Спам тема (кой от Марс, кой от Венера) от 22.10 до когато

  • 16 769
  • 816
  •   1
Отговори
# 735
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 463
Тоз път темата е пусната от МЪЖ.

# 736
  • Мнения: 11 505
И вече набелязва хейтърите.... петъчна у вторник... УАУ! Joy

# 737
  • София
  • Мнения: 6 313
Е, не знам... Не мога да го разбера. Комплекси ли избиват, за много хитри ли се имат - "Ей, на преметнах ония баламурници", като се представя за натокана кифла, пък е някой шушумига. Ама хора различни.
Ъхъ, ма всички или поне повечето пропускат нещо съществено.Че не всички баламурници са расли с последният дъжд и пасат на поляната. Simple Smile

# 738
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 463
И ядат доматите с колците!

# 739
  • Мнения: 10 844

Цитат
Ъхъ, ма всички или поне повечето пропускат нещо съществено.Че не всички баламурници са расли с последният дъжд и пасат на поляната. Simple Smile

Онз, по това което казваш, се сещам само за едно  -  Олюви с ориз !  Имам някъде рецепта...

# 740
  • Мнения: 11 505
Едно време баба ми правеше охлюви с ориз Expressionless и некви гъби береше, аз и казвам... няма да го ям тва бе жена, а тя.... опитай само, като дробчета са... дробчета дръжки!!!!

# 741
  • Варна
  • Мнения: 36 794
Ох, не мога. Хвърлих едно око на двете нови теми, кака Сийка яко го е наредила тоя в първата, смях се с глас и сълзи. Тая жена трябва да дойде тука да пише.

# 742
  • Мнения: 11 505
Аз съм за!

# 743
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Е, не знам... Не мога да го разбера. Комплекси ли избиват, за много хитри ли се имат - "Ей, на преметнах ония баламурници", като се представя за натокана кифла, пък е някой шушумига. Ама хора различни.
Ъхъ, ма всички или поне повечето пропускат нещо съществено.Че не всички баламурници са расли с последният дъжд и пасат на поляната. Simple Smile
Е, да де, ама в някои случаи се получава като в приказката за лъжливото овчарче. И заради един такъв "тарикат", ако се появи някой, който наистина се нуждае от помощ или съвет, получава само хейт и начукване на канчето. Щото, нали, парен каша духа.

Просветна днес, та разходих кучето. Ама такъв вятър духа... Сега ще отида да напазарувам, а после ще чета новите теми. Хвърлих око на тая за половинката, прочетох Сийка. Сега ще допълвам с новите отговори.

# 744
  • Варна
  • Мнения: 36 794
Умрях от смях с две кифли, които се опитваха да си пазят място за колите една на друга пред работата ми. Блажено несведущи, че тук за място могат да те опердашат. Бързо си намериха майстора.

# 745
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Ууу, днес тема след тема в СО.

# 746
  • Варна
  • Мнения: 36 794
Да бе, като зрели круши падат.

# 747
  • На Марс
  • Мнения: 8 722
Я малко спам стига сирьозни лафове ...

12 съвета, които правят живота по-лек

1. Ако са те обидили незаслужено, върни се и си го заслужи!
2. „Ако внезапно се окажеш в дупка, първото, което трябва да направиш, е да спреш да копаеш"
3. Както ни учи „Кама Сутра“, безизходни положения няма!
4. Единственият начин да не ядеш след шест, е да изядеш всичко до шест!
5. Подковата никога няма да ти донесе щастие и късмет, докато не я заковеш на копитото си и не започнеш да ореш като кон.
6. Винаги се вслушвай в себе си – хубав човек не дава лоши съвети.
7. Да псуваш не е хубаво. Но понякога нещата трябва да се наричат с истинските им имена.
8. Искаш да бъдеш щастлив човек – не бърникай в паметта си.
9. По време на спор с любим за теб човек си задай въпроса: „Искам да съм прав или щастлив?“
10. Обичай всичките си врагове – те са най-големите ти фенове.
11. Ако не ти харесва мястото, където се намираш, смени го. Не си дърво.
12. Не чакай чудо, ти си ЧУДОТО

# 748
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909


Е, малко ми е раншко за нещо силно, по-скоро едно следобедно кафе ще си приготвя. Wink
Лане, изяде ли шоколада?

# 749
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 928
Баси и депресионното време е в София. Некъв готически хорър мрак и чакам всеки момент да се изФлющи дъжда.

Общи условия

Активация на акаунт