"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 40

  • 45 636
  • 753
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 26
Блонди,честито и от мен милаа❤ лека и безпроблемна бременност 😊

# 181
  • Мнения: 209


Направих и лейди тест лентичка за всеки случай да не се окажат предните два теста подвеждащи , на нея също има втора черта ,отново се появи веднага ,но е малко по бледа от тези на клиър тестовете .
Днес незнам къде се намирам от щастие. Утре ще ходя да пусна и кръвен чхг
Не мога да повярвам все още.
Чудя се щом пикливия тест хваща хормона, 4 дена преди М.
Би трябвало и кръвния да отчете добри резултати .
След като потвърдя и с кръвен ще се успокоя. Днес напълних темата с моите шури въпроси ,за което се извинявам но съм много развълнувана .
Имам още един въпрос,от вчера имам някакво странно леко болезнено придърпване ту в десния ту в левия яйчник,все едно че всеки момент ще ми дойде ....
Трябва ли да се притеснявам.

Последна редакция: вт, 13 ное 2018, 18:41 от BlondyDjitsy

# 182
  • Мнения: 561


Направих и лейди тест лентичка за всеки случай да не се окажат предните два теста подвеждащи , на нея също има втора черта ,отново се появи веднага ,но е малко по бледа от тези на клиър тестовете .
Днес незнам къде се намирам от щастие. Утре ще ходя да пусна и кръвен чхг
Не мога да повярвам все още.
Чудя се щом пикливия тест хваща хормона, 4 дена преди М.
Би трябвало и кръвния да отчете добри резултати .
След като потвърдя и с кръвен ще се успокоя. Днес напълних темата с моите шури въпроси ,за което се извинявам но съм много развълнувана .
Имам още един въпрос,от вчера имам някакво странно леко болезнено придърпване ту в десния ту в левия яйчник,все едно че всеки момент ще ми дойде ....
Трябва ли да се притеснявам.


Аз преди седмица видях двете чертички и до сега имам същите оплаквания. Писах във форума до "бременни- бързи въпроси и отговори" и ми казаха, че е заради нарастването на матката и изчезват около 8ма г.с Simple Smile честито и безпроблемна бременност от началото до края!

# 183
  • Мнения: 2 098
Честито,момичета!! Simple Smile) При мен явно са били ПМС. Simple Smile

# 184
  • Мнения: 209


Направих и лейди тест лентичка за всеки случай да не се окажат предните два теста подвеждащи , на нея също има втора черта ,отново се появи веднага ,но е малко по бледа от тези на клиър тестовете .
Днес незнам къде се намирам от щастие. Утре ще ходя да пусна и кръвен чхг
Не мога да повярвам все още.
Чудя се щом пикливия тест хваща хормона, 4 дена преди М.
Би трябвало и кръвния да отчете добри резултати .
След като потвърдя и с кръвен ще се успокоя. Днес напълних темата с моите шури въпроси ,за което се извинявам но съм много развълнувана .
Имам още един въпрос,от вчера имам някакво странно леко болезнено придърпване ту в десния ту в левия яйчник,все едно че всеки момент ще ми дойде ....
Трябва ли да се притеснявам.


Аз преди седмица видях двете чертички и до сега имам същите оплаквания. Писах във форума до "бременни- бързи въпроси и отговори" и ми казаха, че е заради нарастването на матката и изчезват около 8ма г.с Simple Smile честито и безпроблемна бременност от началото до края!

благодаря за инфото , много се притеснявам от тия болки,сега малко се успокоих , пожелавам и на теб лека и безпроблемна чак до финал

# 185
  • Мнения: 5 468
Болките са нормални, повечето бременни ги имат в ранна бременност. И с двете бременности първите 4 седмици имах подобни на менструалните болки. Според мен, кръвен тест е излишно да правиш. Изчакай 10-15 дни закъснение и отиди на преглед. Успех!

# 186
  • Мнения: 209
Не се сдържах направих още един тест този път шуърчек, 3 дена преди М не е правен с първа урина.
Чак след обяд мога да ида на кръвен за да потвърди а съм много нетърпелива.
След толкова години чакане сега няколко часа ми се струват мноого дълго време .😂 извинете ме че продължавам да пълня темата но съм много развълнувана,объркана,не знам какво се случва .
Моя ММ не може да повярва и той,казва че ще повярва наистина, чак когато се види на ехографа точката 😂
И той е много притеснен толкова чакане,опити, нищо не се получаваше и сега ни е трудно да повярваме.

