*Керем Бюрсин - Великолепен тандем * Тема 34 /Приятели,колеги и личен живот

  • 76 060
  • 727
  •   1
Отговори
# 540
  • AMS
  • Мнения: 6 423

 
 Привет, привет!!!
 Лили, не си сама!!!
 Винаги те чета с удоволствие!!!
 И не само теб, а всички, които пишат тук.
 Та имам да си признавам един грях.
 Зарязах Мухтешемите три серии преди края.
 Но пък има и с какво да се похваля.
 Изгледах ги наведнъж и въпреки всичко
 ми харесаха и то много.
 Като че ли забравих това, което ме дразнеше преди.
 Напротив, всичко ми се видя точно и логично.
 А, изгледах и Добра игра и също ми хареса.
 Още повече се зарадвах на наградата
 за Пеперудите от София Филм Фест.
 Похвалих се вече в уикито  освен с наградата и с кафето.
 Радвам се на успеха на Неживите в Нетфликс.
 Радвам се, че Керем си взе шапката и отпраши за Америка.
 И да ви подсетя, че сте ми обещали нещо >>>


# 541
  • Мнения: 4 830
Привет :hug Hug

Светле, Hug Heart Eyes благодаря ти, че четеш в темата Peace Peace
Тео не е мюсюлманско име.

Дива, Hug Heart Eyes вече наистина е ред да преведем Джан феда Peace Peace Peace От сърце благодаря,че поддържаш Уикито на Керем. bouquet bouquet

Галка, love001 Ренка, love001 Ани, love001 Диди, love001 колкото и да ви благодаря ще е малко..

Благодаря ви, че бяхте до мен до края Hug Hug Hug

Благодаря ви, че винаги мога да разчитам на вас Hug Hug Hug

Благодаря ви, че ви има Hug Hug Hug

Да сте живи и здрави и от добро да не се отървете Hug Hug Hug

Благодаря на Алекс, Hug Heart Eyes Лава, Hug Heart Eyes Светла, Hug Heart Eyes Зарани Hug Heart Eyes и Дани, Hug Heart Eyes че бяха част от екипа bouquet bouquet bouquet

Ама туй племенничето на Керем голямо сладурче Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Сестрата на Керем пусна в инста си тази снимка с думите:Тео, надявам се някой ден да станеш невероятен човек като вуйчо си Керем Hug Hug



И, разбира се, Серенай веднага сложи лайкче на снимката Peace Peace Wink Wink



Керем пусна това клипче с малкото бонбонче в инстастори Peace Peace

https://twitter.com/KeremBrsnFans/status/1109159670852276228




Малкият Тео с майката на Керем.. Направо си е за схрускане мъника Heart Eyes Heart Eyes



Керем май ще става каубой Laughing Laughing Laughing

Приятелят му пусна тази снимка в сторито си Peace Peace Но не разбрах какво пише newsm78 newsm78



После Керем пусна пък това клипче в сторито си Peace Peace

https://twitter.com/KeremBrsnFans/status/1110425573753528320

Както и тези снимки.

Не знам къде разпуска с приятеля си, но е ясно,че се забавляват Peace Peace





Момичетата от туитър веднага се сетиха за тази снимка за турския каубой, която Серенай беше пуснала навремето Wink Wink Laughing Laughing



Допълвам си поста.. Стана ясно къде бил Керем с приятелите си. В националния парк Джошуа три, който се намирал в югоизточната част на Калифорния.



Преди малко пусна тази снимка в сторито си Peace Peace



Лека и спокойна вечер ви желая! Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 21:12 от LiLiSy

# 542
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Приятелят му пусна тази снимка в сторито си Peace Peace Но не разбрах какво пише newsm78 newsm78



Когато намериш каубойски шапки в Airbnb (международна платформа за наемане на къща, апартамент и т.н, обикновенно при пътуване) Thinking

# 543
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Много сладко бебчето и вече гледа умно. Joy
А снимката Керем с бебчето е много сладка.

Хаха, Тара, викаш, каубоите шапките ги правят. Joy

Лили, и аз ти благодаря - че поддържаш тук темата и донасяш снимки и клипчета за такива неуки като мен, дето не знаят де да ги дирят. Hug

# 544
  • AMS
  • Мнения: 6 423
 Привет и благодаря за споделеното!!!
 Лили, специално ти благодаря!!!
 И тъй като стана дума и за каубой,
 та да ви припомня първата роля на Керем >>>













# 545
  • Мнения: 8 976
Темата се чете това,че на моменти наистина няма какво да се напише е друг въпрос тази тема ще съществува защото го искам,a щом аз го искам няма кой да ме и спре де е ако Керем реши да остави актьорлъка това е друг въпрос аз съм го казала и в туитър на приятели и тук ще го кажа момента в който Керем или Серенай оставят актьорлъка ще спра да се занимавам,но до тогава съм твърдо ЗАД....

