Нищо не чувствам по време на секс...

  • 5 206
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 263
А с предишния ти приятел къде правехте секс?

# 16
  • Мнения: 3 689
Аз не бих продължила със секса до края, ако не ми е приятно... Камо ли 15 пъти... Не изпитваш ли дискомфорт, болка когато прониква в теб, без овлажняване ?
Не разбирам - като не ти харесва, защо въобще си повторила, че и потретила.
Вероятната причина е да не го загуби.

# 17
  • Мнения: 1 174
като не ти харесва, защо въобще си повторила, че и потретила.
Вероятната причина е да не го загуби.
Да, най - вероятно това е. Мисълта ми беше, че не е показала с нещо, че има проблем, ми си трае, все едно проблема ще се оправи от самосебе си...
И така 15 пъти ...
И сега и да опита да говори с него, то малко късно вече.
А и друго питам - той след секс нещо не коментира ли, не усеща ли, че не е наред ?
Иначе, ако се обвиняваш, че проблема е в теб, не мисля, че е така. Сама преценяваш как е било с предишния ти приятел. Ако смяташ, че чисто технически не прави човека каквото ти харесва, показваш какво искаш и толкоз. Ама туй трябваше още втория - третия път да се случи, не на 16 - тия 😀
Ако той си прави нещата както трябва, но просто не те възбужда... не мисля, че можеш да направиш нещо.

# 18
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Huligankata, какво им е отвратителното на ходовете? Напротив, тръпката, че могат да ви изненадат.....Аз ако имах възможност щях да съм го пробвал.
Каква ти тръпка и елемент на изненада. Отвратително си е баш.
Аз ако правех секс по входове, изобщо нямаше да си задавам въпроса какъв ми е проблемът , че не ми харесва. Не само това, ами щях да искам да свършва по-бързо цялата работа. То само като си представя, че трябва да го правя права или надупена почти винаги, ще ми секнат всякакви ентусиазми. А пък навън, в този сезон вече, мога да се простудя.
Не можете ли да си намерите друг по-нормален терен?

# 19
  • Мнения: 3 689
Huligankata, какво им е отвратителното на ходовете? Напротив, тръпката, че могат да ви изненадат.....Аз ако имах възможност щях да съм го пробвал.
Каква ти тръпка и елемент на изненада. Отвратително си е баш.
Аз ако правех секс по входове, изобщо нямаше да си задавам въпроса какъв ми е проблемът , че не ми харесва. Не само това, ами щях да искам да свършва по-бързо цялата работа. То само като си представя, че трябва да го правя права или надупена почти винаги, ще ми секнат всякакви ентусиазми. А пък навън, в този сезон вече, мога да се простудя.
Не можете ли да си намерите друг по-нормален терен?
Авторката споменава, че са ходили и на хотел  и пак не чувствала нищо с този мъж, който вероятно е г-н 5 минути. А може и 5 мин. да са му много.

# 20
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Ако ходят на хотел само за тая работа или пък в момент, когато не изгаря от желание за секс, като нищо може да се скапе кефът.

С бившия, вярно, от какъв сорт ви е бил теренът?

# 21
  • Мнения: 3 614
Авторката споменава, че са ходили и на хотел  и пак не чувствала нищо с този мъж, който вероятно е г-н 5 минути. А може и 5 мин. да са му много.
Съдейки по предходната тема на авторката, проблемът няма да е само в новия приятел.

# 22
  • Мнения: 46 520
Заключена по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт