*Керем Бюрсин - Великолепен тандем * Тема 34 /Приятели,колеги и личен живот

  • 76 134
  • 727
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 4 830
Честит Великден! easter easter

Живи, здрави, благословени бъдете! Hug Hug Hug



От 6 април с фен в Измир Peace Peace



Бурак Бужин( треньорът от залата, където тренираше преди Керем) пусна тази снимка в сторито си Peace Peace



В момента ето така гледам на някои неща в живота Joy Joy Joy Joy

# 586
  • Мнения: 9 200
Изключително очакваното нещо от всички....хайде сега да лаят ако могат и какво искат да кажат и двамата.Де да можеше да не се гаврите с болката и на двама ни,но по възпитан начин.Защото такова ПР се направи на техен гръб,че се шашнах това беше прекалено....Господ знае кое е най-добре за тях така,че те самите ще го разберат сега въпроса е следния,че им кипна и на двамата вече и решиха да си го кажат.Ейваллах на Керем,че подкрепи Серенай отново доказа,че мъж на място с глава на раменете си можеше спокойно да стои и да гледа нападки,но раздялата както и любовта м/у двама е от двамата...Айде сега да му мислят журналята какви ще ги съчиняват.Може би ще има новина,че Серенай е напуснала Керем заради ботокса му който Бирджан Бали твърдо твърди,че си е сложил...Понеже новините за изневерите бяха отрекани и то там не излезна ПРИМ метнахме коня на ПР раздяла и какви ли не простотий се изписаха дори и нова връзка на Серенай в плейбоя и бизнесмен Хакан Сабанджъ.Надявам се журналята да се кротнат след това изявление ама искрено.....






Керем:Моля проявете уважение към периода който изживяваме.
Всичко написано до момента няма общо с реалноста.
С обич и уважение:Керем....

Последна редакция: чт, 02 май 2019, 20:12 от x BlackRose x

# 587
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
За съжаление нищо не разбирам на турски и не следя никога личния живот на артистите, но и аз харесвах двойката. Даже заради Керем харесах и Серенай. Преди това не я харесвах, но двамата ми се струваха много подходящи един за друг.
Единствено жалко е, че една любов си е отишла. Другото са приказки. Но пък хубавото е, че са я изпитали тази любов. Каквито и да са причините за раздялата, вече нямат значение.
Ще дойдат и други любови за тях, толкова млади са още.

Много се учудих, че някой е смятал Керем за високомерен, последното което бих казала за него, е това.

Лиленце, мила, както винаги си великодушна. Hug

# 588
  • Мнения: 9 200





Geçtiğimiz günlerde dostları ile öğle yemeğinde buluşan ve çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kerem Bürsin, Yaşamayanlar dizisi için Netflix'le görüşme yapacağını doğruladı.

Преди дни Керем се срещнал да обядва с приятели той е потвърдил,че ще има среща с Нетфликс относно втори сезон на Неживите....

# 589
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

М-м-м-да, още като я видях, тази риза ми се стори странно позната Joy

Скрит текст:

# 590
  • Мнения: 4 830
Привет Hug Hug

Диди, Hug Heart Eyes Таре Hug Heart Eyes Светле  Hug Heart Eyes

Напоследък нещо нямам време за темата, а сякаш и  желание нямам да пиша, за което много съжалявам Sad Sad

Керем се покри яко след раздялата им със Серенай.. Ясно като бял ден е, че тя се отразява много тежко и за двамата, но да се надяваме, че постепенно ще преодолеят болката от нея.

За пореден път Керем постъпи като истински джентълмен. Когато се заговори, че връзката им приключила, защото Серенай е била с богат бизнесмен,той застана твърдо зад бившето си гадже. Като не я остави сама да се справя със сплетните и спекулациите по неин адрес. И само с един коментар отряза по-нататъшното лошо развитие на нещата..

Онур Баштюрк каза ,,Браво на Керем!,, за това, че се е държал достойно като джентълмен, За това, че защитил бившето си севгили. Затова, че въпреки, че тези клюки са злепоставяли и обиждали и него, е успял да каже: Престанете да пишете тези глупости. За това, че не се е държал като типичен турчин и мачо и че е намерил сили в себе си да направи това, въпреки, че едва наскоро са се разделили и болката все още е прясна.



Есин Овет също писа, че във време, когато разделите стават по един много грозен начин, Серенай и Керем са успели да се разделят като двама възпитани хора, без да загубят уважението си един към друг.

