До момичетата в Бургас - информация за гинеколог

  • 275 101
  • 1 587
  •   1
Отговори
# 75
Здравейте момичета,прочетох всичко до тук и съм съгласна с всички.Естествено е да има добри и лоши впечатления за всеки един от лекарите,но наистина има ужасни некадърници в Бургас за които просто нямам думи,не искам да бъда ценична.Аз не съм раждала,защото не мога по естествен път а единствено инвитро,благодарение на една добра генеколожка преди 10 години.Преди 2 години д-р Мърмарова ми откри киста,не беше напълно сигурна жената и ме прати за второ мнение в Окръжна болница,като ми каза направо да се подготвя да остана там за операция.Тя е много внимателна и приятна жена,притесни се повече от мен.Благодарна съм и че ме изпрати и при друг след като не беше сигурна,това е нормално.Но в ОБ като ме метнаха,видяха около 5-6 кисти,двукамерни,многокамерни/нищо не разбрах защото явно и те не разбират!!!/Апаратурата им е под всякаква критика,нямат вина за това,но единия даже ме пита "Не ге ли усещаш,не те ли боли ти си слабичка?".ОК заповядай септември месец за планова операция.Не знаех къде съм,бях ужасена,щях да полудея.Значи повярвах на тия откачени лекари/искам да вметна че д-р Георгиев не е в това число,беше в отпуск човека/ и ако не беше мъжа ми който ме разубеди да отида при друг лекар сигурно щях да направя ужасна грешка.Цял живот ще съм благодарна на д-р Калчева,защото се оказа че имам кистичка 20 на30 мм.,която изчезна с лекарства след 1г.Без операция,без проблем!Нямам думи как преживях стреса който ми причиниха тези тесни специалисти,че ако не се оперирам може никога да нямам дете,Калчева ми даде поне този шанс!За д-р Георгиев сем чувала че е добър,оперира и майка ми преди години,тя е с много добри впечатления.За Скочева съм чувала също че е кадърна и внимателна.Това мога да ви кажа!     

# 76
  • Мнения: 598
Записах се при Братова.  bouquet И напоследък чувам все хубави неща за нея. Към нея ме насочиха колежките от работа - всичките много доволни. Една приятелка видях -  и тя каза, че ходи при нея, защото нейна позната била доволна. Изглежда е добър специалист, а и работи със Здравната каса. При мен засега всичко е наред, така че не мога да кажа от личен опит нищо освен, че е внимателна и се отнася сериозно към всяка подробност  Wink Извършва си всички прегледи, които се правят за женска консултация - мери кръвното, теглото, разширяването на таза, слуша тоновете на бебето с едно апаратче и ми даде направления за изследванията на кръв и урина. Има си и ехограф, който може да се ползва пожелание, а не както е при Ризова (по задължение).
Скоро обаче ще дойде момента за избор на акушерка  Confused Засега нямам идея коя ще е  baby_neutral

# 77
zdraveite, momi4eta Simple Smile
6te vi byda blagodarna ako mi dadete informacia za kursove za bremenni v Burgas. edna priatelka e pose6tavala takyv kurs prez minalata godina niakyde v "Zornitza", no e zagubila telefona. molia, pomognete Simple Smile

# 78
  • Мнения: 1 111
к-с Зорница бл.50 вх.Б ет.1 /до мак доналдс/, 0889 442025 М.Христова

# 79
  • Paris
  • Мнения: 1 727
За раждане бих посъветвала предварително да се уговорите с акушерка, не с лекар, защото тя  върши цялата хамалогия. Препоръчвам Нинчето ама забравих фамилията и, да ме прощава, русичка много готина. Тя ме пое , беше нощна смяна, след като се бях мъчила от 6 часа сутринта и ме "оправи" за 15 минути, без дори да направи намек за кинти.
За проследяване на бременността бих препоръчала д-р Дорийска, наистина компетентна. Позна пола на бебче от раз за разлика от друга лекарка чието име не искам да споменавам. Тя вече беше коментирана в тази тема.
За Драгнева много лоши неща съм чула от не един източник.Не рискувайте!

# 80
  • Мнения: 54
mnogo ti blagodariq, kali76 Simple Smile
otdavna tyrseh tozi nomer, kazaha mi, 4e kursa za bremenni bil mnogo polezen i vyr6el rabota Simple Smile moiat termin e na 15.05.2006, bremennosta mi sledi d-r Gami6ev. zasega sym dovolna ot nego (ima svejo 4ustvo za humor), obiasniava podrobno i ne vsiava panika u horata. niakolko moi priatelki sa rajdali pri nego i kazvat samo hubavi ne6ta. nadiavam se i az sled niakolko meseca da kazvam sy6toto :)predi tova hodeh pri Dragneva, no vlizah pone s 40min zakysnenie ot moia 4as i imah 4uvstvoto,4e samo gleda da te pretupa pri tova s izklju4itelno vejliva, da ne kaja mazna, usmivka. znam,4e vinagi ima dve mnenia za lekarite i az ne iskam da natrapvam moeto.az sym re6ila da se ugovoria s lekar,dano da ne sgre6a.

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 6 513
Препоръчвам Нинчето ама забравих фамилията и, да ме прощава, русичка много готина. Тя ме пое , беше нощна смяна, след като се бях мъчила от 6 часа сутринта и ме "оправи" за 15 минути, без дори да направи намек за кинти.


