Дъжд, мъгла и есенни листа, носят топла новина и така мечтаната черта.

  • 27 941
  • 768
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 151
Честито на всички видели две чертички Heart
При мен вече няма надежда , след отрицателни чхг тестове и пмс , след 2 дена ще пристигне лелката...
Утре ще пробвам един пиш тест ,ама не се надявам...

# 736
  • Мнения: 3 597
Действайте ... и палчета за + след две седмици Blush

При нас най-тъпото е , че всеки месец , когато бебеправим , се започва едно засичане , секс по график , мерене на БТ , и разбира се тестове за Б от 10 ден , които естествено за отрицателни Joy  А май месец 2016 , когато забременях , беше единствения месец , в който бях загърбила всичко , имахме много ангажименти и празници , секс за удоволствие , а не защото трябва и абсолютно никакви надежди за успех , но ето , че беше се получило ... за ккратко , но факт ... За мен съм убедена , че когато се вманиача и го мисля нон стоп - не става Smirk

# 737
  • Мнения: 217
Момичета, вярвате ли в новогодишни те късмети? Моят от миналата година беше :"Ще ти се роди дете, може даже и две", но май месец ме сполетя извънматочна бременност. Искам тази година да е различно...

# 738
  • Мнения: 3 597
Донякъде вярвам ... не ми се е падало бебе , но от другите неща , които се паднаха на мен и мм , мога да кажа , че се случиха 50/50 Grinning

Момичета , време е за нова тема . Няма ли желаещи да я пускат ? Да освободим Чери , че скоро няма да ни е на разположение Heart Аз бих се пробвала , но не гарантирам как ще се справя Yum

# 739
  • Мнения: 1 131
Съншайн, при положителен тест за овулация, тя настъпва от 12 до 48часа, още повече че и днес тестът е положителен. Спокойно Flowers Hibiscus
По отношение на новата тема и аз бях писала, че мога да я поема - тя Чери каза, че ще вземе Коледната и вече от новата година да я поеме някой друг Simple Smile но ако не може - ние поемаме щафетата Hug

# 740
  • Мнения: 5 381
Леле, изпуснала съм хубавата новина на Кики. 😍 Честито и от мен и нека има един хубав, пухкав и здрав финал. 🌺🌺🌺

# 741
  • Мнения: 988
Честито,  Кики! Прекрасна чертичка!
Съншайн и аз мисля, че имате шанс все още. Действайте.
Буболеса къде се изгубиии, чакеме двете чертички!

# 742
  • София
  • Мнения: 913
Здравейте, момичета!

За мое огромно съжаление тестът от сутринта е категорично и безапелационно отрицателен. Няма и помен от втора чертичка. А толкова бях сигурна, че е станало...

Продължава да ме боли, но предполагам, че лелката е някъде зад ъгъла.

Съншайнче, не губи надежда, има съвсем реални шансове да я хванете!

Успех, момичета! Всички продължаваме с нови сили!

# 743
  • София
  • Мнения: 1 121
Буболеска, така се надявах! Но все пак мисля, че докато не дойде МЦ има надежда и макар и да не искам да ти вдъхвам надежди аз продължавам да чакам МЦ с теб и се надявам да не се появи, а причината да е пухкава 🐻

# 744
  • София
  • Мнения: 913
Благодаря ти, мила! И аз си имам някаква останала надежда, нали и не следих ову, та може да е била по-късно, примерно Joy Ама, Божа работа.
Чакам си и аз МЦ, та да почвам отново 😁

# 745
  • Мнения: 496
Еххх, Буболеса ... така исках да покажеш положителен тест 😔. И все пак още има шанс. Стискам палци утре да не видим Ц. 🙏 От моя днес няма помен, да видим утре..

# 746
  • София
  • Мнения: 913
Поли, ние с теб се движим еднакво... Хайде дано не видим Ц, а двете чертички вместо него Heart

# 747
  • Мнения: 496
Поли, ние с теб се движим еднакво... Хайде дано не видим Ц, а двете чертички вместо него Heart
Ако и наистина и на двете ни е закъсняла О - ще е върха на съвпаденията 😀 Стискам палци 🙏

# 748
  • Мнения: 1 998
Буболеса, така бях сигурна и аз, но още ще се надявам и двете с  Поли да се похвалите.
Съншайн, изобщо да не се отказваш, възползвайте се от всеки удобен момент и каквото стане.
Останалите момичета се надявам да не се разочароват много, а най-силно този месец да си отправят желанията за бебе и следващият път да завалят положителни тестове!!! Simple Smile

# 749
  • Мнения: 1 295
Момичета, и аз реших предния месец да не правя тестове за О, казах си, че няма да се тормозя, да пишкам пет дни поред, да го правим по план НО.. като казах на моя Док, така ми се скара. Ние опитваме от вече 8-9м, а сме и на по 35 г. и двамата и нямаме време за "остави го, когато стане". Искаше ми се да е така, но изпускаме влака и ще слушам Док занапред. Жалко, че не става вече..всичките ми приятелки вече са с по едно или две деца, други са бременни и вече много ме стяга сърчицето, да ви кажа.

Общи условия

Активация на акаунт