Дъжд, мъгла и есенни листа, носят топла новина и така мечтаната черта.

  • 27 986
  • 768
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 96
Единственото лекарство за такива очевидни провокации и липса на елементарен такт и възпитание е тоталният игнор. Имаме си по-важни неща, върху които да се съсредоточим, ядът и негативните емоции само ни се трупат и ни пречат.

Споделете какви са новините около вас. От няколко дена усещам, че за нещастие Ц няма да ме пропусне този месец, но пък все пак апликацията ми отчита закъснение 3 дена (не вярвам много, защото така или иначе Ц ми е бая нередовен - броят на дните много варира). Макар че усещам признаци за Ц, все пак има една мънинка надежда, но чисто рационално си знам, че няма как. Все пак довечера ще си взема един тест, че моите от ибей нещо ги отняма.

# 226
  • Мнения: 1 782
Аз ще помоля Съншайн да ме прати за тест ... май в понеделник. Тази събота (след едномесечно чакане за свободен час) най-накрая ще направя тест за ИР.

# 227
  • Мнения: 12
Вчера ми беше 13 ден, и теста отчете това.  http://www.img-share.eu/main/image_view/20181112_104741fMNIz3t3H … 542012499.jpg.htm изглежда +

# 228
  • Мнения: 1 782
Оооо, довечера никакъв форум, Виктория! Simple Smile Simple Smile

# 229
  • Мнения: 96
Дара, дано да имаш късмет в понеделник и събота Simple Smile най-вече в понеделник!
Вики, според мене си е напълно положителен, значи днес трябва да е денят, за всеки случай се обичайте и в следващите дни.

# 230
  • София
  • Мнения: 913
Добро утро, момичета, пожелавам ви страхотен ден и още по-вълнуваща седмица! Flowers HibiscusFlowers TulipFlowers Rose

Рокетче, мисля, че добре си направила... със сигурност си под достатъчно стрес, че да си причиняваш допълнително. Другия месец пак ще имаш възможност да пуснеш изследванията - всъщност дано да я НЯМАШ тази възможност, поради липса на цикъл и наличието на нещо друго Grinning

На въпроса с младите момичета... тежко е, когато ти самата си дете (въпреки че на 18 не се водиш дете вече, но много момичета все още имат детско мислене - аз бях така), да създаваш друго такова, което после ще е трудно да отгледаш. Създай първо себе си - с пълноценна връзка, добро образование, една доходоносна кариера и финансова независимост - и чак тогава създавай друго човешко същество. Сигурна съм, че така всяка жена ще се чувства много по-пълноценна. Разбира се, всеки избира сам своя път... на нас пък от толкова „подготовки“ сега малко трудно ни се получават нещата, но за мен това е по-добрия вариант, защото съм уверена в себе си, познавам се вече като човешко същество и знам, че създаването и отглеждането на дете е отговорност, която мога да понеса. Heart

Виктория, както каза Дара - довечера никакъв форум Grinning

Дара, късмет на теб и стискам всички палци!

# 231
  • Мнения: 12
Няма Дари. запланували сме до края на седмицата любов Simple Smile
Успех и на теб на теста! Дано нямаш ИР

# 232
  • Мнения: 1 307
Аз от утре почвам пак фоликулометрия и се надявам да има годно фоликулче, после и ако се спука, ще съм много щастлива. Запасила съм се с тестове за О, настройла съм мъжо за маратон и дай Боже тази седмица да направим нашето чудо. Усмихната и ползотворна седмица, момичета!

# 233
  • Мнения: 96
IRusinova, стискам палци това да е вашата седмица!
Много се чудя и аз фоликулометрия. Само не знам как ще мога да излизам от работа, доколкото знам няколко дена подред се ходи. А и с моя цикъл, който буквално не може да реши колко иска да е дълъг, въобще и не знам на кой ден трябва да започна Grinning

# 234
  • Мнения: 12
Този месец изобщо не искам да го мисля, ще си го правим когато ни е кеф и чакам едно лъвче!  Heart

# 235
  • Пловдив
  • Мнения: 359
Пуска си ни по пързалката, яко. И в другите теми, където кометира - също.

Tи не пусна ли тест днес Grinning

Аз едвам изчаквам 14-ти и мноооого се надявам да не ми дойде.

Но ще изчакам първо ти да направиш теста Grinning

# 236
  • Мнения: 794
Пуска си ни по пързалката, яко. И в другите теми, където кометира - също.

Tи не пусна ли тест днес Grinning

Аз едвам изчаквам 14-ти и мноооого се надявам да не ми дойде.

Но ще изчакам първо ти да направиш теста Grinning
Явно от мераци не си чела по - старите отговори, подрани ми с 3 дена. Така че на теб разчитаме сега ( и не само) :*

# 237
  • Пловдив
  • Мнения: 359
Eeee Sad ти ли беше сред подранилите ... ех, няма нищо Simple Smile следващия месец ще се полюбувате пак на топличко и ще станат нещата (hug)

Аз кътам тук един тест та да видим дали ще издържа до сряда, но така или иначе бях с късна овулация този месец, така че май трябва да потърся още 3-4 дена, а е толкова трудно...

# 238
  • Мнения: 794
Eeee Sad ти ли беше сред подранилите ... ех, няма нищо Simple Smile следващия месец ще се полюбувате пак на топличко и ще станат нещата (hug)

Аз кътам тук един тест та да видим дали ще издържа до сряда, но така или иначе бях с късна овулация този месец, така че май трябва да потърся още 3-4 дена, а е толкова трудно...
"Трай, бабо, за хубост!", са казали хората, така че опитай се да имаш търпение, стискам палци!

# 239
  • Мнения: 12
И днескашния не отстъпва по наситеност, като се има предвид че още няма 12 часа. Следобяд ще направя нов да е сигурен.
http://www.img-share.eu/main/image_view/20181112_115248mF0WMFp8F … 542016469.jpg.htm

Общи условия

Активация на акаунт