А в тази статия във Хюрриет пише, че раздялата им трябва да послужи за пример на другите.Изживели много хубава любов и раздялата им също била много хубава. Но този, който е писал има надежди, че двамата ще се съберат, защото след време щели да разберат, че си липсват и че все още се обичат.. А аз казвам на хаир да е Peace Peace



Според едно проучване Неживите е сред 10-те най-гледани фантастични сериали в Нетфликс.

Дано да има и втори сезон Peace Peace




От официалния инстаграм на H&M пуснаха тази снимка с Керем. Peace Peace

https://www.instagram.com/p/BxEuEPvAyaY/



Рекламата с Керем за Нескафе е с поредната награда Peace Peace
Преди време бях чела, че гледанията на рекламата в различните официални профили е надминала 20 млн. гледания

https://twitter.com/KeremBrsnFans/status/1126579758207311873




Генералният директор на Нестле Турция Пънар Йоней Билсел казала следното за работата им с Керем: За рекламата имахме нужда от известна личност, който да притежава съответната самоувереност и да се съгласи да остане на заден план, за да изпъкне продукта. И срещнахме Керем. От съвместната ни работа с него получихме много хубави резултати.

https://twitter.com/KeremBrsnFans/status/1124015605022121984

Таренце  Hug Heart Eyes благодаря за момците с ризките Peace Peace

Скрит текст:
Последните три епизода на Херджаито не ми харесаха особено. Идват ми в повече злобата и пъклените планове на черната вещица.. Както и лошотията и съскането на двете змии Гьнюл и Ярен. Както ми идва в повече и крещенето на Миран. Демек страх ме е, че това момче Акън може да си увреди гласните струни.
Но химията между ГГ е невероятна и заради тях си заслужава гледането.

Не ми харесва обаче, че кютека над Реййан продължава( този епизод пак някой ще я бие) а Миран така и не успява да я защитава. Искам ми се вече да не позволява на никого да я наранява.

И още нещо.. Акън в образа на Миран ми харесва много, но в реала не толкова.. Но се справя страхотно с ролята си, само вече да крещи по-малко Peace Peace

# 591
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 868
Привет!
Лили Heart, Керем е доказал във времето, че на него може да се разчита, че не го е страх да застане зад някоя кауза, че е мъж на място. Не се съмнявам, че ще се случи най-доброто за него Grinning
Таренце  Hug Heart Eyes благодаря за момците с ризките Peace Peace
Скрит текст:
Последните три епизода на Херджаито не ми харесаха особено. Идват ми в повече злобата и пъклените планове на черната вещица.. Както и лошотията и съскането на двете змии Гьнюл и Ярен. Както ми идва в повече и крещенето на Миран. Демек страх ме е, че това момче Акън може да си увреди гласните струни.
Но химията между ГГ е невероятна и заради тях си заслужава гледането.

Не ми харесва обаче, че кютека над Реййан продължава( този епизод пак някой ще я бие) а Миран така и не успява да я защитава. Искам ми се вече да не позволява на никого да я наранява.

И още нещо.. Акън в образа на Миран ми харесва много, но в реала не толкова.. Но се справя страхотно с ролята си, само вече да крещи по-малко Peace Peace

Не съм Тарето, ама и аз да си кажа Wink

Скрит текст:
Най-после един да мисли като мен за това крещене на Миран... Ми не е нормално. Не може това да е единственият режисьорски похват, за да ни покажат колко е объркан героят и в каква безизходна ситуация се намира.

Последна редакция: пт, 10 май 2019, 18:48 от Reni - BG

# 592
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Аз съжалявям за Керем и Серенай, защото за мен те много си подхождаха и бяха една хармонична двойка. Каквото и да се е случило м/у тях, мисля че Керем не би могъл да постъпи по друг начин. Все пак той е един съвременен, възпитан млад мъж Peace

