Имате ли спестени пари?

  • 10 537
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 105
Не, нямам Sad. Изплащаме два потребителски кредита. Единият обаче е отворен кредит и ако ми се наложи, мога да тегля от парите, които си внасям по него, което ме устройва идеално за черни дни!

# 16
  • Мнения: 826
Да, за първи път в живота ни... Но това не е благодарение на БГ доходи, тук винаги изхарчваме толкова, колкото изкарваме...

И при нас е така. Peace
Само 4е ние не държим парите в банка-инвестираме,за да се умножат.  Blush

# 17
Нито левче нямаме спестени те не стигат до никаде от каде да спестяваме с една заплата сме аз не работя   Sad

# 18
  • Мнения: 953
нямаме.с два потребителски кредита сме,като единият е отворен така че ме устройва.гледаме да не пипаме много там та да има.иначе постоянно купуваме нещо и то за спестяване.пък и ремонт ще правим newsm78 но с какви пари.набавяме си полека-лека материали и така.стоки на изплащане.и то две заплати до къде.

# 19
  • София
  • Мнения: 35 953
За сега - не.  NaughtyВинаги има какво още да се купи.

# 20
  • Мнения: 1 181
имахме известна сума - пари от сватбата, която вече намаля наполовина. Но иначе не можем да спестим и лев. Все изниква някоя необходима покупка или нещо спешно и непредвидено.

# 21
  • Мнения: 1 150
И 20 ст. не мога да отделя   Crazy
Да живеят кредитните карти, една такава ме спасява незнам колко пъти вече  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 7 914
Не, нищо нямаме спестено.... Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 3 091
и двамата не сме никакви спестовници, а така ми се иска да можем! Sad

# 24
  • Мнения: 2 196
Не,нямаме нищо спестено.Но пък изплащаме фирмен кредит. Wink

# 25
  • Мнения: 1 925
Аз имам спестени 300 лв във "Буркан-лев" Това е моята лична стъклена банка, в която събирам металните левчета, които ми връщат от матазина. Като станат поне 500 ще си купя фотоапарат! Така си купих микровълновата и ютията.
И ние така. Само че ние имаме буркани за всички стотинки  Mr. Green Преди месец и нещо си купихме миялната по този начин  Peace Иначе нито аз - все пак съм на 21, няма от къде да съм събрала - нито той имаме други спестявания. Но той цял живот си е харчил всичко, което искара... което си е грешка според мен, но... та така сме и ние с буркани.
Имам едно наблюдение за българина - ако искарва 1 лев - харчи 2... е как да се спестява?!
 
#Crazy

# 26
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И двамата сме прекалено широкопръсти, за да спестяваме.

# 27
  • Мнения: 3 818
Не, има достатъчно много неща, които да ни гълтат парите. Плюс че ни чака влагане на много пари, което означава, че и занапред няма да имаме оставени настрана пари.
Спестяваме ги колкото да съберем накуп за някаква покупка. 
Ето сега, спестили сме известно количество, идва лято,море и хоп, ще хвръкнат.
Но предпочитам така, отколкото да имам спестени пари и да се лишавам от куп неща.

# 28
  • Мнения: 1 492
Не! Действаме от заплата на заплата. Sad

# 29
  • Мнения: 4 621
Не, не спестявеме. Харчим си ги Wink

Общи условия

Активация на акаунт