Абонаментни кутии в България - 9

  • 67 096
  • 753
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 4 593
Направо се радвам, че този месец не я поръчах. Скука и до болка познати продукти.

# 601
  • Варна
  • Мнения: 2 311
Гледам пак са увеличили цената на лятното издание на good box.

# 602
  • София
  • Мнения: 940
На самите месечни кутии също е увеличена от 2 няколко месеца мисля. Преди бяха по 19.90, сега 21.90лв.

# 603
  • София
  • Мнения: 1 070
Със сигурност поръчвам Goodbox за последен път!
Не си поръчвам кутия, за да се натъпча с вафлички и курабийки...много се излагат!

# 604
  • Мнения: 4 593
Със сигурност поръчвам Goodbox за последен път!
Не си поръчвам кутия, за да се натъпча с вафлички и курабийки...много се излагат!

То поне да бяха някакви нови, а те въртят Хармоника, Лимецка и Оризовите вафли до откат. Unamused

# 605
  • Мнения: 2 024
Със сигурност поръчвам Goodbox за последен път!
Не си поръчвам кутия, за да се натъпча с вафлички и курабийки...много се излагат!
Аз по тази причина минах на Фулбокс.

# 606
  • Мнения: 604
Момичета, какво мислите за лятното издание на Goodbox? Много се колебая за кутията със Cocosolis, тъй като хем искам да го пробвам, хем чета противоречиви мнения за продукта.

# 607
  • Русе
  • Мнения: 1 095
На мен ми харесва, аз писах и преди, особено това,че няма курабийки ,чайове и пр. Но аз лично предпочетох слънцезащита, пред маслото , защото второто основно има задача за по-бърз тен и подхранване, а аз предпочитам грижа и защита.

# 608
  • София
  • Мнения: 190
Гледам пак са увеличили цената на лятното издание на good box.

Много грозно постъпват..

# 609
  • варна
  • Мнения: 69
Bellebox-юли

# 610
  • Мнения: X
Тези от Белбокс нещо подиграват ли се  ?

# 611
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Аз си поръчах GoodBox с Cocosolis-a и съм доволна спрямо цена и продукти.Пуснах пост в блога с подробности.
Скрит текст:

# 612
  • София
  • Мнения: 1 914
Тези от Белбокс нещо подиграват ли се  ?

Гланцът за устни бил мега скъп. Това им беше рекламата за тази кутия. Ама това, което виждам май е ваксата за вежди, която мисля я бяха слагали преди пак.

# 613
  • Мнения: 1 437

 Ама това, което виждам май е ваксата за вежди, която мисля я бяха слагали преди пак.
Хайлайтър молив е

# 614
  • Мнения: 1 001
Това е кутията за нея на Кибрит,аз не съм я поръчвала,снимката е от тяхната ФБ страница.

Общи условия

Активация на акаунт