Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 7 893
Не искам да се саморазрушава още Банков. Сега като го набие Христо, дано му намести чакрите Joy

# 61
  • София
  • Мнения: 9 562
Изумяваме неспособността или нежеланието на сценаристите да измислят история за героите, различна от любовна. За сега само с Цонев успяват да ни покажат, че човек е в състояние да се съвземе след жестока трагедия, когато насочи енергията си да помага и да бъде полезен (визирам желанието на Цонев да помогне на Кая).
В сучая с Банков имаха прекрасна възможност да ни го покажат в различна светлина, например как се бори за някоя кауза - хора в кома, трансплантрации, обучаване на млади лекари...., идеи бол.

Лора ми е всее по-досадна. Не ми е ясно кога успя да се влюби толкова във Владов, че да е готова да зереже всичко, което са имали с Мазов. Не че доцента не е идиот, но така ли слагаш кръст на семейството си. Хайде да идва професор Гочева, че поне да има нещо интересно покрай тях.

# 62
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Дано да вкарат нова актриса, защото нямам против да гледам Вергов! Но не Зорница и Банков! Заради Марио, който е много положителен образ!

# 63
  • Мнения: 580
Мислех си, че ако Тасев се играеше от Карамазов, сигурно историята на Боби и Фотева щеше  да е по- жива и хубава.
Лора, за кой ли път да кажа, ми е най - досадния образ и исках да я махнат. Но от снощния епизод взе, че ми стана мъчно за нея- жената очевидно има психически проблеми. Да я мисли "Влади".
Колкото да са идиоти, сцените с Мазов, Пенев и Владов ми бяха смешни.
Историята на Кая продължава да не ми е много интересна въпреки сателитните три звезди около нея

# 64
  • София
  • Мнения: 12 528
Аз явно съм от старомодните, но не разбирам Кая как тръгна да си ляга с някой, за който нищо не знае. Тя реално нищо не зне за Христо. Дали е обвързан и т.н. Много ме дразни този сезон, че наблягат само на секса, алкохол, цигари. Добре, че детето ми по това време е на тренировки и не може да гледа с мен. Миналият сезон гледаше понякога.

# 65
  • Мнения: 2 365
Във фейсбук има спойлер за Kая. Заради хората, които не обичат такива, няма да го пренасям тук. Hа който му е любопитно, може да прочете коментарите под клипчето с Христо и Kая в официалната страница.
Изумително е Лора колко бързо зачеркна семейството си. Eдва ли не приравни първия и втория си брак и излезе, че с Mазов никога не е била щастлива.

# 66
  • Мнения: 6 833
Лорчето бързо си взе детето и хлопна кепенците на Мазов, ама като дойде баба Гочева ще видим дали ще е толкова смела?
А на Влади хич не му завиждам, ако се озове в близка среща с нея 😆

The Only one, Кая и Христо все пак не са непознати, които са се срещнали на улицата току що.
Малко или много като колеги са се опознали и са научили нещо за един за друг.
Дори още в първия им разговор зачехнаха темата за партьорите - тя мислеше, че той се интересува дали е обвързана, не помня какво точно беше.
В тяхната ситуация Христо беше първия, който направи крачка като опита да я целуне, затова и Кая се обърна към него.
Но постъпи тъпо, защото целта й беше единствено да преспят, а тя много добре вижда, че той е привлечен от нея.

# 67
  • Мнения: 9 628
Аз явно съм от старомодните, но не разбирам Кая как тръгна да си ляга с някой, за който нищо не знае. Тя реално нищо не зне за Христо. Дали е обвързан и т.н.
Едва ли свободен ще търчи по нея постоянно.
Кая ще се омаже като пиле в кълчища с Христо и Банков.

Злати, а ми от трети опит иска да успее жената Joy. И аз не разбрах от къде дойде цялото това нещо към Владов изведнъж.

# 68
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Не знам спойлера за Кая дали е наистина така...

# 69
  • Мнения: 6 833
Не знам спойлера за Кая дали е наистина така...

Аз предполагам, че ще е така и преди да го бях прочела.

# 70
# 71
  • София
  • Мнения: 7 893
Магда какви физиономии прави, колко народ "изгорял" тя чак сега разбира Simple Smile)))
Относно онзи "спойлер" то никакъв спойлер не е.

# 72
  • София
  • Мнения: 12 528
Ще напишете ли спойлера в скрит текст?

# 73
  • Мнения: X
Ще напишете ли спойлера в скрит текст?
Скрит текст:
Кая ще направи сефтето с Христо след 4 епизода

Не е нещо неочаквано...

# 74
  • София
  • Мнения: 12 528
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт