Памперс или пелени?

  • 8 994
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
А някой ползвал ли е на Huggies - convertible 2in1
Днес получих по пощата 4-ри чифта като мостра и талони за намаление. Чакам отзиви или ще подарявам купони Wink

# 16
  • Italia
  • Мнения: 4 492
А така и така говорим за Памперси та да ви попитам : при вас скъпи ли са?
Тука ни одират кожата: една опаковка с 56 памперса струва около 16,99 евро. Imp

# 17
Цитат на: mcdirock
А така и така говорим за Памперси та да ви попитам : при вас скъпи ли са?
Тука ни одират кожата: една опаковка с 56 памперса струва около 16,99 евро. Imp

Баси ...хвана ме на тясно Embarassed .Честно сега се замислих и не се сещам каква беше цената. Но зависи и от кой Pampers. Аз ползвам Active fit, който си е по-скъп по принцип ooooh!

# 18
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Имам в предвид най_обикновенните Памперси ( тук се казват Baby dry ) без никакви екстри, абе базовия модел ( стана малко като обяснение за някакъв модел на кола Embarassed ).
Тука въобЩе сме гола вода. Няма да ви казвам колко струва млякото на прах за първите месеци. Онзи ден гледах по тв то един репортаж който сравняваШе цените на бебеШки и детски консумативи в Италия,Франция и Германия... Ами няма да ви казвам какви са разликите 4е само като си помисля Imp  Imp  Imp  и ми иде  #Sniper  #Sniper  #Sniper
И после малко деца се раждали....

# 19
  • Мнения: 3 634
И тука Памперсите (и Либеро) са на такива космически цени... Млякото варира от 25 до 40 цента (поне в кварталния магазин) за 200 грама...

Иначе има оферти из големите маркети, за 25 евро 2 пакета с Памперс... намерили са те кого да доят за пари - семействата с бебета.

# 20
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Леле мамо Фин, ми то ваШето мляко  на прах по евтино от наЩето обикновено мляко. Аз за съжаление кърмих само до третия месец и от третия до Шестия май4е беШе сме купували сухо мляко на НЕСЛТЕ за кърма4ета _ Кутии по 1 кг за 33 евро
 #Sniper  #Sniper  #Sniper
СледваЩото беШе пак на НЕСТЛЕ от 6ти месец нагоре _по_евтинко 24 ЕВРО
Кажете ми не са ли престъпници Imp  Imp  Imp

# 21
  • Мнения: 3 634
#2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  за тях...

А туй нашето не е сухо... сухото май беше за 3 литра (праха смесен с водата) около 4 евро... не помня. Но и зависи от марката де... А тез 25-40 центовите, те са си едни такива готови опаковки, отваряш, сипваш в шишето, затопляш и готово... Ама туй при вас наистина на нищо не прилича... 33 евро... Тц тц тц... без думи останах.

# 22
  • MUC
  • Мнения: 571
Цитат на: mcdirock
А така и така говорим за Памперси та да ви попитам : при вас скъпи ли са?
Тука ни одират кожата: една опаковка с 56 памперса струва около 16,99 евро. Imp

#Crazy Ужас, толкова ли е скъпо в Италия, това е почти двойно #Cussing out
При нас цените на памперс варират от 9-12 Евро в различните магазини, като всички големини са на една цена. Другите марки са и по-евтини.

# 23
  • Мнения: 3 634
Я някой да ми каже, защо Памперсите за New Born дето са май 30 в един пакет са по евтини от другите? Тука ги продават за 4,95 e.

# 24
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Да бе  Thinking Тука ние сме много зле Imp  Imp  Imp  Не знам другите мами какво Ще кажат по въпроса  Confused

# 25
  • MUC
  • Мнения: 571
Цитат на: Мама от Финландия
Я някой да ми каже, защо Памперсите за New Born дето са май 30 в един пакет са по евтини от другите? Тука ги продават за 4,95 e.

Thinking
Доколкото си спомням излизаха по скъпи при нас(26 бр. в пакет), ако смяташ на бройка -0,20-0,22 цента, а мини са 0,15ц.

# 26
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Цитат на: Мама от Финландия
Я някой да ми каже, защо Памперсите за New Born дето са май 30 в един пакет са по евтини от другите? Тука ги продават за 4,95 e.

Неееее, мамо Фин Praynig Моля те.. Не ми казвай колко струват неЩата при вас 4е ми иде да се гръмна Тука при нас много хора ходят да пазаруват в Щвейцария което е на 40 км от тук и излиза по_евтино. Май съм объркала държавата newsm12

# 27
  • Мнения: 3 611
Цитат на: Honda
Винаги съм ползвала само за еднократна употреба.
Една моя позната тук беше се навила да не замърсява природата и да използва, тези които са за многократна употреба. Ама познай колко издържа ....2 седмици.  Simple Smile


хихик, пак много иzдържала Wink

# 28
  • Мнения: 3 611
Иzполzвах и все още иzполzвам (zа бебока де,да не си помислите нещо друго) иzключително и само пелени zа еднократна употреба.
Спряла съм се на едни от верига дрогерии Дроспа - абсолютно не пропускат и са с по 4 евро на пакет по - евтини от теzи на Памперс. Money

# 29
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
От ражданевто използвам само Pampers.В началото New born,а сега само Active fit. Доволна съм от тях.Пробвах на Huggies,но не останах доволна,някак ми се сториха по-корави,както и на Pampers-baby dry.Затова си карам на Active fit . People Angel.Цените им са 18 лири за 2 пакета от 46 бр. когато са на промоция.

Общи условия

Активация на акаунт