Спам тема (кой от Марс, кой от Венера) от 22.10 до когато

  • 16 686
  • 816
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 11 505
Ай уана би дъ флауър гърл Blush
Искаш да гепиш букета? После ще трябва и мъж да ти търсим за брак...сложна работа.

Пепел ти на устата!!! Флауър гърл е малко момиченце (обикновено), което ръси листа от рози и/или други такива сълзливи цветни работи Laughing никви букети не искам да Фащам!

# 796
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 839
Пепел ти на устата!!! Флауър гърл е малко момиченце (обикновено), което ръси листа от рози и/или други такива сълзливи цветни работи Laughing никви букети не искам да Фащам!
На невинност може и да го докараш, ама на ръст - не знам. Може би трябва да лазиш newsm78 Laughing За целта ще трябва яко да те напием. То пък от там ще тръгне на ръсене на салфетки. Изобщооооо..представих си го цветно Laughing

Що не искаш нов мъж, бе?! Ще бъде трезв избор. Пък и ще му ударим едно здраво журЕ Mr. Green Ще мине всякакви тестове.

# 797
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
Че то, ако  намерите такъв, като мине през здравото журЕ, може сам да избяга Wink.

# 798
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 839
Че то, ако  намерите такъв, като мине през здравото журЕ, може сам да избяга Wink.
Ще му контузим крачетата, за да не бяга. Laughing

# 799
  • Мнения: 11 505
Мъж можИ, за бракуването не съм съгласна, че налЕ с тея букети... пу-пу...

На ръст ще го докарам с наколенки и на прибежки, и пропълзявания Laughing

# 800
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 839
Мъж можИ, за бракуването не съм съгласна, че налЕ с тея букети... пу-пу...
Начи чакаш изотзадзе с една тенис ракета и като литне букета към теб и баааам с един бекхенд hahaha


На ръст ще го докарам с наколенки и на прибежки, и пропълзявания Laughing

Тва звучи много патраво, ма ще ти намерим едни наколенки на д-р Ливайн Laughing

# 801
  • Мнения: 11 505
Ей, почнА с капризите.... тва по-лошо от бъдещата булка няма Joy

# 802
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
Пребройте се кои сте свободните и моЕ се разберете кой какво - кой букета да Фаща, кой жито и бонбони да хвърля и т. н.

# 803
  • София
  • Мнения: 6 308
Че то, ако  намерите такъв, като мине през здравото журЕ, може сам да избяга Wink.
Ше мине при вас на квалификации и ако оцелее, дайте ми го. Simple Smile
Ако и след тва не се е отказал, начи е мноо читав. Joy

# 804
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 839
Ше мине при вас на квалификации и ако оцелее, дайте ми го. Simple Smile
Ако и след тва не се е отказал, начи е мноо читав. Joy
Направо не искам да си представям как ще го тестваш Blush hahaha

# 805
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
Ъъъ... кои "вас"?

# 806
  • Мнения: 11 505
Мани, аз съм ноу капризна... мое пак да го върна, дори и да е оцелял след Онз Laughing

# 807
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 839
Мани, аз съм ноу капризна... мое пак да го върна, дори и да е оцелял след Онз Laughing
Посвали малко летвата се пак. Пък ние ще ти намерим 2-3 мъжове - да си ги менкаш като ти байганясат.

# 808
  • София
  • Мнения: 6 308
Ше го тестваме и кво мое готви.
Аз съм скромен. Ше поискам карпачо от пипер, с филетиран чесън и балсамова редукция. Simple Smile

# 809
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 839
Ше го тестваме и кво мое готви.
Аз съм скромен. Ше поискам карпачо от пипер, с филетиран чесън и балсамова редукция. Simple Smile
И това трябва да може да го прави гол, със завързани очи, докато го шляпаш по задника Mr. Green Така, де....да се докаже, че е железен в екстремни ситуации. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт