Къванч Татлъту-в очакване на "Carpisma-Сблъсък" /&"Искрите на отмъщението"/-76

  • 43 705
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 14 497

  Добър вечер  мили момичета харесващи и обичащи Къванч Hug Hug Hug
Фенче Heart Eyes аз нямам  проблеми с любимците си Wink Laughing

  Обичам и поддържам един!

Стремя се да съм обективна в увлеченията в следващия в класацията! Wink

Много харесвам Киво и като актьор , и като мъж , и като романтично влюбен съпруг  Hug Hug Hug

        
Скрит текст:
Не харесвах и не знаех нито един хит на Лейди Гага , но като актриса залсужава ОСКАР


    Айре Heart Eyes ,знаем си ние ролята на Башак в живота на  Киво.Важна и сериозна е!

    Това с което Къванч води пред конкуренцията според   мен е-

-Невероятно добър актьор  с огромен  потенциал!
- По - красив и харизматичен от него в турското кино няма!/с изключение на един  Party Party Party

- с един изпипан сценарий - нямат стигане!!!!ю


     От този ,  до другия  образ --- разликата е огромна  и може да я сътвори само голям актьор.

                      


                        


            Дива  Hug bouquet  благодаря ти за постовете и гифчетата

            Ири  Heart Eyes така като гледам  по възраст ТИ заслужаваш  младия Киво Wink

                      


              

          
          

# 661
  • Мнения: 18 621
Себи Heart Eyes Wink Peace
a Ири Heart Eyes си има годеник Joy Joy Joy

нова Simple Smile


не разбрах от къде са тия постери, обаче са страхотни!!!



Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 22:30 от Airra

# 662
  • Мнения: 18 552
Диве  Hug благодаря!  bouquet И аз сега чак разбрах какво са имали предвид с въпроса дали е гледал филма  Peace Много хубава тази песен, благодаря за прекрасния клип!  bouquet
За готините гифчета също!  bouquet
Айре  Heart Eyes със сигурност заслугата е твоя  Wink Peace
И аз не разбрах защо ни в клин, ни в ръкав го питаха за Сера, но и на мен ми хареса как ги отряза   Mr. Green
Е, на теб може да ти стигат, на мен не  hahaha
 Heart Eyes

За Ирето  Heart Eyes и Силвичка  Hug / тя изчезна нещо ... /



Успех на тези двамата!  Praynig

Няма ли да видим промо снимки  newsm78 Това ли ще е   newsm78
Тази вечер и двете серии - и на ДК и на СЮ са страхотни!  Peace Обаче сме все по-близо до най-ужасните моменти и в двата  ooooh!
Себи  Heart Eyes ами супер тогава, да те не мисля  Wink  Благодаря ти за думите за Киво  bouquet

А на Ирка  Heart Eyes и по-младия и по-зрелия Киво са и баш по мярка на годините  Wink Ама и тези от нас, дето сме по-старички, не сме пък слепи я  hahaha
Скрит текст:
На една приятелка / Айрето и Светлето я познават / мъжа и едно време и беше казал : Засрами се! Това момче може да ти бъде син. Пък тя му отговорила : На теб може и да ти бъде син, на мен си ми е баш тамам  hahaha
Обожавам тази сцена  Heart Eyes
https://www.instagram.com/p/Bp2GJtrjmpL/?fbclid=IwAR160gO6lJ9uOs … kM6k7RYbKz4oaAnd0
Айре  Heart Eyes и кво  Laughing Ние и мъже си имаме даже от сума ти години, и не ни пречи да си плакнем очички  hahaha Пък и мечтите са безплатни  Wink
Ето, номер 6! Утре ще има още, помни ми думата  Party
Мен пък ме подразни, че все с тези дрехи ги показват , очаквах нови постери Thinking
Значи очакваме ново промо, супер  Peace
Цитат
#loveKivancTatlitug #Carpisma🆕
Промо к сериалу, от известного Мухсина Акгюна. На фото так же, Эрен Эрдем и Исмаил Ичен.С фотографом Мухсином Акгюном

Аз мисля, че е номер 3  Peace
Лекинка!  Hug

Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 23:08 от queen_fenka

# 663
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Диве, Айрето ти е отговорила - гледах го филма.

За ръцете - № 3 са на Киво според мен.

