Азиатска козметика и грим 5

  • 42 775
  • 752
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: X
Момичета, гледам в style korean намалени 10 маски на Benton от $24 на $9.99 и си викам опа, купувам....и после гледам доставка $7.15 Flushed Вие как пазарите от тоя сайт, ако изобщо пазарите? Четох че само до САЩ и Австралия имат безплатна доставка. Да го отписвам ли сайта или си има някакъв чалъм?

# 451
  • Мнения: 1 795
Някой успя ли да гледа БГ ревюто на Тони за натуралната корейска козметика ? https://www.youtube.com/watch?v=bu9waDIkHc4
Интересно ми стана, макар, аз лично да не си падам по натуралните и еко продукти...ми слабички са ми.

Не я издържах да я изгледам мацката, но Beauty Bakery да е чак пък толкова хубава и натурална  козметика?! Има си и силикони, и алкохол, феноксиетанол, парфюм на предни позиции... Общо взето лъжат "уважаемия потребител"  Weary Laughing

Sambo09, хич не го отписвай style korean -сайта е супер и имат страхотни промоции. Как се пазарува-като отвсякъде другаде Sweat Smile Ако искаш повече инфо пиши на ЛС.

parusheva, супер за Moonshot! Хубав е, но се оказа подходящ за по-мазна кожа. На мен и ми беше светъл, и ми идваше твърде сух и напудрен, и го подарих. Но сего чакам HERA е там ми е надеждата Simple Smile
Sulwhasoo специално Essential EX серията е лекичка. Няма нужда от тонер -първа стъпка след измиването ти е  Activating Serum, после водата и след нея емулсията и околочния. Ако си с мазна кожа като дневна грижа спираш до тук и слагаш слънцезащита, за суха добавяш и крема или го ползваш само като нощна грижа.
Прополисовата ампула е на стъпка серуми/ампули. Подхранва, озарява, може да се добавя към ББкрем, да се слага под маска за допълнителна грижа.
   

# 452
  • Germany
  • Мнения: 2 036

За всички с мазни кожи могат да си грабнат някоя идея от тази мацка https://www.youtube.com/channel/UCXuzhVKNO9ZLm1q7edeipIw. Тя има доста видеа, за доста продукти и ако имате време поразгледайте.

# 453
  • Мнения: X
Момичета, гледам в style korean намалени 10 маски на Benton от $24 на $9.99 и си викам опа, купувам....и после гледам доставка $7.15 Flushed Вие как пазарите от тоя сайт, ако изобщо пазарите? Четох че само до САЩ и Австралия имат безплатна доставка. Да го отписвам ли сайта или си има някакъв чалъм?
И с тая доставка ще ти излезе по-евтино от тукашни бг сайтове особено ако направиш по-голяма поръчка.

# 454
  • Мнения: 1 795
Момичета, в момента в Yesstyle с 15% за черен петък и member отстъпките кушъните на Hera излизат на много добра цена. Поръчах  UV Mist Cushion Ultra Moisture за $36,50 Bowtie

# 455
  • Мнения: 13 544
С доставката става 17 долара, при цена 24 долара, пак си на далавера 7 долара.

Да си кажа за пачавете не evenlip  със сьомга. Ползвах ги вече 5-6 пъти. По тънички се от всички други, които съм ползвала и са ми по комфортни, леко разтегливи и могат добре и удобно да се сложат, на другите ъгълчетата все ми създаваха дискомфорт, не се плъзгат и местят.
Имат някакъв ботокс ефект, позаглаждат бръчиците. За тъмните кръгове никакъв ефект. Подхранване и хидратация също няма. Само по тях не ми е ок, но с околоочен крем след тях вече нещата се получават.

https://tonymoly.us/products/pandas-dream-so-cool-eye - тази пандичка ме изненада приятно, бях без никакви очаквания. Купена абсолютно случайно, да допълня едни грамове в поръчката и тя ми пасна.
Ползвам я сутрин след почистване и преди крема. Много приятно освежаващо усещане и леко подхранване. За млади хора предполагам ще е супер. За мен е недостатъчна, но ми харесва, яви ми се като алтернатива сутрин на пачовете в работната седмица.