мисля,че това е моята акушерка - казва се Нина Младенова

# 82
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Точно така беше Нина Младенова - да е жива и здрава! На всички бъдещи мамчета я препоръчвам горещо!

# 83
  • Мнения: 995
Мацки, аз раждах(секцио) при Гамишев, много съм доволна.Кабинетът му е в "Ел Масри". Бременността ми следи Георгиев - невероятен е. Приема само в частния си кабинет.
Има много мнение за Георгиев че е ок, но той не е със здравната каса и не работи в МБАЛ,  
Мадлена, в заблуждение си! Георгиев е шеф на родилното отделение Peace

# 84
  • Мнения: 4 546
Мацки, аз раждах(секцио) при Гамишев, много съм доволна.Кабинетът му е в "Ел Масри". Бременността ми следи Георгиев - невероятен е. Приема само в частния си кабинет.
Има много мнение за Георгиев че е ок, но той не е със здравната каса и не работи в МБАЛ,  
Мадлена, в заблуждение си! Георгиев е шеф на родилното отделение Peace
и аз знам, че георгиев е шеф на родилното, но не работи със здравната каса  newsm78 не можеш да отидеш с направление при него. иначе за самото раждане незнам дали може да се направи предварителна уговорка  newsm78

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 6 513
Мацки, аз раждах(секцио) при Гамишев, много съм доволна.Кабинетът му е в "Ел Масри". Бременността ми следи Георгиев - невероятен е. Приема само в частния си кабинет.
Има много мнение за Георгиев че е ок, но той не е със здравната каса и не работи в МБАЛ,  
Мадлена, в заблуждение си! Георгиев е шеф на родилното отделение Peace
и аз знам, че георгиев е шеф на родилното, но не работи със здравната каса newsm78 не можеш да отидеш с направление при него. иначе за самото раждане незнам дали може да се направи предварителна уговорка newsm78


аз чувам,че не поема уговорки  и рядко прави изключения за по "специални" за него хора

# 86
  • Мнения: 995
За Георгиев: Май поема операции само. Но е много зает и въпреки уговорката може да те прехвърли на колега.

# 87
  • Мнения: 1 564
Аз съм доволна от Ганчев и Братова.Те следиха двете ми бременности. първия път раждах при Ангелов,а втория при Шик(беше много внимателен).Но аз си виках акушерка,а и ражданията ми минаха много бързо и лесно-така,че нямам оплаквания.Докато бях в болницата много добри отзижи имаше за Дорийска.

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Привет на всички бъдещи и настоящи мами!
Аз ходя при д-р Нина Добрева-голяма сладурана, много нежна и внимателна! За разлика от други лекарки не пълни главата с глупости и "шашканки". Всеки месец следи внимателно за килограми, кръвно и т.н. , дава и направления за кръв и урина. Освен това по всяко време на денонощието може да се разчита на нея. В колкото и часа да съм и звъняла, винаги се отзовава без да се тросва на мобилния. Имам и доста познати, които са раждали при нея и всички са във възторг!

# 89
  • Мнения: 5 539
Момичета, наскоро бях при Ангелов /не доктор,ами нещо средно м/у евангелистки пастор и мошеник на дребно/. Този човек, освен че е некомпетентен, знае само да смуче пари. Слава Богу, случаят не засегна пряко здравето ми, но още се разтрепервам като се сетя за него Twisted Evil
Значи имам си аз от години проблеми с гъбички и тем подобни и решавам един ден да отида да си направя изследване на секрет. Не ми трябва нито преглед, нито консултация - знам за проблема си достатъчно. Ангелов ме качва на магарето и докато стоя с разтворени крака, започва една лекция. Как всичките ми проблеми са в резултат на безразборния полов живот, който водя /абсолютна лъжа/, как сигурно мъжът ми хойка и той ми е лепнал гъбичките, как не бивало изобщо да се води сексуален живот преди брака и ако имам дъщеря, не трябвало да допускам това Crazy Цитирам още бисери:"Устата не е полов орган и анусът също"
Нямате представа колко унизена и смачкана се почувствах. Ще речеш, че му отивам с трипер, сифилис, Спин и херпес едновременно, а то - едни най-банални гъбички Sad
Когато излязох и отидох на рецепцията да платя, разбрах, че ми е надписал и преглед, след като аз му казах изрично, че искам само да ми вземе секрет. То хубаво, поне да ме беше прегледал, а той дори и това не направи. Освен това се оказа, че в клиниката "Св. София" нямат лаборатория за микробиология, както ми бяха казали предварително, а се наложи в 5 часа следобед в петък да обикаля като луда с такси лабораториите в града да търся коя работи Twisted Evil
Нейсе, излязоха ми изследванията, направих си и антибиограма, и си викам: Щом съм си платила прегледа, чакай поне да отида да си взема рецепта от "д-ра". Досега съм посещавала поне 10 гинеколози и никой не ми е искал пари допълнително за рецептата. Уви, отивам при Ангелов, той ме поглежда, пита дали съм по касата или на частно и като разбра, че си плащам, каза да седна да ме "консултира". Отвърнах, че не желая /пак да ми чете лекция колко съм развратна/ и просто да ми даде рецепта. Тогава той ми подаде листа с антибиограмата и каза да си избера едно от лекарствата там и да се лекувам с него
 Twisted Evil
Та така, за 25 лева не получих от него нито преглед, нито лечение #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт