На пазар във Варна - 51 тема

  • 49 466
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 4 444
И двата споменати магазина са на фирма Пластик. На Чаталджа е срещу пункта за плащане на ток, а на колхозния пазар точно на ъгъла на Бенковска и уличката водеща към бебе борсите и пазара.

# 706
  • Мнения: 1 359
Срещала съм в магазините за левче и в по- големите супермаркети при стоките за пикник- до дървените въглища и тнт. Със абсолютна сигурност ще има в гаражите на Колхозния, ама не е много в района ти.
Пак не съм видяла, че са отговорили преди мен 😁

# 707
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Детски дрехи има и в уайкикито

# 708
  • Варна
  • Мнения: 1 750
Виждали ли сте някъде из Варна тези чинии на Luminarc? Намирам ги само онлайн, а ми се искаше да ги видя на живо.

# 709
  • Мнения: 13 793
Къде продават на стекове пластмасови чаши ( от по-стабилните) ) и картонени за кафе? освен Метро другаде не се сещам , а ми трябва някъде в центъра,

синия пазар до новата чешмичка на ъгъла.

# 710
  • Варна
  • Мнения: 1 595
Скоро не съм ходила в Dominico(между Ikea и Jysk), но там съм виждала, че предлагат доста сервизи на Luminarc. Сякаш и в Метро съм мяркала марката. Но на бледи спомени и впечатления пиша това.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Подобни чинии на Луминарк видях декември в Доминико. Дали са точно тези, не знам. Бяха изложени точно след входната врата. Вътре също имат доста неща на марката.

# 712
  • Мнения: 1 927
Момичета, можете ли да ме ориентиране към зоомагазин с най-евтини транспортни клетки за котки. Трябва ми съвсем обикновена, нещо от този вид https://www.emag.bg/transportna-kletka-za-zhivotni-kerbl-expedit … 2#product-gallery. Благодаря предварително!

# 713
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 497
 Такива чинии сякаш мярнах в Метро.Поне цвета бе този.

# 714
  • Варна
  • Мнения: 1 750
Благодаря на всички за отговорите за чиниите! В Айко и Доминико нямаше конкретно този цвят поне преди 1-3 седмици, когато ходих последно. В Метро не съм ходила отдавна, но ще проверя и там. Иначе марката я има навсякъде, и в Кауфланд, и в Практикер, но не и този цвят.

# 715
  • Мнения: 2 583
Момичета и момчета  помагайте! Кой е стадиона под ТЦ Явор. Не е отбелязан на картите, в гугъл не намирам име, не че ми е топ важно но ще се побъркам, че не мога да се сетя.
И свободен  ли е достъпа до него? Благодаря предварително на всички.

# 716
  • Мнения: 1 472
Стадион "Младост" го водят, но не е със свободен достъп, мисля че мъжете на "Черно море" тренират там. Поне преди.

Вчера в Кауфланд Възраждане имаше цветни чинии, подобен цвят

# 717
  • Варна
  • Мнения: 615
Момичета и момчета  помагайте! Кой е стадиона под ТЦ Явор. Не е отбелязан на картите, в гугъл не намирам име, не че ми е топ важно но ще се побъркам, че не мога да се сетя.
И свободен  ли е достъпа до него? Благодаря предварително на всички.

Достъпа е с билетчета за левче. Плаща се на охраната.

# 718
  • Мнения: 13 793
Момичета и момчета  помагайте! Кой е стадиона под ТЦ Явор. Не е отбелязан на картите, в гугъл не намирам име, не че ми е топ важно но ще се побъркам, че не мога да се сетя.
И свободен  ли е достъпа до него? Благодаря предварително на всички.

Не, не е свободен. Мисля че е на тимаджии. Никой не тренира ежедневно. Има бягащи но те су купуват месечна карта и бягат по пътечките. Тревната зона съм виждала да се използва от време на време за тренировки или футболни мачове.

# 719
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 755
A стадиона до ГрандМол- Локомотив е май, мога ли сутрин към 6-7ч да ходя да бягам, как е достъпа? Или 18ч след работа?

Общи условия

Активация на акаунт