Като Коледни звездички, грейват чаканите две чертички!

  • 18 856
  • 770
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 902
Peoney, прекрасна тема!

Минавам с розов и шаващ прашец, дълго чакан, направо коледнo чудо, докато има:)

 babydust7 babydust7 babydust7

# 16
  • Мнения: 424
Flowers Hibiscus Момичета , страхотни сте. От доста време ви четем, минавам под розовия прашец. Не чакам Ц на 4ти , но теста от тази сутрин е - . По Коледа ставали чудеса , ще чакаме нашето чудо... Flowers Four Leaf Clover

# 17
  • Мнения: 217
Първо искам да благодаря за страхотната тема и за поетата щафета! Момичета, упорито вярвам, че на всеки се случва това, което му е писано! Имам позната, която забременя в тоалетната на една дискотека от един път, без дори да подозира, че е била в овулация, а сега дъщеря й е вече на 5 години...Понякога и да мериш и да не мериш, то като е писано става... Никой не знае какво го очаква. Късмет на всяка една от вас!

# 18
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Peoney страхотно си се справила
! Heart Eyes Адмирации прекрсно оформление в празничния дух на месеца.
Нека да донесе на всички чакащи чудото през най-вълшебния месец  от годинта.
Аз не чакам М а 2 черти на 24.12.2018
г Blush Бъдни вечер за пръв път така ми се пада.

# 19
  • Мнения: 496
Момичета, при мен лелката я няма 🙏 Ако и утре не дойде  , ще моля да ме пращате за тест.
Скорпи- строхотно. Дано точно на Бъдни вечер се сбъдне желанието ти ❤❤🙏

# 20
  • София
  • Мнения: 913
Здравейте, мили момичета!

Хайде, и аз цопвам в новата темичка Heart

Peoney, благодаря ти, че се грижиш за нас! Темата е страхотна! Пожелавам да ни е на късмет на всички! Animal Hatching Chick

При мен лелката още я няма, стискайте палчета! Поли, стискам и за теб!

Ех, момичета, много ви обичам вече Heart

# 21
  • София
  • Мнения: 1 121
Поли, Буболеса.. бягайте за тест 😀 За мен всеки нов тест в тази тема е вълнение и се радвам сякаш е мой тест 😍

# 22
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Поли и Бубулеса чакам от вас страхотни 2 чертичкови подаръци за под елхата Heart Eyes
Даже моята идея е да се върже с конец и да виси като коледна играчка Joy

# 23
  • Мнения: X
Аз когато забременях със сина ми изкарах акъла на горкия ми мъж. Направих теста, показа две черти и ми се подкосиха краката, не знам изобщо как и защо на същата секунда се обадих на мъжа ми като вече и хълцах разревана и му казах ако можеш да си тръгнеш от работа моля те ела и той докато каже ама защо и затворих. Идва милия целия прибледнял аз вече подута от рев не знам къде се намирам, вика какво става бе човек, аммм бременна съм Joy мисля че му идеше да ме одуши, но някак си се стърпя и започна да ме прегръща и да се радва. Та сега имам изрична забрана ако забременея да му изкарвам акъла... ама аз съм измилила пъклен план в който и детето ще намеся на него не може да се разсърди Joy То да не се заричам, че пак може да изпадна в паника и рев хаха

