Априлски бебета 2018 - тема 3

  • 51 187
  • 718
  •   1
Отговори
# 255
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Изобщо не се притеснявайте и не пришпорвайте децата. Всичко е в норма.
Мислете за предстоящите празници и се усмихвайте повече! Simple Smile

# 256
  • Мнения: 541
И аз се бях притеснила по едно време, но сега покрай двата зъба ми мина Simple Smile
 До преди два дни не искаше да го слагам седнал. Сега стои седнал по половин ден в столчето, ако го сваля да не се уморява се набира и сяда сам. Преди това можеше само да стои прав хванат за дивана и да скача с помощ от моя страна и това ми беше много странно да стои прав, а да не може седнал. Явно всички бебета са различни.
Покрай зъбите вчера беше ужас идеше ми да се метна от някъде. Двата долни се виждат и драскат. Нали когато пробият и се успокояват?

# 257
  • Мнения: 40
И аз се бях притеснила по едно време, но сега покрай двата зъба ми мина Simple Smile
 До преди два дни не искаше да го слагам седнал. Сега стои седнал по половин ден в столчето, ако го сваля да не се уморява се набира и сяда сам. Преди това можеше само да стои прав хванат за дивана и да скача с помощ от моя страна и това ми беше много странно да стои прав, а да не може седнал. Явно всички бебета са различни.
Покрай зъбите вчера беше ужас идеше ми да се метна от някъде. Двата долни се виждат и драскат. Нали когато пробият и се успокояват?
На мен ми казаха, че като избият зъбките пак си киселеят. И аз това чакам, да избие зъбче, че е ужас от известно време...

# 258
  • Мнения: 115
И аз да се оплача! От снощи сме с температура. Най високата беше 39,2 смъкнах я с панадол и компреси с студена вода до 37,9 и цяла нощ подържа от 37,6 до 38,1мислех че е от зъбките защото в четвъртък след обяд проби първото зъбче, но той повърна и имаше растройство в 06:30 преди хранене. Викнах такси и в спешното, прегледаха го, няма зачервено гърло, запушен нос или хрипове, чист е. Но ми даде направление за постъпване в болница ако продължи да повръща, каза най вероятно е от зъбките защото горния венец му е зачервен и подут, но ако подържа пак висока температура и повръща, значи е вирус. И сега съм на нокти, прибрахме се, хапна малко и заспа. Ох, оплаках се. За сега е добре видиму още спи.

# 259
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Според мен е вирус и му е спаднал имунитетът от излизането на зъбите.

Пожелавам скорошно оздравяване!

# 260
  • Мнения: 648
Ужас ! Това направо е страшно ! Не разбирам от къде се прикачат такива малки бебета с вируси при положение , че нямат контакт с болни?

# 261
  • Мнения: 7 776
Нали го извеждаш на разходка? Баща му ходи на работа и общува с хора? Отвсякъде. Може да си ходила до магазина, пипнала си дръжката и после си гушнала бебето. Колко десетки хора са я пипали тая дръжка и са си духали носа преди това. Няма как да го гледаш в стерилна среда.

Последна редакция: сб, 17 ное 2018, 13:02 от LittleCactus

# 262
  • Мнения: 166
И аз се бях притеснила по едно време, но сега покрай двата зъба ми мина Simple Smile
 До преди два дни не искаше да го слагам седнал. Сега стои седнал по половин ден в столчето, ако го сваля да не се уморява се набира и сяда сам. Преди това можеше само да стои прав хванат за дивана и да скача с помощ от моя страна и това ми беше много странно да стои прав, а да не може седнал. Явно всички бебета са различни.
Покрай зъбите вчера беше ужас идеше ми да се метна от някъде. Двата долни се виждат и драскат. Нали когато пробият и се успокояват?

На моя му проби първия преди 2 дена и все още е някакъв ужас.  Не иска да спи , пюрета отказва вече седмица. Само си търка лицето и се изнервя за най малкото.

# 263
  • Мнения: 4 660
И аз да се оплача , вчера през два часа се събужда с плач и пак заспива. Тя заспива ,но аз не Confounded
А стана ли рано сутрин няма лягане все има нещо да се прави , а ММ когато е вкъщи вечно е зает .
Сега двамата спят ,а аз се чудя да легна ли или да свърша нещо.

# 264
  • Варна
  • Мнения: 769
Mariq, дано се размине влизането в болница и бързо да се оправи бебо. Стискам палци Simple Smile
При нас първият зъб се вижда леко и го чакаме всеки момент да избие целия,че за НГ малчо да ръфа пържолите Joy

# 265
  • Мнения: X
Мария, дано не стигате до болница.

# 266
  • Мнения: 648
Уж постоянно му мия ръцете и моите също , бърша коликата както и пода по няколко пъти на ден не оставяме обувки на земята , но все пак няма как на 100% да се предпази ! Избягвам молове и магазини с хора! Дано всичко мине бързо

# 267
  • Мнения: 648
Знаете ли от кога се дават гъби?

# 268
  • Мнения: 4 660
Гъби – нитo дивитe гъби, нитo тeзи, koитo ce oтглeждaт в пapници, нe тpябвa дa ce пpигoтвят нa дeцa дokaтo тe дocтигнaт yчилищнa възpacт. Kaтo xpaнa гъбитe нe ca пoдxoдящи зa нaй-мaлkитe, тъй kaтo тpyднo ce ycвoявaт oт opгaнизмa и мoгaт дa пpeдизвиkaт xpaнocмилaтeлнo paзcтpoйcтвo пpи дeтeтo.
9 xpaни, oпacни зa дeцa дo 3 гoдини

# 269
  • Мнения: 115
Благодаря ви много момичета, за подкрепата. Малчо спа до 13:30 на обяд, като се събуди беше нов човек, отказа да яде твърда храна, дадох му АМ, не повръща но има растройство и температурата вече е нормална. Свързах се и с ЛЛ. Размина ни се, поне за сега, дано тази нощ бъде по спокойна че главата ще ми се пръсне от не спане.  Ще трябва да свикнем и с това че децата ще ни се разболяват, но ми беше адски трудно да го гледам така отпаднал. Кактосчето е права няма как да ги предпазим от всичко:cry:

Общи условия

Активация на акаунт