Дъжд, мъгла и есенни листа, носят топла новина и така мечтаната черта.

  • 27 897
  • 768
  •   1
Отговори

Анкета

ЗАГЛАВИЕ ЗА ПРЕДСТОЯЩА КОЛЕДНА ТЕМА 342

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 765
  • Мнения: 96
Еха колко новини съм изпуснала!
Кики, честито и до пухкав финал! 😊
Дано и останалите ни зарадват двете чертички за Коледа или най-късно за Нова година. 😄
Днес не знам по каква причина просто се събудих с идеята, че трябва да си направя тест за ову. С нередовен Ц съм и днес ми беше 18-и ден. За мой шок тестовата черта се оказа по-тъмна от контролната. Не повярвах, та след няколко часа реших да повторя - пак такъв резултат. Много съм надъхана, дано за Коледа вкъщи да си имаме най-хубавата новина 😄😄😄 Засега не чакам 15.12. (±някакви дни),така предпразнично.

# 766
  • Пловдив
  • Мнения: 359
Shellia, кога беше твоята О? С какво я хвана и кога не чакаш МЦ? Аз не чакам на 15 декември😀

Момичета, включете се и останалите да кажете кога не очаквате гости та да стискаме палци и да се броим Simple Smile)

Снощи засякох О, тъй като и аз правя по два теста сутрин и вечер, сутринта беше отрицателен и вечерта беше положителен. Днес сутринта и следобяд пак беше положителен. И двата дни се отчетохме, да видим утре какво ще покаже теста.

Аз също не чакам на 15-ти, но ако в момента ми е овулацията, тогава се скъсява периода.

При мен така протича цикъла - на 15-18 ден имам овулация и след това за жалост имам само 10 дена ЛФ. Винаги е била 10 дена и с първата бременност съм нямала проблеми, но ако продължава да не става, ще търся причина и тук, защото знам, че минимума е 10, а е хубаво да е поне 12-14

Но да, с теб вървим по едно и също време Simple Smile дано да не сме разочаровани

# 767
  • Мнения: 1 131
Мили момичета, тази вечер спретнах новата тема - много се вълнувам Bowtie
Каня ви -Като Коледни звездички, грейват чаканите две чертички!
Надявам се да ви хареса и дано да донесе на всяка от нас мечтаните чертички две!!! Two Hearts

# 768
  • Мнения: 4 087
Момичета радвам се че има кой макар и екстремно да поеме темата. Пони, пиши ако имаш нужда да ти пратя неща от старата, че от три дни съм с ниско кръвно и като парцал и не мога да стоя дълго на компютъра. Сега станах да седна само набързо да ви я пусна, но Пони се е справила. Прати ми поща да ти пусна ако искаш кодове и линкове от старата.

Успех желая на всички ви , нека донесе същият късмет, като на мен №

Общи условия

Активация на акаунт