В красиви Смолянски баири растат деца игриви

  • 11 022
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 288

ади, лошо това, че трябва да започваш работа.... ама ще се справите с Ванката! пък може и от вкъщи да си работиш, стискам палци да ти разрешат  Peace


Мерси Мопси, утре ще стане ясна каква ще е хавата..... То така или иначе с моето кърмаче 8 часа няма как да работя.... ще видим!  baby_neutral Laughing

# 76
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Ох,... аз утре почвам работа вече.... хич не ми се ще, ама няма как...! Ще видим как ще тръгнат нещата ..... абе.... много скапана държава, ей.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ади, какво стана на работата  Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 288
Ох,... аз утре почвам работа вече.... хич не ми се ще, ама няма как...! Ще видим как ще тръгнат нещата ..... абе.... много скапана държава, ей.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ади, какво стана на работата  Rolling Eyes

Ами почнах! До обяд ходя, следобяд на разходка с бебо  Laughing Laughing Laughing
Една жена го гледа до обяд - спокоен е и почти спинка през това време, когато ме няма. Надявам се, така добре да продължат нещата  Laughing
Вече имам по-малко време - гледам когато мога да съм с Ванко и домакинството залезе  Sick не, че досега бях някаква изявена домакиня, ама сега съвсем..... Rolling Eyes Дано мъжо да не ме напусне поради подобни причини  Wink
Ама ... ще се оправим някак!
  bouquet

# 78
  • в баира
  • Мнения: 861
Здравейте майчета от мен!
Ние се прибрахме по живо по здраво. Почивахме в Бургас една седмица и 5 дена в Несебър. Ама много е готин тоя Несебър  newsm10. Стефка не можехме да я изведем от водата, а Марио дори от пясъка го беше страх - стоеше с часове на хавлията.
Честито на рожденниците със закъснение!
Гледам, че и нови майки са се включили в нашата темичка. Привет на майката от Хасково, той ми е като роден град, защото майка ми е от там.

Влизахте ли в новата църква? Смятам тия дни да я посетя.

# 79
  • Мнения: 649
майчета, здравейте и от нас!  Hug  отдавна не съм писала, че нещо нямах много време... при вас и дечковците как са нещата... и вие не се обаждате нещо...
малечко днес го имунизираха за пореден път, но този път много плака... сега пак трябва да стискам палци да я понесе добре ваксината  Praynig
та това е най-новото... лека вечер   bouquet

# 80
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Стискаме палци на Лоренцо да понесе добре ваксината  Heart Eyes

# 81
  • Мнения: X
Сладурани,
аз сега се връщам от преглед при д-р Събева. Пак ще кажа че съм много доволна от нея !
Ние с бебо сме ОК, имам си проблемчета разбира се, ама...няма как. Пуснахме и малко изследвания.

А знаете ли че вече и в Смолян може да се ползва епидурална упойка при раждане? Аз бях много приятно изненадана като го разбрах. Мъжа на Събева е анестезиолог и вече има опит с  няколко смолянски родилки. Хубаво, нали? Може третия път тук да се навия да родя Simple Smile

Хубав уикенд на всички ! Срещичка не ви ли се иска?

# 82
  • Мнения: 649
Срещичка не ви ли се иска?

иска ми се  newsm47 ама като съм толкова далече  smile3518

мишенце, ти нямаше ли вчера рожден ден  newsm51 Честито на патерици!  newsm59

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 18:12 от mopssy

# 83
  • Мнения: 3

Здравейте и от мен, смолянски мами!!!
Нямаше как да не се зарадвам на вашата темичка (простете за вражеското нашествие), но аз самата съм родом от Смилян, та затова ми е тръпка всичко с емблема "Смолян" Embarassed
Продължвайте все така със срещите, може да се видим като идваме там лятото!!!
Поздрави на всички мами и бебочковците!!! baby_neutral

# 84
  • Мнения: 288
майчета, здравейте и от нас!  Hug  отдавна не съм писала, че нещо нямах много време... при вас и дечковците как са нещата... и вие не се обаждате нещо...
малечко днес го имунизираха за пореден път, но този път много плака... сега пак трябва да стискам палци да я понесе добре ваксината  Praynig
та това е най-новото... лека вечер   bouquet
Здравейте и от нас  Hug