И аз се зачудих защо го питат за Тимучин (сега разбрах защо), а за Серенай не разбрах.
Тимучин също ми е любимец на мен, страхотен пич! (И не може да ми е син на мен. Joy )

Аз отимах много любимци за тези 5 години, откакто гледам турски филми и сериали. Но сърцето ми е голямо, има място за всички. Joy И затова избирам сериалите по това дали ме карат да ги гледам, не по любимците. Но най-хубава комбинация е любимец плюс интересна история, то се знаЙ.

# 664
  • Мнения: 18 621
Фенче Heart Eyes, Светле Heart Eyes, развеселихте ме Joy Joy Joy
Светле, ти в темата си с най-много любимци  Laughing Laughing

мда, явно ще имаме още промо снимки!!! Party

ще видим кой ще познае за ръцете........
аз на моя отговор, предполагам и от къде е снимката Wink
Скрит текст:
от срещата в Орландо newsm78

ново споделена, от 30 еп Peace


лека Hug

Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 23:40 от Airra

# 665
  • Мнения: 14 497


    Е... вие пък имала Ирето  Laughing Heart Eyes годеник и кво  Wink newsm78 да не си изплаква окото или да няма еталон за сравнение ......не трябва ! Да си го обича и уважава и да знае ,че има такива като наш Киво./Ири , миличка  разбираш от майтап нали Grinning

    Абе ..... мисля , че потенциала и на Къванч и на нас феновете му е невероятно силен.
Ако зависеше от нас сме на макс  е  останалото е - пари , реклама ,внушение.

        

  Уха......./ няма разлика или не се усеща от 10 години  , нали Laughing


             


  Лека нощ и от мен  HugДо утре  на кафе Heart Eyes

       

# 666
  • Мнения: 18 552
Добро утро!  Hug Hug Hug





На снимки




Този снимкопад е в чест на нашето Айренце специално! ЧРД Айре  Heart Eyes Бъди ми жива и здрава, все така силна, смела и добричка, много щастие и късмет ти пожелавам от все сърце!  love001



Хубав ден!  Hug

Последна редакция: пт, 16 ное 2018, 05:55 от queen_fenka

# 667
  • "Винаги прави това, което сърцето ти казва."
  • Мнения: 655
Добро утро, момичета Hug Hug Hug Усмихнете се, петък е! Починете си хубаво през уикенда, че другата седмица ни чакат такива емоции, особено в четвъртък Wink

# 668
  • Мнения: 14 497


     Добро утро  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Фенче Hug bouquet кафе на време е два пъти кафе ,благодаря ти.


          Айренце Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ЧЕСТИТ ДА БЪДЕ ТОЗИ ДЕН В КОЙТО ТИ СИ РОДЕНА.!
 
   Искрено ти желая да си здрава,успешна във всичко с което се заемеш и много обичана от хората на които държиш.


                         

                           


                         

      Желая ви един прекрасен сен Hug

# 669
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 370
Добро утро Hug

Скрит текст:
Еее, значи имаме дата вече!
Аз сигурно  малко глупав въпрос ще задам: защо се плашим от едновременното излъчване на двата сериала? Не  е ли възможно и двата да си имат публика и да си продължат да си се излъчват? Задължително ли е да "оцелее" само единият? newsm78 Защото аз искам да гледам и двата.

Фенче, разрева ме със спойлера за Елтън Джон. Ама истинските чувства винаги са силно въздействащи.

Нямам търпение вече за началото на Сблъсъка.
 Алперен положителен герой ли ще бъде или не?

