Научете ме

  • 1 768
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30
Страхотни сте!!! Heart EyesВчера сготвих един Пилаф , чиято рецепта намерих тук и яде две порции много му хареса ще опитам.Имам желание да се науча ,обаче с подобни изказвания той ми скапва ентусиазма.Много ви благодаря на всички,много сте мили  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 10 858
Да бе, много са неприятни такива изказвания, действително. Но се амбицирай и ще му скриеш шайбата, гаранция!!!!
А и като ти одобри някое ядене това ще те поощри да продължаваш...
дава смело, и ще успееш. Метода е проба-грешка, а фактора е време. И ако имаш възможност гледай предаването на Звездев - доста чалъми споделя, които ги няма в рецептите.

# 17
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Аз обичам да готвя. Моя мъж не пропуска да похвали, това което яде. Даже понякога ми става неудобно. Досега сме живяли при моите родители, което значи, че майка ми готвеше, аз се занимавах само с децата. Той харесваше нейните манджи. От миналата есен сме отделно и ми се наложи  Simple Smile да готвя. Много малко неща бях правила преди това, почти всичко правех за първи път. Всяка вечер чувах колко е страхотно яденето. Та неудобно ми е било, когато започне да ми хвали манджите пред бабите, т.е. неговата и моята майка, пред сестра си. Говорим по телефона и първата му работа е да каже какво има за ядене. Хората цял живот са готвили, а аз само с една зима стаж....
Също искам да потвърдя, че в предаването на Звездев има много хитринки, които могат да се използват - от 2001 год съм в майчинство и го гледам много често (като ходех на работа нямаше как).

# 18
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Моят пък честно си казва кога му харесва и кога не. Ето, например вчера му бях приготвила крем карамел, но сложих и малини, просто трябваше да ги използвам, за да не се скапят. Опита и каза, че е пълна гадост, опитах и аз- наистина отврат! Преди му бях направила лазаня с макарони- в прав текст ми каза повече да не му готвя такова нещо. Изобщо не се обиждам, няма нужда насила да се тъпче с неща, които не харесва.

# 19
  • Мнения: 1 117
Моят пък честно си казва кога му харесва и кога не. 
Свекито готви вкусно и мъжо в началото се опитваше да прави сравнения, но с времето нещата се промениха Wink
Сега дори и ме хвали пред нея.
Готви си за удоволствие както са те посъветвали и момичетата преди мен Hug

# 20
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Моят пък честно си казва кога му харесва и кога не. Ето, например вчера му бях приготвила крем карамел, но сложих и малини, просто трябваше да ги използвам, за да не се скапят. Опита и каза, че е пълна гадост, опитах и аз- наистина отврат! Преди му бях направила лазаня с макарони- в прав текст ми каза повече да не му готвя такова нещо. Изобщо не се обиждам, няма нужда насила да се тъпче с неща, които не харесва.


Става въпрос, когато и на мен ми харесва.

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
По тоя повод да ви разкажа нещо много смешно LaughingУстанових, че мъжът яде това, което е научен да яде!!!В началото като се събрахме с мойта пол'винка любима, правя аз миш-маш, а той всеки път - Абе слънчице, защо няма сос в манджата Rolling EyesА аз  така - newsm78Мама никога не е правила миш-маша със сос, не ме е научила, изобщо не схващам как да стане...Аз слагам яйца върху чушките и пържа - к'ъв ти сос newsm78Отиваме веднъж на гости на свекито и тя правила миш-маш WinkА той една такава "чушчена манджа" - без яйца, без нищо..съответно течна.Аз веднага схващам за какво аджеба говори мойто мъж, а той в същия момент се изцепва - Абе , мамо, що е толкова течен тоя миш-маш, много сос нещо има в него hahaha hahaha hahaha

# 22
По тоя повод да ви разкажа нещо много смешно LaughingУстанових, че мъжът яде това, което е научен да яде!!!В началото като се събрахме с мойта пол'винка любима, правя аз миш-маш, а той всеки път - Абе слънчице, защо няма сос в манджата Rolling EyesА аз  така - newsm78Мама никога не е правила миш-маша със сос, не ме е научила, изобщо не схващам как да стане...Аз слагам яйца върху чушките и пържа - к'ъв ти сос newsm78Отиваме веднъж на гости на свекито и тя правила миш-маш WinkА той една такава "чушчена манджа" - без яйца, без нищо..съответно течна.Аз веднага схващам за какво аджеба говори мойто мъж, а той в същия момент се изцепва - Абе , мамо, що е толкова течен тоя миш-маш, много сос нещо има в него hahaha hahaha hahaha
До болка ми е познато  Rolling Eyes Както са ги свикнали пък ако ще да е  Sick

Общи условия

Активация на акаунт