# 187
  • София
  • Мнения: 1 121
Блонди, блонди, много е положителен! Честито още веднъж!

# 188
  • Мнения: 209
Блонди, блонди, много е положителен! Честито още веднъж!
Благодаря съншайн ,пожелавам на теб и на всички  , съвсем скоро да ви се случи чудото  ,наближават празници а по празниците се случват чудеса дано скоро се похвалиш с добра вест 😊

# 189
  • Мнения: 5 468
Блонди, при толкова положителни тестове на различни марки, резултатът е сигурен. Кръвният пак ще бъде положителен, но той трябва да се повтори след 48ч. Затова те посъветвах да не го правиш, освен ако нямаш медински индикации за това. Повечето момичета, вместо да се успокоят от кръвния, се притесняват още повече, защото започват да гледат цифрите под лупа. Повярвай ми, много такива сме виждали. Прегледът с ехограф е най-важен, така че си запиши час(за най-рано 10 дни закъснение) и го изчакай търпеливо. А ако изчакаш 15-20 дни закъснение, направо на прегледа ще се види пулс, т.е. чак тогава ще може да се потвърди дали има жив ембрион. От тук насетне трябва търпение и спокойствие. Пази се и пий фолиева киселина. Стискам палци!

# 190
  • Мнения: 209
Блонди, при толкова положителни тестове на различни марки, резултатът е сигурен. Кръвният пак ще бъде положителен, но той трябва да се повтори след 48ч. Затова те посъветвах да не го правиш, освен ако нямаш медински индикации за това. Повечето момичета, вместо да се успокоят от кръвния, се притесняват още повече, защото започват да гледат цифрите под лупа. Повярвай ми, много такива сме виждали. Прегледът с ехограф е най-важен, така че си запиши час(за най-рано 10 дни закъснение) и го изчакай търпеливо. А ако изчакаш 15-20 дни закъснение, направо на прегледа ще се види пулс, т.е. чак тогава ще може да се потвърди дали има жив ембрион. От тук насетне трябва търпение и спокойствие. Пази се и пий фолиева киселина. Стискам палци!
Благодаря , ще се опитам да съм малко по търпелива .
Малко ме е страх защото февруари тази година имах няколко положителни теста и М дойде с гръм и трясък  получих кръвоизлив ,тогава бях в Варна лекарите там казаха че е имало имплантация но организма ми я е отхвърлил.
За това сега съм толкова объркана още не смея да се зарадвам .

# 191
  • София
  • Мнения: 8 932
С риска да бъда разбрана неправилно ще напиша, че няма нужда да правиш кръвен преди закъснение. Защото както вече знаеш има бременности, които не се задържат. Много жени дори не разбират, че са били бременни, просто защото не се тестват без закъснение. Вече знаеш, че за момента си с положителни тестове. Няма смисъл да си тревожиш излишно и да се подлагаш на напълно ненужни кръвни такива, които няма да ти донесат някаква нова информация.

# 192
  • Мнения: 209
С риска да бъда разбрана неправилно ще напиша, че няма нужда да правиш кръвен преди закъснение. Защото както вече знаеш има бременности, които не се задържат. Много жени дори не разбират, че са били бременни, просто защото не се тестват без закъснение. Вече знаеш, че за момента си с положителни тестове. Няма смисъл да си тревожиш излишно и да се подлагаш на напълно ненужни кръвни такива, които няма да ти донесат някаква нова информация.
Май ще ви послушам ,ще си изчакам закъснението и след това вече ще реша дали на кръвен или направо след две седмици за преглед
☺☺

# 193
  • Мнения: 5 468
Скрит текст:
Блонди, при толкова положителни тестове на различни марки, резултатът е сигурен. Кръвният пак ще бъде положителен, но той трябва да се повтори след 48ч. Затова те посъветвах да не го правиш, освен ако нямаш медински индикации за това. Повечето момичета, вместо да се успокоят от кръвния, се притесняват още повече, защото започват да гледат цифрите под лупа. Повярвай ми, много такива сме виждали. Прегледът с ехограф е най-важен, така че си запиши час(за най-рано 10 дни закъснение) и го изчакай търпеливо. А ако изчакаш 15-20 дни закъснение, направо на прегледа ще се види пулс, т.е. чак тогава ще може да се потвърди дали има жив ембрион. От тук насетне трябва търпение и спокойствие. Пази се и пий фолиева киселина. Стискам палци!
Благодаря , ще се опитам да съм малко по търпелива .
Малко ме е страх защото февруари тази година имах няколко положителни теста и М дойде с гръм и трясък  получих кръвоизлив ,тогава бях в Варна лекарите там казаха че е имало имплантация но организма ми я е отхвърлил.
За това сега съм толкова объркана още не смея да се зарадвам .

Тогава си имала биохимична бременност- организмът отхвърля бременността на ранен етап. Случва се на доста жени, но ако се повтори, трябва вече да се консултираш с лекар.

# 194
  • Мнения: 13
Здравейте на всички.Пуснах тема,но искам още мнения.
При стойности на ЧХГ 6,75 минимума е 5 бременност ли е според вас(от акта са минали 8-10 дни).Знам,че би трябвало да се повтори след 48 часа.Все още няма закъснение на цикъла.Да подчертая,че въпросното момиче(моя приятелка) преди 3м направи спонтанен аборт в 6г.с това има ли значение?Та въпросът ми е възможно ли е ЧХГ хормона да е повишен от друг страничен фактор или момичето е бременно?Благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт