Като Коледни звездички, грейват чаканите две чертички!

  • 18 857
  • 770
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 131
БЕБЕПРАВЕНЕ ТЕМА 342




ВСЯКА ОТ НАС ЩЕ ОСТАНЕ В ТЕМАТА ЗАВИНАГИ!!! А ВСЯКА УСПЯЛА ЩЕ Е ЛЪЧ СВЕТЛИНА И НАДЕЖДА ЗА ЧАКАЩИТЕ И МОЛЕЩИТЕ СЕ!!!



 
EFP  preggo stork-boy stork-girl  EFP


Списъчето с успелите момичета на тази тема!
Списъци, който ни радват и ни дават най-важното,
без което не бихме успели - НАДЕЖДА!!!




Списък бъдещи мамчета!

preggo  newsm30 preggo newsm30





ylinfant  1crib





newsm32 pacifier newsm32 pacifier



Скъпи бебеправещи,
списъкът е свободен за редакция, всеки може да се впише или отпише сам.
Моля, спазвайте азбучния ред на писане и моля не трийте нищо.
Всички промени се запазват автоматично!



Добре дошли на всички НОВИ в БЕБЕПРАВЕНЕТО!
Може да ни се представите като споменете инфо за това кои сте вие, на колко години сте, от колко време опитвате, колко е дълъг цикълът ви, кога е овулацията ви, имате ли вече деца и всяка друга информация, която смятате, че ще ни е полезна, за да ви опознаем!







ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ






Полезна информация и съвети ще намерите в темите








Скъпи бременни и майки,искаме да ви помолим предварително, след като настъпи така дългоочаквания момент на забременяването и раждането да имате уважението към останалите момичета, които се борят за своята мечта. Може да продължите обсъждането на всички теми свързани с бременността и родените вече дечица, в темата, продължение на тази
-

Проблемното забременяване може да обсъждате в темата
 
"По пътя на мечтите - обща дискусионна тема"








Все пак, ние искаме да знаем как сте, затова наминавайте да кажете кога сте чули сърчице и да поръсите темата с “Бременен прашец”, да кажете как сте, какво е предположението за пол и термин и всичко което смятате, че ще е интересно за нас, без да ни натоварва емоционално. Изберете си щъркел, който да ни съобщи благата вест!





Последна тема:


И накрая, но не на последно място...
Нека никоя от нас не забравя,
че "Никога не ти се дава мечта, без да ти се даде ШАНС да я осъществиш"!!!






Последна редакция: нд, 02 дек 2018, 00:25 от Peoney

# 1
  • Мнения: 988
Да ни е честита новото тема, дано ни е на късмет!
Аз започвам с тестването от понеделник,в крайна сметка реших да правя тестове, макар че винаги имам нетърпими болки по време на О, ще се тествам за по-сигурно.
Предполагаемата дата на О е 8.12, няма да чакам М на 22.12.
Дотогава очаквам много положителни тестове! Хайде момичета, повлечете крак и дано имаме вълшебна Коледа всички!

# 2
  • Мнения: 1 124
Наръсвам ви с мнооооого розов прашец 💞💞💞💞
Успех на всички и не забравяйте да напишете писмо до Дядо Коледа! По Коледа стават чудеса!

# 3
  • Мнения: 210
Peoney, благодарим за хубавата тема, да е на късмет на всички! Успех момичета! Hug

# 4
  • Мнения: 1 998
Peoney, поздравления, темата наистина е прекрасна!
Пожелавам да се изпълни с много положителни тестове за бременност и много сбъднати мечти! Simple Smile

# 5
  • Мнения: 496
Peoney, прекрасна тема. Дано да ни е на късмет на всички, да видим тия пусти 2 чертички 🙏🙏

# 6
  • Мнения: 625
Чудесна тема.. И аз да се включа и тук... да не ви изпускам и да ви стискам палци.. то и аз ще имам нужда от стискане.. тепърва ще видим дали всичко ще е наред при мен..
Силно стискам палци на всички НЕ чакащи... за кратко време ми станахте близки.. така го чувствам.. Heart

# 7
  • Мнения: 205
Цопвам и аз в новата темичка 🍀🍀🍀
Peoney, страхотна е 🤗

# 8
  • Мнения: 2 170
Здравейте и извинете , че така ви се намесвам в темата.😊
Реших просто да попрочета мъничко и ми стана много мило.
Преди 1 година нашето чудо се случи и 2те чертички ни изненадаха на Бъдни вечер. Сега резултатът е налице и малката лъвица,родена август, спи до мен😁.

Желая ви много късмет и скоро да видите очакваните две чертички , а накрая и малките бебоци .
Дано някои от вас скоро се присъединят към новата тема за Августинки 2019 🙂..............
Скрит текст:
Аз я правих темичката 😁😉. Ще се радвам да ви приветстваме там

# 9
  • Мнения: 1 670
Чудесна тема! Дано се напълни с положителни тестове!
Аз няма да чакам чак на 31ви Grinning тепърва ще е борбата при нас!

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Peony, благодаря за темата! Да е на късмет на всички!🤗❤️☺️

# 11
  • Мнения: 151
При мен тази сутрин пристигна лелката.... За този месец мисля да почна и БТ , явно само с тестове няма да стане  . Силно се надявам новата темичка и новият месец да ни донесат много късмет Heart

# 12
  • Мнения: 1 295
People BabyRevolving HeartsPencil2Нова Тема!Нов Късмет! Аз снощи след доста мъка цъфннах и.....поне ми олекна, че щях да полудея. Сега вече съм спокойна, ще продължавам с тестове за О и фоликулометрия. Дай Боже на 28.12.2018г. да ги видя тези две черти! Усмихната неделя, положителни, прекрасни и дай Боже скоро бременни момичета!:

# 13
  • София
  • Мнения: 1 121
Peoney, благодаря за темата, прекрасна е 🐻 Нека я напълним с много розови чертички 😍

Анелче, опитай и с БТ, много съжалявам, че не се е получило и този път Sad Всеки път преживявам чакането с теб и се надявам!

Кики, всичко ще е наред, опитай се да изчакаш прегледа и да не го мислиш, остани спокойна ❤

Попи, тестовете мисля, че доста помагат. Стискам палци този цикъл да е последен и да видиш след него заветните чертички около елхата, защото то.. ами тогава се пада, страхотна дата 😁

Хайде, момичета СТАРТ на пълненето на темата с положителни тестове 😍

# 14
  • Мнения: X
Anele 89 в никакъв случай не се отчайвай, при теб ще е новогодишно чудо. Забранявам в тази тема на някой да му идва, искам дружно да опаковаме тестове и да ги слагаме под елхата. Heart
Русинова и за теб се отнася същото като анеле, новогодишен късмет ви желая, редактирам се че бях пропуснала поста ти Blush

Общи условия

Активация на акаунт