# 24
  • Мнения: 3 597
Peoney , темата е прекрасна , справила си се чудесно ❤

Дано има много чергички като звездички ☺

Късмет , момичета ! 💋

# 25
  • Мнения: 107
Здрайвете, Момичета!
Включвам се и аз в новата тема.Чета ви отдавна, като в стари теми съм се включвала, но не активно.
Накратко за мен, борим се вече над година и половина за нашето чудо.Преди година имах БХ и от тогава никой.Изследвала съм полови и щетовидни хормони, имаше леки отклонения на FSH, като за това пуснах АМХ и Инхибин Б, за щастие не показаха изчерпан резерв.Овулация си имам, усещам я доста отчетлино, както по болките (направо усещам как се отделя яйцеклетката), така и по засилената цервикална слуз.Била съм на гениколог след овулация, образувам жълто тяло, абе като по учебник, но резултат няма.Приемали сме добавки аз и ММ, сега съм спряла всичко.След БХ все се надявах, че ще се получат нещата, но явно, че при нас без намесата на репродуктивен няма да станат нещата.Решили сме, че след НГ започваме да действаме усилено по въпроса.Насочили сме се към клиниката на Д-р Стефанов в Ст. Загора, има доста добри отзиви за него.Някой ако го е посещавал, може да сподели.
И аз като вас на моменти изпадам в пълно отчаяние, но не защото си мисля, че няма да стане, а от очакването на хората покрай мен.Това много ме натоварва и депресира още повече.Всички покрай нас забременяват от раз и често се питам, защо точно ние!?Нямаме никакви други проблеми с ММ, отношенията ни са чудесни, живота ни е подреден и финансово сме добре, а аз не искам нищо от това, искам просто детенце, но явно Господ е решил да ни подложи на това изпитание!Въпреки всичко аз вярвам, вярвам и знам,че дали сега или след пет години ние ще имаме дете!
Тези два дни се постарахме доста, защото определено си бях в овулация!След две седмици ще видим резултата.Нареждам се и аз сред вас за голямото чакане!
Желая успех на всички, нека посрещнем най- светлите празници с най-добрата новина!:heart_eyes:Gift HeartAnimal BeeAnimal Hatching ChickNature Snowflake

# 26
  • Мнения: 1 293
Добре дошла  при нас Izabel! Разбираме напълно как се чувстваш. Аз не пиша редовно но винаги когато мога подкрепям, а и аз самата намирам подкрепа тук! Щом чакате толкова време, мисля, че скоро ще се получи, даже абра кадабра ......урочасвам те да стане този месец...хихи.

Последна редакция: нд, 02 дек 2018, 16:34 от IRusinova

# 27
  • София
  • Мнения: 913
Здравей, Изабел, и добре дошла при нас!

Надявам се нашата темичка да ти донесе късмет и в най-скоро време да видиш заветните две чертички, а на финала да има пухкаво бебче! Animal Bear

# 28
  • Мнения: 496
Да се посмеете, аз съвсем съм се побъркала 😂 Тъй като не следях О този месец, си изтеглих всевъзможни приложения на телефона да изчисля дали имам закъснение или не. Половина показват, че е трябвало днес лелката да е тук, другата половина изчисляват утре 😂😂 Хем имам опит в пресмятането ѝ , и пак нещо не мога да го сметна. При последен Ц на 03.11 и 30дневен Ц според вас, кога трябва да е . Логично погледнато трябва да е на 03.12 , но като преброя дните 30 дни са до 02.12.
Теорията ми ще е разбита, ако лелката пристигне утре 😀 Вече чак ми става смешно в какви филми си влизам сама 😀😀 ММ и той е вдигнал ръце от мен и се прави, че не ме чува.

# 29
  • Мнения: 1 729
Да се посмеете, аз съвсем съм се побъркала 😂 Тъй като не следях О този месец, си изтеглих всевъзможни приложения на телефона да изчисля дали имам закъснение или не. Половина показват, че е трябвало днес лелката да е тук, другата половина изчисляват утре 😂😂 Хем имам опит в пресмятането ѝ , и пак нещо не мога да го сметна. При последен Ц на 03.11 и 30дневен Ц според вас, кога трябва да е . Логично погледнато трябва да е на 03.12 , но като преброя дните 30 дни са до 02.12.
Теорията ми ще е разбита, ако лелката пристигне утре 😀 Вече чак ми става смешно в какви филми си влизам сама 😀😀 ММ и той е вдигнал ръце от мен и се прави, че не ме чува.
... моят също ... баси , как искам да съм мъж Joy

Общи условия

Активация на акаунт