Дъжд, мъгла и есенни листа, носят топла новина и така мечтаната черта.

  • 27 943
  • 768
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 210
Irusinova, много добре те разбирам...И аз още чакам чудото вече година и половина след миседа в края на 2016. И моите колежки почти всички забременяха, родиха, забременяха втори път...всички са млади майки...и приятелите ни така, освен една двойка, които се борят вече близо 8г. А аз с никой не съм споделила нищо освен с ММ. Тези два месеца пък като никога имах и задържани фоликули и сега пия дуфастон...ако се наложи декември ще пия и ОК и февруари съм решила да започваме инсеминации, на 32 съм...  

Буболеса, ти недей да тъжиш, най-хубавият месец едва започва, едно коледно бебче ще бъде най-хубавият подарък Wink

Съншайн, мисля че ще хванете момента и ако вашето бебче си е избрало тази зодия след две седмици ще ни зарадваш Wink

Последна редакция: сб, 01 дек 2018, 18:21 от Slanchice_

# 751
  • Мнения: 217
Момичета, моля да ме извините за въпроса, който може да ви се стори....глупав, но мога ли да попитам кога се прави инсеминация? Трябва ли лекар да те насочи? Както при ин витро ли са процедурите?

# 752
  • Мнения: 1 737
Момичета , вчера бях на гинеколог , вчера и днес каза да действаме усилено Blush и ние действаме ... дано стане , стискайте  палци Kissing Heart

# 753
  • Мнения: 496
Момичета аз пък направо съм в паника да не дойде утре 😂 То не е много смешно ,ама така не искам да виждам лелката 🙏 Не знам как ще заспа днес. Имам многоо слабо ПМС , но да видим Sad

# 754
  • София
  • Мнения: 1 121
Друго Съншайн, хайде, действайте и средата на декември ще се молим заедно да не дойде, и Рокет и Shellia са с нас ако не се лъжа 😁

Поли, стискам силно всички палци да не идва ❤

# 755
  • Мнения: 3 902
На страница 50 някой трябва да пусне нова тема, защото ще заключат тази. Чери няма да успее, някой да си заплюва тази възможност и да действа, за да имате хубава тема;)

# 756
  • Мнения: 1 131
До края на вечерта ще пусна новата тема, ако Мери не държи, разбира се Hug
Само че не знам как се прави първия пост и всички линкове и т.н.
Nature Snowflake

# 757
  • Мнения: 5 381
Друго Съншайн, хайде, действайте и средата на декември ще се молим заедно да не дойде, и Рокет и Shellia са с нас ако не се лъжа 😁

Поли, стискам силно всички палци да не идва ❤
Още не знам колко ще съм с вас 🤔
Този месец нямах положителен Ову тест, а в тези случаи цикълът ми може и на 35-38 дена да отиде. Дето се вика декември може и да го пропусна като шанс.
Но чакам хубави резултати от вас 😘

# 758
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Рокет това че не си хванала пик на лх не означава че е нямоло ову както и обратното.Хайде да се изненадаш най приятно.
Peoney чакаме новата супер късметлийска бебешорска темичка.Heart Eyes Аз станах от доматитуу  и чакам ММ да се завърне следващата седмица тамън да гоним яйцето Joy

# 759
  • София
  • Мнения: 1 121
Рокет, мисля, че е възможно да е имало О, просто да не си успяла да засечеш пика ѝ Hands V Така, че не се дели - с нас чакаш 😀

Аз малко съм отчаяна от това, че вчера пропуснахме.. Днес пробвахме, но имам усещането, че закъсняхме и изпуснахме този месец 🙄  Малко маниакално, но досега смятах часовете от първия положителен ову тест, предполагах кога може да е настъпила овулацията и съответно колко би живяла яйцеклетката и колко време е необходимо на войниците да я стигнат 😂 Абсолютно откачена съм..

# 760
  • Мнения: X
Мен къде ме забравихте, не чакам на 17ти, но аз не следя овулация, правим го когато ни е кеф, като от както ми е свършило само един ден сме пропуснали Grinning като цяло мисля че и без да засичам овулация с тестове мога да я позная кога е според болката и цс, та според мойте изчисления е днес, така че стискайте палци Heart

# 761
  • Мнения: 96
Здравейте, момичета! Кики честито и от мен, лека и безпроблемна бременност! Blush  Желая на всички ви по един положителен тест за Б през този прекрасен месец Blush
Ох и аз като Рокет този месец нямах + тест за ову...Frowning1

# 762
  • Мнения: 151

 Малко маниакално, но досега смятах часовете от първия положителен ову тест, предполагах кога може да е настъпила овулацията и съответно колко би живяла яйцеклетката и колко време е необходимо на войниците да я стигнат 😂 Абсолютно откачена съм..
А ако знаеш аз колко пъти съм го правила .... И пак нищо , преди малко имах запалване и утре ще е тук лелката, естествено и по рано ....Angry

# 763
  • Пловдив
  • Мнения: 359
Този месец всичко като по книга.. страхотни положителни О тестове, ние бяхме много активни и продължаваме разбира се ... та, Рокет, Съншайн, Зорница ... заплювам декември да е нашия месец Hands Pray

От сега съм планувала как ще съобщя новината с теста в плик под елхата 😄

Дано пак да не остана разочарована

# 764
  • София
  • Мнения: 1 121
Shellia, кога беше твоята О? С какво я хвана и кога не чакаш МЦ? Аз не чакам на 15 декември😀

Момичета, включете се и останалите да кажете кога не очаквате гости та да стискаме палци и да се броим Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт