На пазар във Варна - 51 тема

  • 49 707
  • 748
  •   1
Отговори
# 225
  • In transit
  • Мнения: 12 008
Аз искам да попитам къде мога да намеря плюшена пижама за момиче (12 г.). Не намирам онлайн, а не обичам да обикалям по магазините Sad
Онлайн може да видиш в ХМ, офлайн днес видях в Джъмбо.

Сега търся формички за сладки с коледни мотиви, като задължително едната фигурка да е бисквитеното човече. Намерих в единия Немски магазин, но фигурата беше доста голяма...
И аз търся същото, но без успех Grinning
В Айко имаше такива фигурки, погледнете и в Икеа мисля, че съм виждала в онлайн магазина им.

# 226
  • Варна
  • Мнения: 1 634
Поръчвала съм доста пъти от сайта на Ивет. Винаги се разминава визия и снимка. Връщала съм им дрехи, най-гадното беше веднъж, когато чаках 30 дни една рокля и накрая ми звъннаха, че в крайна сметка няма да бъде доставена. Обръщам внимание, че има стоки с доставка 24 часа, имат ги налични, но всички, които нямат този знак се доставят за срок над 20 дни. Според мен тепърва ги поръчват в Китай и те не знаят какво и кога ще дойде. Проверете в AliExpress за подобна рокля, ще е с безплатна доставка и за много по-малко пари, мисля, че те поръчват от там.
Телефонът ми я откри в този линк, има отзиви:
https://pin.it/7oiyp6exflk27l
Но може да е китайско копие на тази рокля.

Последна редакция: нд, 25 ное 2018, 22:15 от Priqtelka

# 227
  • Варна
  • Мнения: 478
Благодаря за насоките за фигурката за сладки. В магазините на Икеа, Домко, Айко и Момакс - не намерих вчера. Но днес имах успех и  купих формички - като едната е бисквитеното човече, от едно магазинче на ул.Сава Радулов/ако някой се интересува/ .

# 228
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Трябва ми електрическо одеало, може и възглавница - идеи за магазин (ако е в центъра,  ЛК Тракия или Чаталджа ще е чудесно)

# 229
  • Варна
  • Мнения: 36 807
На Чаталджа съм мяркала магазин, май някъде срещу бариерата беше...

# 230
  • Варна
  • Мнения: 478
На Чаталджа точно от страната на бариерата има домашни потреби, където продават електрически одеала.

# 231
  • Варна
  • Мнения: 18 054
В кой магазин продават обувки на Ponki?

# 232
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Благодаря ви

# 233
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
В кой магазин продават обувки на Ponki?
На Бенковски , малко под светофара с Владислав...посока Пазара. Като караш по Бенковски, посока пазара, точно след светофара с Владислав, от дясно има Simple Smile
Друго място, където има е на Чаталджа, до книжарница АБВ ...

# 234
  • Варна
  • Мнения: 18 054
Това на Бенковска го проверих, купувала съм друг път оттам, сега нямаше нищо. Ще видя това на Чаталджа.
Благодаря!

# 235
  • Варна
  • Мнения: 1 762
Много пъти сте споменавали гаражчето на колхозния, където шият чаршафи. Къде точно се намира, че нищо не ми излезе с търсачката? Благодаря предварително!

# 236
  • Варна
  • Мнения: 3 269
Много пъти сте споменавали гаражчето на колхозния, където шият чаршафи. Къде точно се намира, че нищо не ми излезе с търсачката? Благодаря предварително!
Ето от гугъл:
Скрит текст:

# 237
  • Мнения: 11 473
След като автобус 209 не пътува към УМБАЛ Св Марина как мога да стигна до болницата и после да се прибера? Трябва от Владиславово да стигна до болницата и обратно с градският транспорт.

# 238
  • Варна
  • Мнения: 620
В подобно време пак не минаваше оттам мин година и слизахме долу на бул. Левски сп Дубровник и вървяхме до болницата, когато ходихме на свиждане на мама.
А сега какво е обяснението да оставят най-голямата ни болница без градски транспорт?
Тогава скъсах телефона им от звънене и досаждане да ми кажат кога ще мине нещо.
Виж 121, той не минаваше ли също от там и им звъни и питай.

# 239
  • Мнения: 8 781
Пътищата как са днес ?
Градския транспорт движи ли се с големи закъснения ?

Общи условия

Активация на акаунт