малко неудобен въпрос

  • 2 168
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 252
Абе има за съжаление Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 260
The sun, ти си късметлийка Mr. Green Някои сме по-рунтави Blush

# 17
  • Мнения: 8 917
The sun, ти си късметлийка Mr. Green Някои сме по-рунтави Blush
Ааааа достатъчно си имам да махам по други места - значи наистина съм се оттървала поне от тая област Peace

# 18
  • Мнения: 472

Какво махате там, бе, хора Shocked...не вярвам аз да съм прецедент, но наистина не намирам нищо за махане в тая област newsm78
[/quote]

Що,  яд ли те е , че нямаш  Mr. Green Laughing?
Които има си ги маха пък  Hug, които няма ходи и си ги търси и се чуди що няма  Crazy!
На въпроса , махам ги с домашна кола маска от тези студените Кара ,Сара , Джени и др.(но от тези дето са на блокче и трябва да се размекнат за да се скубеш с тях )

# 19
  • Мнения: 4 473
С кола маска при козметичка.
леле как ме е срам обаче като дойде този момент Sick Embarassed

# 20
  • Мнения: 8 917


Що,  яд ли те е , че нямаш  Mr. Green Laughing?

Ц, Петранке Naughty  Mr. Green

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Какво махате там, бе, хора Shocked...не вярвам аз да съм прецедент, но наистина не намирам нищо за махане в тая област newsm78
Аз не знам какво има там /не съм се гледала с огледало за задно виждане/, но козметичката ми финално ми лепва и там кола маска та явно си намира какво да махне. А то дори и да няма косми, има едни гадни мъхчета, които мен лично ме дразнят.

# 22
  • Мнения: 6 620
Не рискувай с епилатор най добре с кола при козметик

# 23
  • Мнения: 8 917
Какво махате там, бе, хора Shocked...не вярвам аз да съм прецедент, но наистина не намирам нищо за махане в тая област newsm78
Аз не знам какво има там /не съм се гледала с огледало за задно виждане/, но козметичката ми финално ми лепва и там кола маска та явно си намира какво да махне. А то дори и да няма косми, има едни гадни мъхчета, които мен лично ме дразнят.
Като продължение на кола маската на триъгълника - може /аз си действам с епилатора и бръсначката - за триъгълника /. Но аз останах с впечатление за повече "материал" и за това се учудих  Peace

# 24
  • Мнения: 3 091
кола маската ми включва и тази зона... действай! мисля, че с кола е най-добре! с епилатор може да се нараниш, а и ще те боли ужасно

Понеже се е заформил спор - рунтавелки срещу нерунтавелки! аз си махам всичко още от ученичка в гимнацията, защото така ми харесва... пък!

# 25
  • Мнения: 6 155
И с епилатор става. Не боли особено, но акробаиките са доста  hahaha

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Козметик

# 27
  • Мнения: 8 917
Понеже се е заформил спор - рунтавелки срещу нерунтавелки! аз си махам всичко още от ученичка в гимнацията, защото така ми харесва... пък!

Учудих се - това е Peace

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Нещо не мога да си представя козметичката, кола маската и тази област... Sick  Епилаторът вършее при мен   Grinning

# 29
  • Мнения: 7 914
Отървала съм се и вече като се епилирам, ще си мисля... "колко ми е лекоо-о-о-ооо"

Извинете момичета, ама за косми там не бях чувала Rolling Eyes....

Общи условия

Активация на акаунт