Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 55

  • 38 563
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 602
Момичета, появиха се някакви бели петна по целите ми крака. Възможно ли е да са от лошо оросяване и това трябва ли да ме притеснява? Бременна съм почти в 28 г.с.
По принцип по време на бременност се появяват кафеви петна, защото настъпва хиперпигментация.. Но за бели не знам.. Не знам дали може да се получи обратния ефект.. И да станат бели петна.. Но по принцип тези кафевите изчезват след време след раждането...

# 46
  • Мнения: 1 327
Те госпожиците много много не обичат да излизат навреме.Хич не им се излиза по лични наблюдения.Аз 15 дни след термин,снаха ми -11 дни след термин и много случаи още знам .
Шанел, ти не си ли сега бременна или имаш и друго дете? Simple Smile
Бременна съм ама имах впредвид ,че аз самата съм излязла 15 дни след термин Simple Smile нямам друго детенце

# 47
  • Мнения: 6 622
Момичета, появиха се някакви бели петна по целите ми крака. Възможно ли е да са от лошо оросяване и това трябва ли да ме притеснява? Бременна съм почти в 28 г.с.
По принцип по време на бременност се появяват кафеви петна, защото настъпва хиперпигментация.. Но за бели не знам.. Не знам дали може да се получи обратния ефект.. И да станат бели петна.. Но по принцип тези кафевите изчезват след време след раждането...
Не са постоянни. Появяват се и после изчезват. Свързвам ги с по-продължително стоене права. Примерно днес имах повече работа вкъщи . Изведнъж си погледнах краката и бяха целите на петна. Легнах ,вдигнах ги на високо и се оправиха. Незнам обаче дали трябва да им обръщам внимание.

# 48
  • Мнения: 602
Момичета, появиха се някакви бели петна по целите ми крака. Възможно ли е да са от лошо оросяване и това трябва ли да ме притеснява? Бременна съм почти в 28 г.с.
По принцип по време на бременност се появяват кафеви петна, защото настъпва хиперпигментация.. Но за бели не знам.. Не знам дали може да се получи обратния ефект.. И да станат бели петна.. Но по принцип тези кафевите изчезват след време след раждането...
Не са постоянни. Появяват се и после изчезват. Свързвам ги с по-продължително стоене права. Примерно днес имах повече работа вкъщи . Изведнъж си погледнах краката и бяха целите на петна. Легнах ,вдигнах ги на високо и се оправиха. Незнам обаче дали трябва да им обръщам внимание.
Ами честно казано не съм имала такъв проблем, но поне си забелязала от какво е и как се оправя.. Според мен не би трябвало да е нещо притеснително, явно краката ти бързо се натоварват от тежестта.. Моите последните месеци малко се надуваха, все пак бременна, лято.. А пиеш ли достатъчно течности..

# 49
  • Мнения: 6 622
Пия поне по 3 литра вода. Качила съм 5 килограма. Не ми се беше случвало до сега а съм доста активна. По цял ден щъкам напред назад.

# 50
  • Мнения: 7 776
Почивай бе, Лимонче! После ще ти се почива, ама бебето ще има друго мнение. Не се натоварвай и питай АГто си.
Ако е лошо орасяване ще ти изтръпват крайниците, ще са студени, сковани... според мен си се пренатоварила нещо. Но го обсъди и с АГто.

# 51
  • Мнения: 6 622
Все си казвам ,че повече ще си почивам и след малко пак  си намирам какво да правя. Немога да стоя на едно място. Иначе изтръпват от време на време и ме болят. Преди малко видях ,че имам и по ръцете. На преглед съм на 15.11 и тогава ще питам притеснително ли е .

# 52
  • Мнения: 4 660
Те госпожиците много много не обичат да излизат навреме.Хич не им се излиза по лични наблюдения.Аз 15 дни след термин,снаха ми -11 дни след термин и много случаи още знам .
Шанел, ти не си ли сега бременна или имаш и друго дете? Simple Smile
Бременна съм ама имах впредвид ,че аз самата съм излязла 15 дни след термин Simple Smile нямам друго детенце
аахааа, ясно Simple Smile)))

# 53
  • Мнения: X
3 л. са доста за бременна жена.

# 54
  • Мнения: 1 327
Те госпожиците много много не обичат да излизат навреме.Хич не им се излиза по лични наблюдения.Аз 15 дни след термин,снаха ми -11 дни след термин и много случаи още знам .
Шанел, ти не си ли сега бременна или имаш и друго дете? Simple Smile
Бременна съм ама имах впредвид ,че аз самата съм излязла 15 дни след термин Simple Smile нямам друго детенце
аахааа, ясно Simple Smile)))
Те май сега не те чакат 15 след термин май .Или греша?

# 55
  • Мнения: 6 622
3 л. са доста за бременна жена.
Пия по толкова от години. Така съм свикнала. Не знаех ,че е проблем.

# 56
  • София
  • Мнения: 6 010
Лимонче, дай снимка да видим за какво става дума?

Герда, защо да са много 3 литра? Аз и без да съм бременна си пия около 2,5 литра, а сега и аз усещам по-голяма нужда от вода.

# 57
  • Мнения: 7 776
Съвсем нормално са си 3 литра, пийте вода, просто се пишка повечко 😛
Моите крайници изтръпваха и имах мускулни спазми от липса на магнезий. Може да се обадиш утре по телефона на АГто да го подпиташ все пак, ако се притесняваш.

# 58
  • Мнения: 4 660
Шанел, и аз така мисля, май са си доста 2 седмици след термин, не знам обаче, преносилите ще кажат Simple Smile)))))
3 литра май доста натоварват и без това натоварените бъбреци, ама и за това не съм сигурна, ако някой разбере, да пише какво са му казали

# 59
  • Мнения: 305
Дали има тема тук и къде да я търся за бременни вегетарианки?
Аз ям риба и млечни ежедневно, но все пак имам своите притеснения.

Общи условия

Активация на акаунт