Абсолютно споделям преобладаващото мнение за Мелиса - Дива много точно го е казала - омръзва бързо тази жена. Няма дълбочина и не може да те задържи.
Много, много се надявам, че ще се получи прекрасна двойка от прекрасните поотделно Къванч и Елчин. Но почти съм сигурна в успеха - такива нежни жени като нея стоят много добре до наш плещест Киво. Grinning
Дано да има повечко любов и нежност и по-малко пата-кюта, кръв и насилие. Знаете, плаша се от Улуч и неговата жестокост. Joy Верно, че е полицейски сериал - нека има автомобилни гонки и тичащи комисЕри с патлаци (красиво стоят на екран Grinning), ама и чувства да има. Разбира се, важно е също умна да е интригата и качествен съспенсът. Joy
Коте, честит рожден ден! bouquet
Да си жива и здрава, животът да ти поднася повече от хубавинИте си и пренебрежимо малко от лошавинИте.  Hug

Светле Kissing Heart много благодаря Flowers Hibiscus.
Яя, нашата прекрасна домакиня има празник


Честит рожден ден, мила Айре!

Пожелавам ти на първо място безкрайно здарве на теб и близките ти! Безброй усмивки на лицето и любов в сърцето! Бъди все така позитивна, весела и със чувството си за хумор! Приемай с усмивка всяко изпитание на живота, така ще преминеш неусетно през него!

Весел празник

Бегам да ви изчетае набързо, че в днешния петъчен ден за мен си луд екшън Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: пт, 16 ное 2018, 09:42 от kotelina

# 670
  • София
  • Мнения: 1 385



Айра,
Честит рожден ден!  Желая ти много здраве и щастие.
Моят малък пратеник носи цветенце от мен за теб.


             

 bouquet

# 671
  • Мнения: 18 621
Привет дружки!!! Hug Hug

търкулнах още една година Whistling
заповядайте Hug



Скрит текст:

Фенче Heart Eyes, мерси мило!!! love001
и за поздрава bouquet
Себи Hug, благодаря ти!!! bouquet

Силви Hug

наистина днес голям снимкопад Crazy
Киво, много готин Heart Eyes

усмихнат, пупу Simple Smile




Кети Hug, благодаря ти!!!! Simple Smile

поздрав от мен с любим клип Heart Eyes



Коте Hug, благодаря за хубавите ти пожелания!!! bouquet

Последна редакция: пт, 16 ное 2018, 11:10 от Airra

# 672
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Привет,момичета! Heart Eyes
Благодаря за всичко споделено! Flowers Hibiscus

Айре, Heart Eyes
Честита да си!
Честит Рожден ден!


Пожелавам ти да намериш в живота това, което искаш.
Да го разпознаеш, когато го видиш.
Да имаш щастието да го получиш
и най-вече да го запазиш!



Весело и празнично е започнал денят и за темата,все така да е!
Хубав петък,момичета!

# 673
  • Мнения: 4 642



            Здравейте на всички в този празничен ден!

            Айрчка има рожден ден!

            Поканила ни е с настроение,

            а ние да й отговорим със веселие!


            Айри, честита да си в този ден! Пусни много слънце и настроение в душата си! Хапни на воля тортичка, кафе и...водчица!  Grinning Бъди благословена! Благодаря ти, че те срещнах и във виртуала и в реала! Благодаря за всичко, което правиш тук за нас! Че и на рождения ти ден благодаря, я какъв снимкопад донесе на всички! И за това е "виновен"  нашият красив във всяко едно отношение патрон!



           


         



          А тази снимка дали е направена на вечеря, след мини-интервюто на улицата от вчера?



           


           Хубав ден на всички! Най-вече на Айрчка! При мен грее слънце. Изпращам ви на всички от него!


           


           

# 674
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Айренце, мила моя!
Честит ти рожден ден! bouquet bouquet
Да търкулнеш още много по толкоз години, да си здрава и щастлива, все така силна и позитивна, да получаваш много любов всеки ден!
Знаеш колко те обичам, но ти го казвам още веднъж, специално на днешния ден! love001 love001
Ти си любимото дете на тази тема, откакто си дошла в нея!  Hug

Много хубав Къванч, много усмихнат и чаровен специално за Айренцето, сигурна съм.

Общи условия

Активация на акаунт