Съвет за избор на цигари

  • 12 185
  • 29
  •   2
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте! Не знам дали това е правилната група и въобще мястото за тази тема, но все пак ще си задам въпроса Simple Smile
Пушачка съм от години и до сега пуша синьо Собрание (да малко мъжки), но искам да ги разнообразя с нещо различно, нямам нмерение да ги спирам, просто бих искала да избера цигари с по-необикновен вкус, нещо различно. Имам в предвид цигари с някакъв силен добавен аромат, бих казала екзотичен вкус. Звучи малко иронично, но да си дойдем на думата. Трябват ми цигари с фенси, силен, усещащ се вкус, тук защото аз искам и там малко за пред приятелките Wink Ще съм ви мноого благодарна, ако ме приемете на сериозно и ме посъветвате тук таме няколко вида. (Ако говорим за сила - средни, силни, но правя изключения, а външният им вид много не ме интересува)❤
Бъдете здрави!

# 1
  • Мнения: 9 709
Петък ли е?
🤣🤣🤣

# 2
  • Мнения: 1 271
Цигари с приятен мирис не съм намерила. По скоро си вземи пурети, има с шоколад,лешник и ванилия. А може да си купиш и някакъв малък, не много силен вейп. Те имат страхотни мириси пък може да постигнеш 2 в 1 и може и да откажеш цигарите Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 38 515
Ех, какви цигари имаше едно време! Житан без филтър! Лъки, Камел! Дръпнеш един път и падаш!  То аромат, то чудо! Не като днешните лигочи!
https://i.pinimg.com/236x/19/29/e1/1929e171bc1f46ec32b0da863e520 … -bleu-smoking.jpg

# 4
  • Мнения: 336
Цигарите, които се предлагат на българския пазар през последните 10+ години са пълна гадост, създадена само за нашия пазар. От 2010 г. преминах на тютюн за свиване, който е в пъти по-приятен и пушлив спрямо фабричните цигари, които станаха особено токсични след като ги направиха да са самогаснещи и махнаха и последните останали натурални съставки в тях. За съжаление през годините изчезнаха от пазара и малкото свестни тютюни (последният беше Уинстън преди 2-3 г.) и работата отива на отказване. То сега не може да се пътува по света, но в чужбина се продават всякакви видове тютюни - леки, полутежки, много тежки в зависимост от микса от тютюни и от технологията на сушене и обработка. Има и фабрично парфюмирани, които никога не съм пробвал. Ако е много залежал и сух си го тунинговам с резен ябълка или водка (уиски и ракия също стават). В Европа все по-рядко се намират безмитни тютюни - любими са ми светло син DRUM и SAMSON, в Албания вдигнаха цените (имаше джъмбо пакети 500 грама за около 80 лева) , в Македония само местната вирджиния (по едно време беше 20 лева килото, сега не знам), а в Германия най-интересни са едни volume tobacco кутии 300-400 гр. за 80-100 лева - https://www.tabak-boerse24.de/tabak/zigarettentabak/?p=1&o=1 … amp;n=72&f=57 като повечето продукти трудно се намират Източната част и Берлин. Тези който съм тествал са в 8/9 от 10 случая с много добро качество и вкус

# 5
  • София
  • Мнения: 38 515
Ей, страхотни идеи.
Имаш ли мнение за тютюн Red Bull?
Аз всъщност не пуша. Мм пуши лула, но слага тютюн за цигари.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 595
И аз минах на тютюн, а отскоро - и на IQos, сега си ги редувам. Не пипвам вече "нормална" цигара. Ужасно смърдят и на вкус са гадни. Последно бях на Давидов, но и те ми станаха противни и сухи по едно време и замених с тютюна. Drum e хубав, но вече го няма. Пуша Old Holborn. Карелия и т.н. са парфюмирани и не ги харесвам.   
По-екзотични иначе са пуретите. Имаше и едни цигари More, кафяви цигари в червена кутия, много дълги, с по-интересен вкус и миризма, но не знам сега дали още ги продават и дали са като едно време.

# 7
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Аз пуша леки цигари, по едно време пушех само Eve, отдавна не съм ги виждала, може би по безмитните зони има все още хубави като едно време от Кореком .

# 8
  • Мнения: 1 327
Аз пуша леки цигари, по едно време пушех само Eve, отдавна не съм ги виждала, може би по безмитните зони има все още хубави като едно време от Кореком .
Мразя леки цигари. Дърпаш, дърпаш, очи ти изскачат и не усещаш да си пушил. 😀

# 9
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Аз пуша леки цигари, по едно време пушех само Eve, отдавна не съм ги виждала, може би по безмитните зони има все още хубави като едно време от Кореком .
Мразя леки цигари. Дърпаш, дърпаш, очи ти изскачат и не усещаш да си пушил. 😀

Хаха, преди години живях в Узбекистан, там пушех точно такива, два пъти по тънки от Карелия. Чист планински въздух 😜

# 10
  • Мнения: 18 562
Купи си наргиле. Аромати да искаш.😊

# 11
  • Мнения: 14 635
Цитат
не много силен вейп. Т
И какво ще рече ''вейп''?Българска измишльотина.Разбирай уред,устройство за изпаряване.Елекронна цигара,ел.мод.Там поне можеш да си експериментираш с аромати.Минус,трудна подръжка на устройствата.То не са изпарители,не са намотки,не е чудо.И хич не излиза евтино.А може и да не му понесе на човек.

# 12
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат
не много силен вейп. Т
И какво ще рече ''вейп''?Българска измишльотина.Разбирай уред,устройство за изпаряване.Елекронна цигара,ел.мод.Там поне можеш да си експериментираш с аромати.Минус,трудна подръжка на устройствата.То не са изпарители,не са намотки,не е чудо.И хич не излиза евтино.А може и да не му понесе на човек.

Моят вейп е от алиекспрес за около 16 долара. 2 години вече ми служи.
Когато ми се прииска цигара- Дънхил Ментол Кафяв.
Да знаете, Дънхила си има презиме и фамилия, че много грешни съм купувала на разни хора...

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Навремето пушех някакви български с ванилия, дали не бяха Ева? Или Мерилин? Но аз обичам аромата на ванилия като цяло.
Вече 5 години пуша само и единствено шарена Карелия.

# 14
  • Мнения: 14 635
Като стана дума за ''Дънхил'' ментол,ами те били три вида!Трябваше да купя ментол цигари подарък за чужденци.В чудо се видях.Избрах ''средна хубост''-сила.Де,да ги знам колко силен ментол пушат?Тарталета какви са цените на цигарите при вас?Уж сме в ЕС,а в различните страни има различни видове цигари.

Общи условия

Активация на акаунт