Мопси,
на Ванко вчера също му биха ваксина - Sad много плака снощи, изплака си плакането за всичките тия три месеца назад, дето кажи- речи една сълза не е пуснал  Cry Много мъчно ми беше .... пък и сега сутринта не е много спокоен, пу....мразя ги тея ваксини, пък и другия месец имаме трети прием  Crossing Arms Sick Mr. Green

shenevski, добре дошли на смолянска територия. Очакваме снимки   bouquet

Мишенце, радвам се, че при вас всичко е ок! Продължавайте все така  Peace Heart Eyes Живот и здраве с третите ако искаш може заедно да бременеем  Joy Joy  baby_neutral
Честито на патерици и от нас!   bouquet

  bouquet на мама Ани с бебе Теди, ще се радваме по-често да се включваш. А, между другото вчера бях в Смилян - на разходка с бебко и  приятелки - има много хубава механа - Аида, а и много приятно водно басеинче с пъстървичка и шаран, а има и барбекю и масички и... Laughing е много гот....  Blush , та си купихме за вкъщи рибка, но скоро ще го посетим с въдиците  Laughing Освен това смятам, живот и здраве да посетим събора, който е последната седмица на август на оная хубава поляна....ееее....много обичам зеленинка  Laughing

Момичета, аз вече усилено бачкам, хихи- ходя половин ден на работа половин ден с Иванко, малко повече тичане ми се събира, но... ще издържа, сигурна съм вече  Laughing (

За срещичка съм ок, стига да не съм на работа.

Приятен уикенд на всички  bouquet

# 85
  • в баира
  • Мнения: 861
Ето ги Стефка и Марио на плажа:


А с тази прическа се прибрах в Смолян:

# 86
  • Мнения: 649
shenevski , каката е голяма мадама  4470 ама май на мама се е метнала  smile3521 а Марио  е сладур с характер  smile3540

ади, малкият до сега само един път вдигна температура от тези ваксини- пу-пу  Praynig ама много плака последният път докато му я слагаха и след това, защото май сестрата беше една младичка и уж полека го боцна, но и той вече се дърпа и не стои мирно.... та може и заради това да беше  newsm78

# 87
  • Мнения: 288
shenevski , каката е голяма мадама  4470 ама май на мама се е метнала  smile3521 а Марио  е сладур с характер  smile3540

 Peace Подкрепям напълно!!!! Ама какъв мръщунчо е Марио - все едно, че през цялото море сте го хранили с тоя снакс  Joy Joy Joy hahaha
Брей... ни моим та познай с таз прическа - чудя ти се откъде толкова търпение, че дати ги навъртят тия шмопли?  newsm78 Аз определено бих луднала на стола Naughty

Аууу... това дете се скъса от рев и днеска  Cry Cry Cry Много ми е мъчно, ама... цял дообяд плака, после в 12 заспа, та до преди малко  Shocked Shocked Направо се ошашках ... сега го нахраних и изглежда спокоен. Дано е преминала тая ужас  Sick  !!!  Предния път не беше чак толкова зле, сигурно третият ще е още по-гаден  Sick

Пък ние днеска докато бабата го дундуркаше се хванахме с мъжо и "олизахме" цялата къща и сега ни е много комфортничко  bowuu Ама утре .... - Смилян ни чака с риболова, кебапчетата и мо`абета... дано само Ванко да е добре Praynig Praynig Praynig
Айде приятна вечер целувки  Hug

# 88
  • в баира
  • Мнения: 861
Ама утре .... - Смилян ни чака с риболова, кебапчетата и мо`абета...

И ние мислехме да ходим днес там, но се отказахме заради времето.

# 89
  • в баира
  • Мнения: 861
ЧЕРПЯ ВИ ВСИЧКИ С НАШАТА ПИТА:

МАРИО ВЧЕРА ПРОХОДИ

Общи условия

Активация на акаунт