Последна редакция: вт, 20 ное 2018, 17:48 от zari65

# 456
  • Мнения: X
Усещам как картата се стопява...не съм излизала от yes-a
И един въпрос...мислите ли, че ще мога да ползвам този серум, /какви ще са ми пхолзите, гледам, че е с киселини/ въпреки че нямам акне и не съм имала никога?

# 457
  • Мнения: 1 795
Скрит текст:
Усещам как картата се стопява...не съм излизала от yes-a
И един въпрос...мислите ли, че ще мога да ползвам този серум, /какви ще са ми пхолзите, гледам, че е с киселини/ въпреки че нямам акне и не съм имала никога?

Като всеки продукт с киселини ще ексфолира и заглажда, но ако нямаш проблемна кожа по-скоро не ти трябва Simple Smile

# 458
  • Мнения: X
Скрит текст:
Усещам как картата се стопява...не съм излизала от yes-a
И един въпрос...мислите ли, че ще мога да ползвам този серум, /какви ще са ми пхолзите, гледам, че е с киселини/ въпреки че нямам акне и не съм имала никога?

Като всеки продукт с киселини ще ексфолира и заглажда, но ако нямаш проблемна кожа по-скоро не ти трябва Simple Smile
Нямам .. Отминавам го. Благодаря.

# 459
  • Мнения: 5 500
Усещам как картата се стопява...не съм излизала от yes-a
И един въпрос...мислите ли, че ще мога да ползвам този серум, /какви ще са ми пхолзите, гледам, че е с киселини/ въпреки че нямам акне и не съм имала никога?

Положението е много зле със сайта,аз чакам 7 пакета  Head Band
То не остана за ЧП какво да поръчам.

Мисля че можеш да си ползваш серума,киселините ще са ти ползата.

# 460
  • Мнения: 13 544
Аз удържам трета седмица, обаче пълня една количка и вадя, пълня и вадя.

# 461
  • Мнения: X
Аз удържам трета седмица, обаче пълня една количка и вадя, пълня и вадя.
Smile
Усещам как картата се стопява...не съм излизала от yes-a
И един въпрос...мислите ли, че ще мога да ползвам този серум, /какви ще са ми пхолзите, гледам, че е с киселини/ въпреки че нямам акне и не съм имала никога?

Положението е много зле със сайта,аз чакам 7 пакета  Head Band
То не остана за ЧП какво да поръчам.

Мисля че можеш да си ползваш серума,киселините ще са ти ползата.


Satisfied  миналата седмица взех 3-4 вече не си спомням, тази  3... а поръчах още ...трябва да се лекувам вече

# 462
  • Бостън
  • Мнения: 13 718
Grinning
Tази тема я ползвам като упражнение по самообладание и самоконтрол!

# 463
  • Мнения: 1 795
Оказва се, че хич не ме бива със самообладанието и контрола Grinning Отгоре на всичко открих, че повечето блогъри качват много  инфо и ревюта на инстасторис и стана мармалад... Трябва да се клонирам само, за да мога да използвам всичко, което искам да си купя:)

# 464
  • Мнения: X
Оказва се, че хич не ме бива със самообладанието и контрола Grinning Отгоре на всичко открих, че повечето блогъри качват много  инфо и ревюта на инстасторис и стана мармалад... Трябва да се клонирам само, за да мога да използвам всичко, което искам да си купя:)
Затрупана съм... в шкафа ми за козметика има 1 кашон с корейска...но още поръчки правя дори вече не зная какво имам.
Все пак пуснах и ана вна рна искам да го пробвам ако не става ще го подаря.

Общи условия

Активация на акаунт