Сега да подсиля тук с разни мои гифчета...

Скрит текст:










Скрит текст:












# 546
  • Мнения: 4 830
Привет Hug Hug

Дива, Hug Heart Eyes благодаря за каубойските гифчета с Керем. bouquet bouquet

Светле, Hug Heart Eyes засега се опитвам да бъда на линия за новостите около Керем Peace Peace

Диди, Hug Heart Eyes точно така.. Твърдо сме зад Керем Peace Peace Peace

Таренце, Hug Heart Eyes благодаря за превода  bouquet bouquet

Скрит текст:
Чета в темата за Херджаи и ми хареса много поста ти там. Мнението ти изцяло се припокрива с моето. И на мен ми хареса сериала. Като чета откъси от книгата, интереса ми още повече се усилва.

Керемчи вече е в Турция Peace Peace

Пътувал е заедно с певицата Ъшън Караджа и севгилито й. Тя пусна снимка от летището с думите.. След 13 часов полет от ЛА най-накрая сме си у дома.



Керем с Ъшън отпреди 5 години Peace Peace



# 547
  • Мнения: 8 976
А Керем върна ли се?
А сега да видим има ли айрълък тази Бирджан кога ще я скубя ще е късно ама нейсе...

Викам малко носталгия да направим....


Скрит текст:


































































# 548
  • AMS
  • Мнения: 6 423

 
 Лили, благодаря!!!
 Диди, благодаря за споделеното!!!
 И мен ме хващат бесните за една друга тема,
 дето се чете, а малко се пише.
 Разбира се, че трябва да има тема за Керем тук. 
 Държа да има инфо за този талантлив актьор.
 Да, трудно се поддържа, когато няма проект,
 но бъдещите проекти тепърва предстоят.
 
 И да ви помоля нещо. В уикито има страница
 за сериала "В очакване на слънцето".
 Разбрах по това, че са дали препратка към страницата на Керем.
 Но страницата на сериала трябва да се редактира сериозно.
 Та ви моля, да ме насочите къде да чета резюме, линкове, ...
 подробности, излъчван ли по бг.телевизия, ...
 За съжаление не съм го гледала, когато е трябвало,
 та сега явно ми е дошъл момента.

# 549
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Лили Hug Heart

Скрит текст:
Много се радвам, че сериала Hercai е привлякъл вниманието ти и че следиш темата. Ще се радвам, ако се включиш и ни разкажеш за книгата, след като я четеш. Kissing Heart

Дива, аз не съм следила сериала Güneşi Beklerken/В очакване на слънцето, доколкото знам, не е излъчвам по български канал. Това е първата тема на сериала във форума, а темите са доста на брой. Там може би ще намериш резюмета и линкове. Успех!

# 550
  • Мнения: 8 976
Дива уж е закупен от години ама само го чакаме да го излъчат да видим кога ще се случи това чудо....
В бившите теми на слънцата много неща можеш да намериш

# 551
  • Мнения: 4 830
Привет Hug Hug

Диди Hug Heart Eyes що ще я скубеш Бирджанката? Кой каквото си иска това да пише. А и даже Керем и Серенай да се разделят, това няма да е краят на света, я.Ще си намерят други севгилита.. Laughing Laughing

Дива, Hug Heart Eyes в темата за Слънцата наистина имаше линкове за преведените епизоди.. Ако го гледаш, няма да съжаляваш. Peace Peace

Таре Hug Heart Eyes в спойлера ще пиша за какво иде реч в книгата за Херджаи, ако не искаш да знаеш какво се случва, може да не четеш. Всъщност авторката първо е писала историята в уатпад, и после заради големия интерес се печатат книгите.. Поне така четох в туитър Peace Peace
Първата книга я прочетох.

