля споделете!!!

  • 138 021
  • 237
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 666
 При мен ми е показвал 2 черти , а се оказа че не съм била бременна

# 16
  • Мнения: 9 093
Фалшив положителен тест няма.

# 17
# 18
  • Мнения: 285
Момичета,дойде ми! Благодаря Ви от сърце! smile3501

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
При мен показа бременност около седмица след закъснението на цикъла,след три дни отново направих същия тест-пак положителен,и след още з дни гинеколога ми потвърди бременността.Така че може да му се вярва.

# 20
  • Мнения: 71
аз искам да попитам дали теста показва вярно след като си проверил резултатите о6те паржата минута, т.е си отворил да види6 резултатите или задалвително трябжа да се 4ака 5 минути и тогажа да с еотваря?

# 21
  • Мнения: 2 332
аз искам да попитам дали теста показва вярно след като си проверил резултатите о6те паржата минута, т.е си отворил да види6 резултатите или задалвително трябжа да се 4ака 5 минути и тогажа да с еотваря?
По упътване трябва да изчакаш 5 минути преди да отчетеш резултата - и не по-късно от 10 мин. Ти май нямаш търпение?  Wink

# 22
  • Мнения: 1 425
Аз също го отворих още на първата минута и резултата си беше положителен!

# 23
  • по света
  • Мнения: 1 587
При мен е показвал винаги точно.

# 24
  • Мнения: 752
И за двете бременности го използах и не сгреши. За втората бях сигурна, че съм бременна и го ползвах един ден преди дата на идването ми,  т.е. реално не ми беше закъснял. Беше положителен и наистина бях бременна.

# 25
  • Мнения: 71
аз не се съмнявам че показва точно, но ме интересува дали някой го е отворил преди 5-те минути и дали това влияе на резултата.Иначе му вярвам напълно!

# 26
Здравейте!Преди малко си направих тест за бременност и беше отрицателен,но по принцип трябва да ми дойде след седмица.Дали е верен?Защото забелязвам,че повечето са го ползвали след като им закъснее  Embarassed  не съм много запозната затова ви моля да ми обясните   Embarassed

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз не повярвах на първия,та взех още един от аптеката-същия резултат Grinning.Спазвам упътването.

# 28
  • Мнения: 2 019
При мен Sure Check винаги е показвал истината!
и при мен

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Мда и при мен досега е показвал вярно. Имам предвид този, който е касетка. Купувала съм други-лентички, един път не познаха.

Общи условия

Активация на акаунт