На пазар във Варна - 51 тема

  • 49 624
  • 748
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 886
Е как ще го напълнят - като изпразнят Гранда ..
МОЛ Варна е малък и стана предимно офис и забавления, да видим Гранда как ще се справи ..Доказано р, че на Варна и стига един МОЛ

# 676
  • Мнения: 8 772
Един, ама да е както трябва.
С присъщите му кина, заведения за хранене ( не само ФАСТ фуд ) , а хубави ресторанти.
Магазини- нещо по-различно от Теранова, Zara или Бершка.

Защо не отворят  Peek and Cloppenburg, Sephora, C&A и т. н
 

# 677
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Ще има скоро поне MAC във Варна (някой знае ли, дали ще е в този мол или в централната част), Sephora едва ли.

# 678
  • Мнения: 1 472
Гранда не е много сигурно дали ще го изпразнят, поне през лятото туристите директно си пристигат с автобусите. Колко са платежоспособни е друг въпрос.

# 679
  • Вестерос
  • Мнения: 38 328
В новия мол щяло да има Манго, 5-то авеню.

Моловете винаги са в периферията на града, поне по големите градове.

# 680
  • Варна
  • Мнения: 10 801
Манго, Десигуал, оше някакви си нови марки за Варна щяло да има. Въртят в Инстаграм реклами, на 28.03 ще е откриването.

# 681
  • Мнения: 9 574
Нека вкарат малко нови марки, че във Варна няма голям избор. Peace Аз за някои се зарадвах много, че ги поръчвам иначе онлайн, а сега ще мога да ги видя и пробвам на място Simple Smile

# 682
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 513
Препоръчайте ми,моля авторски бижута в града!Знам бижутерите на Дрин и Грагат Айрапетян,но други?

# 683
  • Варна
  • Мнения: 478
Гумата/уплътнението, която е отпред на фурната (вградена) е разлепена почти нацяло. Идеи някакви - мога ли да я залепя с нещо или ми трябва техник. Препоръчайте ми някой, моля. Фурната е CROWN.

Може да се залепи.. но от топлото пак се отлепя.

# 684
  • Мнения: 10 758
Гумата/уплътнението, която е отпред на фурната (вградена) е разлепена почти нацяло. Идеи някакви - мога ли да я залепя с нещо или ми трябва техник. Препоръчайте ми някой, моля. Фурната е CROWN.

Може да се залепи.. но от топлото пак се отлепя.

Скоро имах същия проблем но със нормална фурна на печка. Уплътнението беше прегоряло. Купих ново - сменя се за 2 минути и не се лепи. Закача се на едни езичета от вътрешната страна. Ама не съм купувал аз уплътнението но доколкото разбрах се продават във Варна.

# 685
  • Мнения: 502
Препоръчайте ми,моля авторски бижута в града!Знам бижутерите на Дрин и Грагат Айрапетян,но други?
А тези къде се намират, че ме заинтригува ☺️?

# 686
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 513
 Едното ателие е  в началото на Дрин.От Пазара,към Владислав до една малка кинкалерия.
 Другото ателие е по Преслав в пресечката на улица Панагюрище.Ама той е извънземен направо.Има страница във Фейсбук https://www.facebook.com/grantjewelry/

# 687
  • Мнения: 299
Имам нужда от помощ. Търся човек да се оправя с брава на външна врата , не с ключалка. Врата ни е с четворно заключване й всичко е наред освен езичето. Вратата е Solid door. Правена е отдавна в годините когато се опитваха да направят тук представителство. Вече няма такова или по-скоро точно май един човек който предлага но не сервизира.  Не можем да намерим човек. Ключарите казват че не се занимавали с такива неща. Надявам се да съм го обяснила правилно.
Преди години имах същия проблем, но с  брава на Locksys и ни я оправиха от https://bravite.com/bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8 - имат магазин на Ген.Колев

# 688
  • Мнения: 1 359
Повтарям си въпроса, но ми е вече доста належащо. Търся качествени бебешки дрешки и комплекти за кошара- обиколници по- точно. Имате ли добри впечатления от някой конкретен магазин?

# 689
  • Варна
  • Мнения: 1 630
Сладък сън правят обиколници и спално бельо, качествени и имат хубави десени. Но обиколникът от тях го ползвахме от 2 месец и за 1 месец стана на мекица от малкия, развързваше го, подмяташе го. Сега сме с от Икеа, страхотен е и безопасен, в центъра за поръчки може да се види.
Най-страхотното качество дрехи  и красиви за мен са от Next. Но онлайн. Пристигат за 3 дни, над 60 лв безплатна доставка. Иначе H & M, Zara, Mayoral са много красиви, но и скъпи, на разпродажби стават с добри цени(има ги в Гранд мол, Пикадили Парк, Сладури, онлайн Комсед).

Общи условия

Активация на акаунт