На пазар във Варна - 51 тема

  • 49 674
  • 748
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Благодаря, момичета, бяхте много полезни. Записах си магазините и от понеделник започваме да гледаме лека полека... Simple Smile

# 661
  • Мнения: 1 474
И моят мъж се възмущава как може да няма място, на което да видиш и сравниш поне среден клас колички. От едното място отиваме после на другото, докато са пресни впечатленията и да" сравниш"
В Рая тойс/Цар Освободител/ ходихме 2 пъти, съгласна съм с "компетентността" им на повечето служителки😀 които те поздравяват и евентуално донаместват количките като си ги разбутал. И последният път дойде една дама, която се включи в последствие в обслужването доста компетентно за характеристиките, сравнения на моделите-плюсове и минуси,/различните модели на Сайбекс и за GB , въпреки че преди това ни следваха и "обслужваха" 2-3 служителки,които се оттеглиха после и наблюдаваха 😀. Не се "хабят" излишно.

# 662
  • Варна
  • Мнения: 868
Вчера видях в Айко. Имаше избор.

# 663
  • Варна
  • Мнения: 4 948
Момичета, така е. Всички са представители на някои марки и като пиша това ни означава, че можи са очаквате да видите всички модели на марката в съответниа магазин, а да не говорим за цвят. Поддържат един или два модела в по един цвят за мостра и това е.
Наистина, ако изясните какво искате и очаквате от една количка по-лесно ще изберете и то с помощта на ползватели, а не консултанти и избор в магазините.

# 664
  • Варна
  • Мнения: 3 415
eli70o0, права си. Аз знам какво искам и следя и другата тема, но  лека  количка за мен е едно, докато лека количка за друг е друго, както и за понятието висока количка. Някои неща са субективни. Благодарение на другата тема съм се ориентирала каква би била оптималната количка за мен, но не дотолкова, че да я купя без да пробвам. Ще се обикаля и ще се избира от това, което има явно. Flowers Hibiscus
Отново благодаря на всички за предложенията за магазини. Определено сте полезни! Simple Smile

# 665
  • Варна
  • Мнения: 4 948
Провери къде се предлагат марките, на които си се спряла.
Много полезно е и (ако имаш време до пролетта) излизаш един ден в морската и събираш мнение от първа ръка. Доста пъти са ме питали така бъдещи мами както и са имали възможността да пробват съвсем на живо - с бебе и багаж.

# 666
  • Мнения: 1 656
Здравейте, има ли в района на гарата автомивка, която да не е на самообслужване?

# 667
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 760
Здравейте, има ли в района на гарата автомивка, която да не е на самообслужване?

Като се завие на Мол Варна към кауфланд,подминава се светофара на кауфланд,спирката и после вдясно има изход от паркинга на Кауфланд,там започват едни барачки,подминава се този изход и следващата вдясно е за една автомивка,тя се вижда от пътя https://rio.bg/places/avtomivka-mg

Скрит текст:

Оп,ти за ЖП Гарата ли питаш ? Аз за Автогарата пиша Simple Smile

# 668
  • Мнения: 1 020
Гумата/уплътнението, която е отпред на фурната (вградена) е разлепена почти нацяло. Идеи някакви - мога ли да я залепя с нещо или ми трябва техник. Препоръчайте ми някой, моля. Фурната е CROWN.

# 669
  • Мнения: 8 775
Къде по-точно ще се намира новият мол ?
За дата на  отваряне се спряха 28.03 , ти да видиш .

# 670
  • Варна
  • Мнения: 18 039
Къде по-точно ще се намира новият мол ?
За дата на  отваряне се спряха 28.03 , ти да видиш .
https://www.google.bg/maps/place/Delta+Planet+Varna/@43.2279336, … 8748896,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xad636f4fc4a9aa60!8m2!3d43.2279336!4d27.8748896

# 671
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Къде по-точно ще се намира новият мол ?
За дата на  отваряне се спряха 28.03 , ти да видиш .

Булевард Сливница, в близост до Мебелна палата, Изчислителния център, бензиностанция ОМВ.

# 672
  • Варна
  • Мнения: 10 627
Не мога да си представя тази огромна сграда на новия мол как ще я напълнят, при положение, че Мол Варна е полупразен.

# 673
  • Мнения: 2 052
И "Двете кули" почти никакви магазини, какво стана с въртящият им ресторант на последния етаж? Всички молове са далеч от центъра, затова са и празни.

# 674
  • Варна
  • Мнения: 18 039
И "Двете кули" почти никакви магазини, какво стана с въртящият им ресторант на последния етаж? Всички молове са далеч от центъра, затова са и празни.

Едва ли това е причината. То не е ли това идеята на моловете - да са далеч от центъра /макар Грандмол може да се каже, че си е в широк център/

Общи условия

Активация на акаунт