Лили, Рени HugHeart

Скрит текст:
На мен пък всичко в Херджаито ми харесва Stuck Out Tongue Winking Eye. Последния епизод, може би не се възприема толкова ентусиазирано от зрителите, защото нямаше много действие, а беше основно 4 - 5 почти монолога Wink
За мен крещенето, което беше малко повече, е когато Рейян си тръгна с Азат и при сцената на гробището с Хазар, то се паднаха сериите една след друга. Ама аз го отдавам на емоциалността на героя/Акън, как да изрази безсилието на героя, само с влажен поглед, няма да стане Joy
Що се отнася до Акън в реала, аз мисля че има някаква промяна в това момче. Дано го преживее за в бъдеще. Не знам дали си попадала на едно видео, на което едно момиче, което се снима с него се разплаква. И той първо я изгледа изненадано, после нещо и се "накара", което мен лично много ме изненада, защото доста контрастира с образа на милия, възпитан млад мъж, със страхотен подход към жените Thinking Оправдавам го донякъде с факта, че не лесно до вчера да си бил почти никой, а днес милиони да се ровят в живота ти, да те гледат под лупа и едва ли не да искат да те "разкъсат". Една блогърка, която е била на сета, разказа, че истерията била пълна. В момента, в който той се появял някъде, всички започвали да крещят "Миран, Миран". Особенно нахални били мъжете и докато тя била там на три пъти наставал бой, кой да се докопа до него за снимка.  Плюс отговорноста от работата, защото за мен, ако не беше Акън и химията м/у ГГ, този сериал, щеше да бъде просто поредното заглавие. Не подценявам и добрата работа на останалите актьори, но Ебру според мен има още какво да учи, въпреки че показва развите, с времето. Peace
За насилието си права, дано не покажат поредния пердах, а само резултата от него. За съжаление този акт е един от двигателите на действието. Странно как турския СЕМ се задейства, като има ашк-машк, като има насилие над държавни служители(лекари), а когато някоя героиня е пребиват или изнасилват, това тях не ги тревожи Angry

Последна редакция: пт, 10 май 2019, 14:31 от tara_lezhka

# 593
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 868
Таре Hug
Скрит текст:
Аз това видео не съм го гледала, но на външен вид на мен Акън ми харесва много повече от Миран Joy Предполагам, че не е лесно да те сполети изведнъж такова внимание, едва ли носи само позитиви. Според мен, и двамата - Ебру и Акън, имат още много да учат в занаята. Имат сцени с другите актьори, които определно не им се получават...

# 594
  • Мнения: 9 200





Тенкю за всичко споделено!

# 595
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Сега попаднах на тази снимка. Вие може и да я знаете, това наистина ли е Керем? Open Mouth



# 596
  • Мнения: 9 200
Сега попаднах на тази снимка. Вие може и да я знаете, това наистина ли е Керем? Open Mouth





Да Тара,а това е покойния му дядо.Снимката беше пусната от Керем преди доста време...

# 597
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Благодаря, Диди Hug, голямо сладурче е

# 598
  • AMS
  • Мнения: 6 440
 Привет, привет!!!
 Благодаря на всички ви за споделеното!!!
 Лили, специално благодаря за обзорния пост!!!
 Споделям напълно мнението ви за Керем,
 но това най ме впечатли >>>


Цитат
Генералният директор на Нестле Турция Пънар Йоней Билсел казала следното за работата им с Керем: За рекламата имахме нужда от
известна личност, който да притежава съответната самоувереност и да се съгласи да остане на заден план,
за да изпъкне продукта. И срещнахме Керем.
От съвместната ни работа с него получихме много хубави резултати.

 Харесвам Керем, защото има друг манталитет.
 Уникален е с таланта си, именно да може да е на "заден план".




Скрит текст:

 За Херджай, ако трябва да го определя с две думи е - жестока истерия.
 На истерията и жестокостта е заложен сценария.  
 За артистите, мога да кажа, че имат потенциал, в това число и главните,
 но и те трябва да изпълняват жестокост и истерия.
 Колкото и да не ми харесва някоя отрицателна героиня не смятам,
 че главният, като я е хванал за гърлото, трябва да викам - стискай по-силно.
 Въобще жестокото насилие над жените, толкова много е на преден план,
 че ослепявам и оглушавам за каквато и да е химия между ГГ.
 Тази истерия и в сериала, и на снимачната площадка,
 та даже и във форумите, пречи на всички.
 Според мен, младата продуцентска компания трябва да овладее проблема.
 Не, че и в другите сериали, които гледам,
 го няма насилието над жени, деца, болни,
 та и бой на режисьора на снимачната площадка.
 Има го, но там личи, че имат повече опит и обиграност.
 А тук и с този до болка познат конак и Мардин/Мидят,
 освен жестокостта и истерията, не виждам друго.

# 599
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Ох, не издържам повече, извинявайте за спама Hands Pray:

Скрит текст:
Ще ми обясни ли някой, какво толкова има в репликата ""Ne demek Ne belli", освен игривата интонация на Акън, че всички са луднали по нея. Някакво двусмислие, игра на думи, идиом, какво? Рускините постоянно припадат по тази фраза, а гледам, че има и някакви вариации на профили в различните приложения Thinking

NB https://vk.com/diziturk?z=video543674262_456239052%2F25813bebcb5 … Fpl_wall_-1657033

Последна редакция: сб, 11 май 2019, 14:08 от tara_lezhka

Общи условия

Активация на акаунт