Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Мнение за др Ралица Николова Бургас

• 2 804
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте мами. Искам да Ви попитам имате ли опит със доктор Николова и какви са ви мненията за нея. Бяхме при нея по спешност за кръвотечение и изписа дуфастон и но-шпа.
Имаше тема за др Ралица Николова във Видин със ужасна лекарска грешка, дали е същата лекарка или съвпадение на имена. Още не съм се спряла на лекар за проследяване на бременността и наистина не знам на кой лекар мога да се доверя. Благодаря на всички ви за търпението (понеже сигурно има много като мен новобранци) и лека бременност.

# 1
Моето мнение за нея-НЕ! Категорично! Бях при нея по спешност. Отидох в болницата с 8 дневно закъснение, силни болки ниско долу и два спонтанни аборта зад гърба си. Отидох силно притеснена, понеже вече бях правила и уринни и кръвни тестове за бременност и всички бяха отрицателни. От спешния кабинет ме сложиха в количка и ме закараха до кабинета и.Като ме видя първата и реакция беше" Е, чак пък толкова ли те боли,че чак на количка са те докарали". Ами за да съм в 2 часа посред нощ в болницата явно ме е боляло достатъчно. Погледна ме на ехограф и ми каза " Ох не мога да разбера бременна ли сиии или ти идва цикъла".Когато извади вагиналния ехограф се видя че има кръв, а тя реагира така " Ами то има кръв.И да си бременна то... " Бях в шок. Попитах я ако има бременност няма ли да се види на ехограф и защо тогава тестовете са отрицателни. Виждала някаква точка ама не можела да разбере дали е бременност.
Изпрати мъжът ми посред нощ за тест за бременност от аптеката. Сто пъти и казах че съм правила кръвен и е отрицателен. За мен е недопустимо акушер- гинеколог да каже " Абе момиче направи си един нормален уринен тест, какви са тия кръвни тестове, аз на тях вяра им нямам" 😳 Само да отжележа че нарочно запазих снимката от ехографа. Работя в болница и имам достъп до няколко АГ- та. Питах трима акушер- гинеколози, двама от които бяха още специализанти. Всичкй бяха категоричнй още на първата секунда след като видяха снимката че тази точка която Николова мислеше за бременност всъщност изобщо не е това.Съотеетно и тримата се обосноваха защо твърдят това.Докато за мен Николова просто си гадаеше.
Извинявай за дългия пост, може би има и доволни пациенти тази жена ( за мен не е доктор), но аз не мога да кажа нищо добро за нея и исках  да се обоснова защо мисля така.
Сестра ми също при първата си бременност я беше избрала за проследяващ бременността лекар, но я смени защото имаше доста пропуски по време на прегледите.
Пожелавам ти да намериш своя лекар на който ще имаш доверие и всичко ще е наред.Успех!

# 2
НЕ - Жена ми днес беше на преглед при нея, и тази Ралица Николова (Бургасмед, имала си и собствен кабинет) я е оплашила, че не може да роди нормално за да си плати при нея за секцио. Бесен съм и не мога да повярвам, че има толкова долни хора.

Искам всички да знаят, че тази жена лъже хората с цел ПАРИ!

# 3
На мен в 4м от бременноста ми позна пола на детето,сега вече родила, такова е каквото каза,но наблюденията към нея спират до тук.Чувала съм доста отрицателни отзиви за нея.Ако имате съмнения за по-трудна бременост или раждане,по-сложен казус в гинекологичен аспект,по-добре си търсете друг лекар.

