Кралски работи и клюки - 19

  • 48 265
  • 756
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 9 383
Чадърът може да си е неин, а той да се е вмъкнал за малко под него.
Голям праз, като си го държи, ако не държеше, сигурно друг кусур щеше да се намери Grinning

# 466
  • София
  • Мнения: 8 529
Няма ли да почнете да давате информация за менюто на кралските особи? Ама ако може по-подробно (айде от мен да мине може и без рецепти)

# 467
  • Някъде там
  • Мнения: 19 294
А дали пък бебето не я "рита" и инстинктивно да слага ръката там при трептенията които усеща.Все пак това и е първа бременност,тя не е дете и всичко ново може да я плаши и учудва много повече от една жена на 23-4 например.
"Разсъждавам си на глас"...

# 468
  • Мнения: 33 763
Много е рано да усеща движения на бебето.

# 469
  • Мнения: 626
Определено той го носи доста повече(подзаглавието на статията е яко)
https://www.harpersbazaar.com/celebrity/latest/amp24390876/princ … rella-pda-photos/


А никой ли не забелязва дебелият черен пръстен на дясната ръка на Хари? А сега да ви видя как ще го разконспирирате! Satisfied

# 470
  • София
  • Мнения: 9 383
На тези снимки Мегън ми харесва. Със спортно яке, джинси, маратонки. Някак и пасват, освежават я.

# 471
  • София
  • Мнения: 6 256
Пръстенът на Хари е някаква електронна джаджа. Четох го някъде наскоро, но не помня къде.

# 472
  • Мнения: 2 223
Не ядат често морски деликатеси, за да нямат стомашни неразположения поради естеството на визитите им.
Бабетката обича шоколадови бисквити сутрин и вино, другите 100 % нагъват Макдоналдс.

# 473
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 12 775
Някъде имаше статия, че изобщо са им забранени морски деликатеси на кралските особи Simple Smile

# 474
  • София
  • Мнения: 877
От деня в който обявиха бременността, се държи за липсващото или мини коремче? Преди това как се сдържаше? Не е до щастие, а до имидж и го прави умишлено. Мисля, че е щастлива от ролята, в която се намира сега.
За баща и само да спомена-първата година той не направи нито едно изявление, а се беше скрил в Мексико. Тя не го запозна с Хари преди сватбата като майка си, не са му обяснили как да се държи, всичко започна с гафа преди сватбата. Нормално ли, уважително ли е да не запознаеш баща си с нъдещия си мъж, ако към момента с баща си сте в перфектни отношения, няма гафове,  няма интервюта. Първото изавление е от годеника за Коледа за "семейството което Мегън никога не е имала", това не е ли гаф също?
Отказа се от баща си, от кучетата си, от страната си, от "кариерата" си, от феминизма си за да допълни блясъка на принц Хари.

# 475
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
И стана принцеса 😉

# 476
  • Мнения: 2 223
Някъде имаше статия, че изобщо са им забранени морски деликатеси на кралските особи Simple Smile

Ами! Плюскат цаца в Несебър като невиждали.

А вие дали си давате сметка, че не я познавате лично и може да има артрит и да си държи така ръцете, щото я боли или представи си, щото така й харесва.
Баща й и семейството й са гнусна жадна за слава пасмина, която се появи щом тя стана a thing в световните медии и освен да реват и да я злепоставят на всяка крачка, друго не се е чуло. Преди тя да стане известна, никой не беше чувал за тях. Да не говорим, че интелигентните хора не правят махленски циркове по всяка медия и не говорят такива неща, а си уреждат историите на тъмно.
Ако на 70 години не е осъзнал как да се държи публично, надали майка й, с която са разведени от не знам кога, ще седне да му обяснява. Вероятно те дори не си говорят. В крайна сметка бг мамите не са наясно какви са им отношенията с тоя човек и това да не го запознае с бъдещия си мъж си е лично нейна работа и преценка. Не всеки си показва всичкото всичко като Кардашиан в медиите, че да се знае цялата им семейна история. Или какво -наясно сте какво семейство е имала или нямала по - добре от годеника й. И от какво се е отказала и в името на какво пак си е нейно решение. Супер нелепи изказвания на хора, които прекаляват с жълтата преса за някого, когото междудругото реално погледнато не познаваме. Да й се коментира етикета и роклята пак минава, ама вече дисекция на миналото й и на отношенията й с фамилията, е супер абсурдно, било то и в клюкарник.

# 477
  • София
  • Мнения: 877
Аз цитирах факти, не жълти медии, че 1 г. бащата не си беше отворил устата, а първите обиди дойдоха от Мегън с незапознаването и от Хари с Коледната изцепка. Дисекция може да прави някой биограф, или анализатор, но всеки неприятен факт тук май става нелеп.
Тя и религията си смени, и приятелите в САЩ остави, и договор за бременност имала с първия съпруг евреин и филмов продуцент Simple Smile Пак избор разбира се Simple Smile Нищо лошо, шоуто трябва да продължи.

# 478
  • Мнения: 426
Хари и Мегън в последния ден от тура


Рокля - Stella Mccartney

Мегън и Хари облечени в традиционните облекла.
Мегън носи традиционно наметало (Korowai)



Скрит текст:




Посещение в културен център и местни обреди в тяхна чест
https://www.newshub.co.nz/home/entertainment/2018/10/live-rotoru … l-tour-visit.html

Последна редакция: ср, 31 окт 2018, 01:30 от ۵ Gray. ۵

# 479
  • Мнения: 10 876
Аз цитирах факти, не жълти медии, че 1 г. бащата не си беше отворил устата, а първите обиди дойдоха от Мегън с незапознаването и от Хари с Коледната изцепка. Дисекция може да прави някой биограф, или анализатор, но всеки неприятен факт тук май става нелеп.
Тя и религията си смени, и приятелите в САЩ остави, и договор за бременност имала с първия съпруг евреин и филмов продуцент Simple Smile Пак избор разбира се Simple Smile Нищо лошо, шоуто трябва да продължи.
И тях ли трябва да вземе в Англия???

Общи условия

Активация на акаунт