Стига ли ви времето....

  • 2 895
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 88
винаги се надпреварвам с времето.Работя от 9.00 до 18.00 часа , после взимам малкия от градина , малко навън , после готвене , миене на чинии , пране ....къпане и т.н , та така всеки ден.Понякога чуствам умора , но това е положението.

# 16
  • София/Перник
  • Мнения: 985
Цитирам дядо ми:
"Еее, когато бяхме млади и заети с работа, времето все не стигаше. Сега, когато се пенсионирахме - свободно време има, колкото душа ти иска!!! Друго няма обаче!"
(за друго-то не коментирам!)

# 17
  • Мнения: 1 107
Аз още си работя от къщи и определено ми стига  Peace

# 18
  • Мнения: 5 475
Според мен зависи от това дали е добре планирано...ако обаче под свободно време имаш предвид време за губене  Wink ...това никога не е достатъчно!  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 35 957
Всичко е до организация и до желание. Колкото и да съм заета искам ли напр. да отделя време за себе си - правя го.
На фитнес съм ходила и в 5.00 часа сутринта - срещу нас е денонощен.  Wink

# 20
  • Мнения: 8
да мисля че ми стига, защото мъжът ми много ми помага

# 21
  • София
  • Мнения: 39 771
Изобщо не ми стига времето, но все пак правя някакви жалки опити за подобряване на положението.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Не - не ми стига, нито преди, когато работех и Ани ходеше на градина, нито сега - с бебо и Ани. Да е жива и здрава майка, че идва да ми помага, иначе от домакински задължения и работа покрй бебето, децата на разходка не мога да си изведа ... А вечер съм така тропясана.... опитвам се да почета малко, докато кърмя през деня  Embarassed

# 23
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
имам свободно време , затова съм по разходки и форум, макар, 4е съм нон стоп с малката.с големите имах толкова време, 4е работех надомно и то наднормено време, просто много добра организация! сега съм се отпуснала тотално, не ми дават да работя,а ако тръгне и на градина, ще си хвана любовник!

# 24
  • Мнения: 1 202
Добре,че ходя през ден на работа та да ми стига да се справя с повечето неща които трябва да се свършат!

# 25
  • Мнения: 2 353
  Работя на смени и като че ли така е по-добре за всички, освен за съня ми. Не само заради редовните задължения, а и защото страдам от безсъние, може би заради нередовния режим. Спала съм три часа и зверски ми се спи, обаче се кокоря като идиот някакъв Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 1 621
Засега ми стига, защото още съм си вкъщи с детето. Организирам се и действам. Wink

# 27
  • Мнения: 2 336
Детето ми е станало като робот. Става, мие се, облича се, а е само на 5. Като е готов става баща му да го води на градина, а аз не мога да отлепя очи в 7.30. Вечер си лягам раничко-10.30-11.00. Може и мързел да е, ама вечер не мога да правя нищо и времето никога не ми стига. Embarassed

# 28
  • Мнения: 1 364
Горе долу това е моето ежедневие.........не се оплаквам. Но ми липсва време за игри с детето, да му чета книжки... също така повече разговори и внимание на съпруга ми...  А за телевизор изобщо не се сещам.

# 29
  • Мнения: 1 364
Благодаря на всички, който писаха.
Аз също съм често в нета, но през работно време. В къщи немога и да си помисля.

Общи условия

Активация на акаунт