HiPP: Спечелете нежна грижа за бебешката кожа

  • 12 608
  • 267
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 7
Подхранващото олио ме изкушава да го пробваме Simple Smile Козметиката ви е чудесна и много добри отзиви чувам и смея да твърдя, че е достъпна и качествена в същото време! Добре, че ви има, за да се грижите за нас. Януари ще се роди моята принцеса и ако спечелим, ще ви ползваме с удоволствие Heart Eyes

# 226
  • Lukovit
  • Мнения: 22
Бих искала да пробвам измивната пяна за ръце и лице пате

# 227
  • Мнения: 1
Гел за коса и тяло Hug
Винаги съм искала да го пробвам с малкото ми съкровище Heart

# 228
  • Мнения: 2
HiPP душ-гел да коса и тяло - това бих искала да пробва дъщеря ми, все още използва бебешки продукти

# 229
  • Мнения: 161
Ползвам шампоана за Лека нощ, Душ гела за коса и тяло и олиото. Бях взела друга козметика за малката, но тя така миришеше в болницата след баня (там ползваха Хип), че се влюбих в мириса, попитах и си взех нещата с които са я мили и мазали там. Иначе бих пробвала крема против подсичане и този за лице.

Последна редакция: вт, 30 окт 2018, 10:26 от ··٠●•mama_Ani•●٠··

# 230
  • София
  • Мнения: 979
HiPP Babysanft Успокояващ шампоан за тяло "Лека нощ" е със сандалово дърво, което почиства чувствителната кожа и е любимият на моята дъщеря и на мен. Приятният му аромат, съчетан с успокояващия ефект на топлата вода, и помагат да се отпусне и да си спи цяла нощ. От както го открихме друг не сме ползвали.
Подхранващото олио ме изкушава да го пробваме.

# 231
  • Мнения: 41
Ползвам гел за коса и тяло.... Доволна съм, иска ми се да пробвам млякото за тяло.

# 232
  • Мнения: 1 775
Ползвали сме душ-гела и шампоана, бих искала да пробваме и пате - измивната пяна. Relaxed

# 233
  • Мнения: 16
През зимата деликатната кожа на лицето се нуждае от допълнителна защита и хидратация. Подхранващия крем е изключително подходящ.

# 234
  • Мнения: 4
Най-много бих искала да пробвам успокояващИя шампоан за тяло "Лека нощ". С бебчо имаме сериозен ритуал преди лягане - къпане, гимнастика, масаж и след всички процедури понякога е толкова превъзбуден и игрив, че дори и кърменето трудно го приспива. Освен това синът ми е с много бяла и чуствителна кожа и повечето продукти на пазара предизвикват кожни раздразнениа, а този шампоан е подходящ за бебенца с нашия проблем.

# 235
  • Мнения: 1
С бебешката козметика на Hipp сме от раждането. Много добре се повлиява и не се наложи да купувам купища различни марки, за да уцеля подходяща

# 236
  • Мнения: 3 999
Още от раждането на бебо ползваме Душ-гел за коса и тяло и Лосиона аромата му ми е любим. Бих желала да изпробваме шампоана Лека нощ 😴и измивната пяна Пате 🦆

# 237
  • Мнения: 7
Не съм пробвала продуктите ,тъй като ми предстои да имам мой малък принц  който искам да го масажирам . За това бих желала да пробвам подхранващото олиото.
При евентуална победа, моля на майл mangelova@uni-ruse.bg.  Благодаря

Последна редакция: вт, 30 окт 2018, 18:00 от Miglena Angelova 609525

# 238
  • Мнения: 1
Здравейте Hipp! Те първа ми предстои да използвам вашите продукти за моята малка принцеса, която очаквам през декември! За начало бих искала да опитам шампоана лека нощ.😊😊

# 239
  • Мнения: 1 090
Успокояващ шампоан за тяло "Лека нощ" - звучи интересно. Определено бих го пробвала, че и без това трудно заспива малкия Relieved

Общи условия

Активация на акаунт