VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 8 - Финал /28.10.18 - .../

  • 81 507
  • 3 621
  •   1
Отговори
# 3 585
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Йеееееееееее! Актуално. Одобрявам.

# 3 586
  • Мнения: 7 710
Благой е идеален за

# 3 587
  • Мнения: 4 821
Умирам си от смях с Мегз в папараци. Дано я вкарат утре.
Тя била вундеркинд?

# 3 588
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Мерсаж. Още малко и за посестрима си се уредила. Ама нали
Мира не ги е пипала!.

Дори с поглед не ги е, че зер ЖоО ТоОнев я замъкна по чужбинско - далеч от всенародната лИбоФ. Ама, ако не ти харесват, мога да ти предложа други две.

# 3 589
  • София
  • Мнения: 20 180
На буква “к” съм като “критическа” та затуй по- скромно и да има за всички.
Браво! Хем хубава, хем скромна - такова чудо ББ още не е виждал.  Simple Smile

# 3 590
  • Мнения: 166
Кой ли ще им готви на новите съквартиранти? То все едни кокони влизат.. Май повечето скандали ще бъдат за храна-кой колко яйца изял, ще крият шоколади и т.н.
Отново ще гледаме, как Гъмов се влюбва в чалга певица.
Един-двама от влизащите все още не се знае кои са и дано да е добра изненадата.

# 3 591
  • Испания
  • Мнения: 37 503
На буква “к” съм като “критическа” та затуй по- скромно и да има за всички.
Браво! Хем хубава, хем скромна - такова чудо ББ още не е виждал.  Simple Smile

Еееееее, Рейне, не с лошо! Къде забрави Марийка, м?

# 3 592
  • София
  • Мнения: 20 180
Как с лошо, комплимент правя. Мис Мичка беше всичко друго, но не и скромна. Даже хич.
Ох, аз нещо нИ сЪ чувствам добре, сигурно някой мЪ урочаса.  Laughing

# 3 593
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Как с лошо, комплимент правя. Мис Мичка беше всичко друго, но не и скромна. Даже хич.

Скромна е. За 10 минути, които гледах от интервюто ѝ, каза само около 200 пъти "аз" и само спомена "бегло" успехите си.

ДаН те е преплюл някой?

# 3 594
  • Мнения: 166
Утре точно в 20:00 ч. стартира Big Brother: Most Wanted - сезонът, в който ще видим едни от най-емблематичните риалити звезди, както и участници, които за първи път дават съгласието си да бъдат ключови играчи в риалити формат. Кои ще са те, колко ще са на брой и какво им е подготвил Биг Брадър, ще стане ясно в понеделник по NOVA. За първи път в историята на Big Brother в Къщата влизат двама футболисти. Дали футболният хъс от зеления килим ще се пренесе на зеления двор в Къщата или двамата ще се окажат приятели - предстои да разберем. Освен тях, сред участниците в Big Brother: Most Wanted ще видим провокативна телевизионна водеща, успяла да разплаче не едно и две популярни лица в България, певци от няколко жанра и различни поколения, комичен актьор, известен с различните си превъплащения, артистичен гримьор и разбира се - силни жени с характер! Кои са всички те, с какви очаквания прекрачват прага на шоуто и как ще бъдат посрещнати, ще разберем утре вечер. „Уникалното при Big Brother: Most Wanted е, че събира силни играчи, които познават играта, голяма част от тях са участвали в нея и преди, познават я и за тях това е шанс да тестват нови стратегии и да надскочат собствените си възможности“, споделят продуцентите часове преди старта на шоуто. В същото време вече се говори и за конкретни имена. Както БЛИЦ писа в Къщата ще пребивават Благой Георгиев - Джийзъса и Златка Райкова, Жени Калканджиева, Станимир Гъмов, Джулиана Гани, Емануела.


Гримьора е Цецо Андреев, освен Емануела друга певица няма, а от друг жанр и поколение? Просто е клюка вероятно.

# 3 595
  • Мнения: X
Краси Радков може би е комедианта? Или Геро?
Ще се радвам да е Краси. Искам да видя дали и в реалния живот е такъв образ. Предполагам с него е весело да си в една компания.

# 3 596
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Краси Радков? Или Геро?
Ще се радвам да е Краси. Искам да видя дали и в реалния живот е такъв образ. Предполагам с него е весело да си в една компания.

Какъв Краси Радков - кадър на Слави?

Да, голям образ е и в реалния живот.

# 3 597
  • Мнения: X
Смайлис, кажи си! Кажи повече подробности моля, може и на ЛС. Wink

# 3 598
  • София
  • Мнения: 20 180
ДаН те е преплюл някой?
Или е това, или някой вирус. Много се притеснявам дали ще ми стигнат силите да си боядисам косата утре, че да съм в нужния ВИП тренд. Ще пийна някаква отварка, ще кажа някоя молитва и дано се пооправя.  Laughing

# 3 599
  • Мнения: 9
Калиев перманганат оцветява също в лилаво, и дезинфекцирааа.

Общи условия

Активация на акаунт