Скрит текст:
Основната сюжетна линия е спазена.. Тази за отмъщението, от което после се ражда любовта. Но нещата тук са много по-смекчени, няма я злобата, жестокостта на роднините. Миран сам планува отмъщението си, няма баба и тем подобни в  книгата. Има един чичо, който мрази семейството на Реййан, защото ги обвинява за смъртта на брат си. Но той не играе роля за решението на Миран да отмъсти за убийството на баща си. Той цяла година е следил Реййан, снимал е всеки един миг от живота й през това време. Много добре е замислил плана си за отмъщение, но не е предвидил едно, а именно, че ще се влюби в Реййан. Както в сериала, и в романа Миран има бизнес отношения със семейството на Реййан.
Тука дядото също го няма. Бащата на Реййан, в случая Хазар е този, който е главата на семейството, но никога не е показвал бащина обич и топлина към Реййан. Чичо й,бащата на Азат, по-скоро е проявявал грижовност и обич към Реййан. Жена му и дъщеря му също я обичат. Тук ги няма интрижките и злобата, които тези двете в сериала вършеха и проявяваха спрямо Реййан.
Азат е влюбен в братовчедка си, но в първа книга не е стрелял по братчето на Реййан( в сериала е сестра, но тук брат, който е голям)Втората все още съм по средата.
Реййан още в началото знае, че не е родна дъщеря на Хазар и затова винаги е страдала, че той никога не й е показвал обичта си. И когато й казва, че ще я даде жена на Миран, тя си мисли, че той иска да се отърве от нея. Макар, че всички в семейството знаят, че Реййан не е тяхна плът и кръв, винаги са я карали да се чувства обичана в конака.
Миран има много верен и добър приятел, който винаги му помага. Има леля, сестра на майка му, която има дъщеря. Тези двете го обичат много и всъщност леля му го е отгледала. Гьонюл, с която Миран е женен, е приятелка на дъщерята на леля му. Тя се запознава с него покрай нея и на мига се влюбва. С номера го кара да се ожени за нея, но винаги той й показвал по всякакъв начин, че никога не я е обичал. В книгата са консумирали брака си. Спят в една стая.

В сериала за мен култова сцена беше тази с люлката. Много интересно замислена и думите, които Миран казва на Реййан, затова, че ако не може да я хване, ще скочи след нея, ги няма в книгата. Там когато Миран се опитва да накара Реййан да му повярва, й праща снимките, които й правил в течение на месеци с писмо, в което й казва, че от пръв поглед се е влюбил в нея и че от любов искал да запечата всеки миг с нея. И Реййан именоо от това писмо се впечатлява и започва да се влюбва в Миран. Сватбата им се споменава само с два-три реда. После Миран я отвежда в Диарбекир в една къща, където преспива с нея и на сутринта й казва, че всичко е било игра, че си отмъстил на баща й чрез нея, че бракът им е фалшив и я оставя там.
Реййан е сломена, обажда се на майка си, която й помага да се качи на самолета и да замине за Истанбул. Тя отива там при дойката на майка си. И се крие в нейния дом. Майка й праща пари. Всички в конака знаят какво я сполетява, но всички я подкрепят.
Миран след мръсното си деяние, започва да го мъчи съвестта, да се разкайва и си дава сметка, че без да разбере се е влюбил в нея. Започва да я търси под дърво и камък в Диарбекир и Мардин. После разбира, че тя е в Истанбул, този път започва да я търси там. Страда много от угризения на съвестта и от любов по нея. Приятелят му се сеща да накара да следят приятелката на Реййан, която учи в Истанбул( в книгата Реййан има приятелка) И, разбира се, когато тя идва в дома на дойката, той узнава адреса, в където живее Реййан. Но не казва на Миран. Обаче като го вижда колко страда и как линее пред очите му, най-накрая му казва къде е Реййан. На мига Миран отива там..
Оттук насетне вече започва ходенето му по мъките, защото Реййан няма намерение да му прости.. Дойката има внук, от когото Миран ревнува много Реййан. Също така ревнува и от Азад, за когото знае, че е влюбен в нея.

Накрая, когато разбира, че Азат идва в Истанбул, за да прибере Реййан, отива в къщата на дойката и насила я отвежда в неговия дом.. Забравих да кажа, че след доста кавги с Гьонюл той напуска къщата, където живеят и подава молба за развод. После си купува нова, в която именно отвежда Реййан. Реййан знае, че той е женен за Гьонюл.
В тази къща двамата прекарват доста време заедно.. Реййан не го допуска до себе си,винаги му казва, че го мрази и никога няма да му прости. Но Миран  е решен да я накара отново да го заобича. Един ден, когато него го няма, Реййан успява да се измъкне от охраната пред къщата и да избяга. Но когато се решава да се качи на такси и да отиде в дома на дойката на майка си, вижда, че Миран е взел телефона и портмонето с парите й. Тя е в безиизходица. И сяда на една пейка, без да знае какво да прави. Там някакъв се опитва да я изнасили, но Миран идва навреме и пребива човека. Реййан разбира, че няма къде да отиде и се примирява да живее в дома на Миран. Постепенно започва да свиква с положението си, давайки си сметка, че никога не е престанала да го обича. Но Миран през цялото време я обгрижва, по всякакъв начин се опитва да й покаже любовта си. И когато една вечер пада на колене пред нея и й се моли да й даде един шанс, тя го вижда вече в друга светлина.

