На пазар във Варна - 51 тема

  • 49 547
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 235
Къде около Варна има спа център с или без басейн, освен Аква хаус?

# 691
  • Мнения: 8 763
Повтарям си въпроса, но ми е вече доста належащо. Търся качествени бебешки дрешки и комплекти за кошара- обиколници по- точно. Имате ли добри впечатления от някой конкретен магазин?

Kids club на Владислав Варненчик, след Уникредит

# 692
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 426
В Кранево Therma Palace май се казваше хотела.

# 693
  • Варна
  • Мнения: 1 601
Шерба, ако не е далеч. През пролетта и през седмицата е приказно и спокойно, джакузито и релакс зоната са с прозорци към гората. През уикендите има много хора и то доста зле възпитани, тотално несъобразяващи се с това, че е място за почивка. Simple Smile
Относно бижута не знам какво точно търсите, които споменавам не са от сребро. ЗакачАни предлагаше освен на страничката си във фейсбук бижута и в магазин за дрехи до Чаталджа пазара за цветята, не помня име. На Шипка подлеза има магазин с авторски бижута в различни стилове, мисля че се казва Жар птица във фейсбук. Но са повече арт, от смола, дърво. В галерия  Le Papillon  съм мяркала бижута.

Последна редакция: вт, 05 фев 2019, 16:15 от Priqtelka

# 694
  • Мнения: 1 472
Препоръчайте ми,моля авторски бижута в града!Знам бижутерите на Дрин и Грагат Айрапетян,но други?
За сребърна бижутерия бих препоръчала My silver, български производител на сребро, ако не се лъжа са пловдивска фирма, намират се на Княз Борис 21,имат и сайт

# 695
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Пак съм аз...с количките Simple Smile Да попитам Peg Perego къде гледаме? Ходих в Рошко и Зарафа, и в едно магазинче за Stokke колички...Simple Smile

# 696
  • Варна
  • Мнения: 1 601
Сякаш в Aiko казаха, че има Peg Perego.

# 697
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Priqtelka, в сайта не видях, но така или иначе ще се ходи на място и там. Благодаря Simple Smile

# 698
  • Мнения: 1 472
Пак съм аз...с количките Simple Smile Да попитам Peg Perego къде гледаме? Ходих в Рошко и Зарафа, и в едно магазинче за Stokke колички...Simple Smile
В Айко  има само от 1 модел -Elite Modular с шаси 51 см., цвят класик бежево, но можеш да добиеш все пак някаква представа за количката. Като и имаше мостри на платовете,но без серията Luxe.
Не се сещам дали в магазина на "Владислав" имаше някакъв техен модел, защото ходих през ноември/декември там.

https://aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=54&pid=127965&sgid=54

# 699
  • Варна
  • Мнения: 4 932
Детски дрехи купувам на 90% от Некст. Останалите Майорал. Зара и НМ само, ако нещо ме грабнел
Първите-супер качество. Вярно, че ги носи по един сезон, но не ме кефи да приличат на парцали в края му.
Майорал имат интересни неща, но при смяна на гардероб на всеки сезон не са ми оправдани цени от 60лв дънки, 50лв риза за цялостен гардероб.
Зара и НМ-никакво качество за мен. Един размер 3 модела са съвсем различна големина. Максимум на петото пране и са разкривени.
На други марки не съм вземала.
Като беше бебе пазарувах доста от Бенетон, от които също бях доста доволна, но до годинката, а и след затварянето на магазина на центъра вече не знам и дали се предлагат някъде.

# 700
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 426
Може да види в Окаиди, аз съм доволна от качеството, но съм купувала само 3+години, когато са на разпрозажба са изгодни, иначе са една идея по-скъпи.

# 701
  • Мнения: 1 359
Благодаря ви!

# 702
  • Мнения: 8 763
Къде продават на стекове пластмасови чаши ( от по-стабилните) ) и картонени за кафе? освен Метро другаде не се сещам , а ми трябва някъде в центъра,

# 703
  • Мнения: 381
На бебе борсата под Колхозния пазар има гараж и магазин за подобни изделия.

# 704
  • Мнения: 10 709
На Чаталджа има такива магазинчета за торбички, чаши ,...

Общи условия

Активация на акаунт