Дъжд, мъгла и есенни листа, носят топла новина и така мечтаната черта.

  • 27 944
  • 768
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 998
Кики, честито и от мен! Много успех желая и лека и безпроблемна бременност!

Утре с нетърпение ще очаквам и Буболеса, а след 2 седмици и Съншайн! Simple Smile

Момичета, така ми топлите сърцето и ме радвате с тези положителни тестове за овулация и бременност, наближаващите празници стават още по-уютни и светли! Simple Smile

# 721
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Кики супер изненада нека имаш лека Б и бъдеш много глезена и обгрижвана маминка Heart да сте добре и да изкарате едни от най-хубавите празници.

Съншайн пращай още някой за тест JoyHeart Eyes дават много хубави чертички .

# 722
  • Мнения: 377
Момичета,  някоя от вас имала ли е недостиг на витамин D ? Току що ми излезе резултата  желязо, В 12,  фолиева са ми ок но витамин Д  е нисък?

# 723
  • Мнения: 1 782
Да, аз бях с дефицит. Хапчета и сега е ОК.
А за витамин Б12 - хубаво е да е в горната половина.

# 724
  • Мнения: 377
В 12 ми е 247 при граници от 145 до 569

# 725
  • Мнения: 1 670
Кики, това е страхотно! Честито! Успешна бременност желая и страхотно, пухкаво и здраво бебе на финала!:heart:HeartHeart

# 726
  • Мнения: 151
Аз бях дефицит на б12 , желязо и вит Д. Много зле бяха , за няколко месеца се оправиха . Б 12 трябва да е към 600-700

# 727
  • Мнения: 210
Гери, вит. Б12 трябва да ти е над 500, вземи да пиеш допълнително по 1000мг Д и Б12 всеки ден и ще наваксаш. Аз също пия, особено зимата всички имаме недистиг. Успех!

# 728
  • Мнения: 377
Благодаря ви момичета! Дали е възможно това да е причината за мисед ?

# 729
  • Мнения: 1 131
Кики, чудни две черти си имаш! Пожелавам ти успешна бременност Simple Smile
Gerryka, често срещан проблем е дефицитът на витамин Д - аз лично също имах, пила съм Вигантол и на Now foods - от второто бях по-доволна, но сега се поддържам с Вигантол.
Витамин Д играе важна роля при имплантацията на оплодената яйцеклетка. Принципно е хубаво нивата на витамините да са оптимални, още повече при опити за забременяване. Нали знаеш, че категорично не може да се каже каква е била причината за мисед, но недостигът на витамин Д трябва да бъде коригиран, защото има ключова роля. Бързо ще го вдигнеш Simple Smile

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 359
Момичета, бързам да се похваля - преди малко хванах положителен тест за О, направо вече щях да се гръмна този месец. Вчера 15-ти ден и пак беше по-бледа чертата. След това, което каза Рокет за спазването на правилата вчера купих още тестове и реших по 2 на ден да правя - Ей така, да видим какво ще покаже и да не я изпуснем. Днес направих един в 12 без да съм спирала течности и т.н и беше категорично положителен.. Направо не можех да повярвам, бях го отписала този месец след странните черти 😀  И най-много ме радва това, че петък, събота и неделя ще сме свободни и ще имаме възможност да се отдадем на бебеправене 😅 Говорих скоро с майка ми и се оказа, че съм зачената на 1 декември, тогава горе-долу се пада и Овуто при мен, дано е на късмет 😂

С теб вървим по график 😄 аз също правя по два теста, номпри мен сутрешния не беше толкова ясно изразен.

Вечерния беше ок, ще видя и утре как е, но си имам всички признаци на наближаваща овулация + обилна ЦС...

Ох, дано този месец вече да е нашия, защото искам да ми се изпълни късметчето от миналогодишната новогодишна баница - падна ми се бебе 😂

Та да видим... стискам палци за повече положителни тестове този месец


П.с. Честито, Кики! Много се радвам когато имаме положителни тестчета! Успех!
Утре чакаме още един положителен тест и след това сме ние 😄

Последна редакция: сб, 01 дек 2018, 00:21 от SheLLia

# 731
  • София
  • Мнения: 1 121
Момичета, вчера задържаха ММ до много късно на работа и той се прибра направо смазан.. Не бебеправихме, а изобщо не знам днес следобяд дали бихме имали реален шанс да направим нещо или вече ще е късно 🙄 Положителните тестове бяха вчера в 12ч и в 16ч.. мисля си, че днес вече ще е късно, защото ще имаме възможност чак към 15-16ч и направо ми се плаче....

Пак ще направя 2 теста в тези часове, но честно казано никаква надежда нямам 😟

# 732
  • Мнения: 1 295
Добро утро! Каква хубава новина за Кики, много се радвам. Честито и лека до финал! Аз днес за съжаление направих поредния отрицателен тест за бременност и тъкмо тръгнах да се отчайвам и видях новината на Кики, много се зарадвах. При мен този месец : След положителен тест за О на 17.11, годен фоликул, спукан фоликул, (проследен от доктор), опити с ММ, такива надеждни имах. Трябваше да дойде вчера и си казвам, ех стана, благодаря ти Господи, ама..... теста казва друго, гърдите спаднаха и днес ще си ми дойде......явно......

# 733
  • Мнения: 3 597
Добро утро, момичета !
Аз съм ранобудна , планувах да се наспя , но кой да ме остави Grinning  Пожелавам и на вас такова събуждане Blush

Русинова , съжалявам за минуса ... все пак докато няма цикъл , има малка надежда .

Съншайн , имате реални шансове . След + теста за О, тя настъпва след часове + часовете , в които Я чака в готовност = напълно възможно Simple Smile А миналата вечер действахте ли ?

Чакам чертичките на Буболеса Heart Eyes

# 734
  • София
  • Мнения: 1 121

Съншайн , имате реални шансове . След + теста за О, тя настъпва след часове + часовете , в които Я чака в готовност = напълно възможно Simple Smile А миналата вечер действахте ли ?

Чакам чертичките на Буболеса Heart Eyes

Действахме на 10 и 11 ден от МЦ, вчера беше 16-ти ден със силно положителнитр ову тестове. Току-що направих още един тест, защото не издържах и отново е положителен.. Много се надявам да имаме някакви шансове Sad

И аз чакам чертичките на Буболеска 😍

Общи условия

Активация на акаунт