# 4
  • Пловдив
Моето мнение за нея-НЕ! Категорично! Бях при нея по спешност. Отидох в болницата с 8 дневно закъснение, силни болки ниско долу и два спонтанни аборта зад гърба си. Отидох силно притеснена, понеже вече бях правила и уринни и кръвни тестове за бременност и всички бяха отрицателни. От спешния кабинет ме сложиха в количка и ме закараха до кабинета и.Като ме видя първата и реакция беше" Е, чак пък толкова ли те боли,че чак на количка са те докарали". Ами за да съм в 2 часа посред нощ в болницата явно ме е боляло достатъчно. Погледна ме на ехограф и ми каза " Ох не мога да разбера бременна ли сиии или ти идва цикъла".Когато извади вагиналния ехограф се видя че има кръв, а тя реагира така " Ами то има кръв.И да си бременна то... " Бях в шок. Попитах я ако има бременност няма ли да се види на ехограф и защо тогава тестовете са отрицателни. Виждала някаква точка ама не можела да разбере дали е бременност.
Изпрати мъжът ми посред нощ за тест за бременност от аптеката. Сто пъти и казах че съм правила кръвен и е отрицателен. За мен е недопустимо акушер- гинеколог да каже " Абе момиче направи си един нормален уринен тест, какви са тия кръвни тестове, аз на тях вяра им нямам" 😳 Само да отжележа че нарочно запазих снимката от ехографа. Работя в болница и имам достъп до няколко АГ- та. Питах трима акушер- гинеколози, двама от които бяха още специализанти. Всичкй бяха категоричнй още на първата секунда след като видяха снимката че тази точка която Николова мислеше за бременност всъщност изобщо не е това.Съотеетно и тримата се обосноваха защо твърдят това.Докато за мен Николова просто си гадаеше.
Извинявай за дългия пост, може би има и доволни пациенти тази жена ( за мен не е доктор), но аз не мога да кажа нищо добро за нея и исках  да се обоснова защо мисля така.
Сестра ми също при първата си бременност я беше избрала за проследяващ бременността лекар, но я смени защото имаше доста пропуски по време на прегледите.
Пожелавам ти да намериш своя лекар на който ще имаш доверие и всичко ще е наред.Успех!
Аз не познавам лекарката и не се включвам за да изкажа мнение, а съжаление как е възможно да се държиш по този начин с човек, изпитващ болка и притеснение... Лекарската компетентност е едно и е най-важното, но и човешкото отношение също (или поне) трябва да го има...

# 5
Ралица Николова Тази "докторка"може да отиде и да се застреля. Тя уби сестра ми докато раждаше при нея . 01.05.2018г. Убеди и нея да роди секцио и сестра ми почина. Вдигна температура трудно дишаше и накрая почина. Направиха аутопсия и след 9 месеца експертиза и в др. град и се разбра докато зашила сестра ми засегнала вена. И 2 пъти я шила наскоро разбрах. Сега се води дело и Николова си наела един от добрите адвокати но тя е убийца за мен. Плюйте върху нея и далече от ръцете и.

Последна редакция: сб, 13 апр 2019, 22:23 от Татяна Кунчева-Ташкова 627632

# 6
Татяна, съжелявам за загубата ви . Моя приятелка раждаше тогава точно в Бургасмед и ми разказа случая за починалата родилка... от тогава като чуя името “Ралица Николова “ и направо настръхвам. След това имаше случай отново с въпросната докторка ,която е одрязала и направила ненужна операция на 24-годишно момиче . Не може да различи една киста. И други наблюдения имам за нея от познати , един доволен няма . На ден днешен ,вече знам ,че се е преместила в Дева Мария. Там гинекологията е много добра с лекари като д-р Минчев , д-р Георгиовски ,д-р Ирмов, Йорданов , но като попълнение към този екип д-р Николова е направо дъното.... бягайте далеч найстина от тази некомпетентна и алчна жена .

# 7
За същата Николова в Меден рудник, дето офиса и е до спиди ли говорите..???

# 8
За същата Николова в Меден рудник, дето офиса и е до спиди ли говорите..???
Да, същата! Преди работеше в Бургасмед, сега в Дева Мария и в частен кабинет в бл. 383 ( блока на Спиди и Еконт)

# 9
Хмммм в момента аз ходя при нея потвърди ми бременност и очаквам в края на месеца изследвания да ми пусне каквито трябват, обаче много се наплаших от прочетеното, а пък не съм с такива впечатления.

# 10
Хмммм в момента аз ходя при нея потвърди ми бременност и очаквам в края на месеца изследвания да ми пусне каквито трябват, обаче много се наплаших от прочетеното, а пък не съм с такива впечатления.
И аз съм отскоро при нея,даже тези дни ще ми прави УЗ за БХС.
Въпреки обърканото направление от ЛЛ ме прегледа напълно безплатно,за да се уверя,че бебето е добре(т.к. съм след две загуби)
Въпреки ,че може да ми направи ФМ за в бъдеще,ме подкрепя в решението да ги правя в София,не ми изглежда ламтяща за пари.
За сега съм доволна от нея .

Общи условия

Активация на акаунт