Забравих да кажа, че Реййан месец след онази злополучна нощ разбира, че е бременна, но не казва на Миран.

Един ден прострелват Миран. Реййан, когато го вижда целият в кръв, изгубил съзнание, си дава сметка, че винаги го е обичала и че не може да живее без него.. През сълзи го молиу да не умира и че тя му е простила.. Седмица Миран лежи в безсъзнание. През това време Реййан не го оставя за миг. И един ден влиза при него и му се моли вече да отвори очи, че не издържа да живее без него и му казва, че тя носи негово бебе. Именно това признание кара Миран да дойде в съзнание.. После се прибират в дома им, където  си признават любовта един на друг

Първата книга завършва с това, че Реййан узнава, че Миран е син на Хазар Шадоглу.

А историята е следната/ Хазар, когато бил млад на една сватба вижда едно много красиво момиче, в което се влюбва на мига. Казва на баща си за девойката и че иска да се ожени с нея.  Баща му веднага се заема с въпроса. Оказва се, че тя е дъщеря на един негов приятел. Оженват ги без да питат момичето дали е съгласна да стане жена на Хазар. След време той разбира, че тя е влюбена в друг и че не го иска. Една сутрин след три месеца живот заедно, той рабира, че тя е избягала. Цели четири години я е търсил Хазар. Накрая я открива в Истанбул. Тя живеела с един богат бизнесмен( мъжът, когото Миран смята за свой баща) Този бизнесмен бил дошъл по работа в Мардин, където се запознава с момичето. Двамата се влюбват, но преди да може да каже на баща си за него, я карат да се омъжи за Хазар.
Когато я открива след четири години, Хазар, полудял от гняв и наранена чест  застрелва мъжа.. Майката на Миран няколко години след него, умира от мъка. Хазар не знае, че тя има син.
Именно, когато Миран след отмъщението си, праща поздрави на Хазар Шадоглу, той се сеща, че той може да е негов син. И когато Миран е в болница, кара един от докторите да направят ДНК-тест, койот показва, че Миран е негов син. Реййан ги чува, докато говорят с доктора, но обещава на Хазар да не казва това на Миран..

Засега толкова.. Продължавам да чета втората книга.

Малко объркано го разказах, дано да ме разбереш..


Приятелят на Керем от Америка пусна тази снимка преди няколко дена Peace Peace



Тази пък пусната от Керем в инстастори Peace Peace



Пусна и това клипче с баба си, която разказва как не е искала да я снимат без грим и прическа Peace Peace

https://twitter.com/KeremBrsnFans/status/1112065460701458433

От времето на Въпрос на чест, пуснати сега Heart Eyes Heart Eyes




Вчера, в дена на изборите Керем пусна тази снимка в инстастори с думите: Гласувай.



Керем се снима в новата реклама на Нескафе 3 в 1 Peace Peace





Лека и спокойна Hug Hug Hug

# 552
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Охо! Hands Clap Крайно време е това момче да случи на добър сценарий, добри партньори и свестен канал едновременно ...

Лиленце, много, ама много ти благодаря Hug Heart

Скрит текст:
Разбира се, че прочетох, това което си разказала. Наистина доста голямо разминаване Unamused Засега интригата в сериала ми се струва по-интересна. Много ми харесва и историята, и актьорската игра, и музиката... и Акън. Страхотна тансформация. Надявам се, като прочетеш и втората, отново да споделиш ... Hands Pray

# 553
  • Мнения: 396

КЕРЕМ Heart

Лили  Hands Clap Hands Clap Hands Clap
Благодаря ти Heart Eyes Hug Heart Eyes
Благодаря ти за страхотните постове!!! Не пропускам нито един и винаги ги чета с огромно удоволствие!!!
Знаеш, че те обичам Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart

# 554
  • Мнения: 8 976

Лили,Тара,Джи...Purple HeartPurple HeartPurple Heart

Някои нещица и от мен....
Скрит текст:














Общи условия

Активация на акаунт