Морето таз година ще пропуснем, но ЮНИ сладки бебенца ще гушнем

  • 13 597
  • 265
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Честито на мама Ливиана!
Да е живо и здраво синчето!И много да ги слушка!

Ливиана, имала си премеждия, но важно, че всичко е минало благополучно! Милата!

# 16
  • Мнения: 182
 Да са живи и здрави бебчовците на мамите Даниджи, Мишел и Ливиана! Много да слушат и да радват мама и татко!

# 17
  • Мнения: 721
Честито на мИшелка, Даниджи и Ливиана! Да са ви живи и здрави рожбите Grinning
Аз сега се връшам от док и май ще се раждаме секцио. Тесен вътрешен таз, та малко съм се ошашкала. Хем знам, че така или иначе трябва да родя, ама.... Confused

# 18
  • Мнения: 1 559
Надявам се ,че сам оправила снимката!!

# 19
  • Мнения: 1 559
Сега вече трябва да става

# 20
  • Мнения: 409
Момичета, погледнете данните горе ако нещо (някого) съм пропуснала или объркала като информация, за да я добавя.  ooooh!


Много Ви благодаря за сърдечните пожелания за нас с Бебка! А аз ще стискам палци силно за тези от Вас, които още не са се обебе-ли, всичко да мине бързо и безболезнено. А другите мами, които вече си гушкат бебета да са им Живи и Здрави и Послушни Hug
Още малко търпение и ще побликувам снимки най-накрая Embarassed

Честито на Даниджи, Мишел и Ливиана! Чакаме Ви, да разказвате и снимки да показвате  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 559
Момичета благодаря ви за пожеланията Hug.Раждането ми беше наистина трудно,ще разказвам тези дни.Но добре че не ми направиха секцио,а се стигна до вакум след 3 часа напани...в болницата бях наи голямата героиня.Дори и за тук Елиса се оказа много голжама беба.
целувки на вси4ки ви  bouquet

# 22
  • Мнения: 903
ЧЕСТИТИ РОЖБИ НА Мишел, ravia И liviana ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА ГИ РАДВАТ И СЛУШАТ   bouquet
megan79 страхотна бузеста сладурана като я гледам все едно виждам себе си на бебешки снимки, с коса и бузи, пу-пу да сте живи и здрави Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Лека за сега от мен  Peace целувки и прегръдки за всички  Hug

Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 20:15 от TABBY

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 505
megan79, много ти е сладка принцесата!Пу-Пу, голяма красавица!

# 24
  • Мнения: 1 267
Честити рожби Мишел, Равиа, Ливиана! Здраве и късмет и се връщайте бързо при насSimple SmileSimple Smile  bouquet newsm10 newsm10 smile3521 smile3521 newsm51 newsm51

# 25
  • Мнения: 353
Честито на мамите Мишел,Равиа и Ливиана,да са им живи и здрави бебоците.Аз имам контракцийки,ама нещо са нередовни newsm78,че ще видим.Стискайте ми палци,ако бебето е решило да се ражда да тръгне сутринта,че Марти  тръгна през нощта и се роди в 7,45 сутринта,не ми се ражда нощно време Rolling Eyes,но както си реши.Притеснително ми е как ще търся доки през нощта Rolling Eyes.лека нощ на всички.

# 26
  • Мнения: 7 430
Честити малки бонбонки на Мишел, Равиа, Ливиана да са им живи и здравички и да радват всички около себе си Hug Hug Hug
Аз бях днес на преглед - казаха ми, че на 50% съм готова да раждам, но док ми каза, че и следващата седмица ще се видим за преглед - за това, че имам още време Wink

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Здравейте и от нас!Влизам да честитя на всички мами,които вече гушкат малките принцове и принцеси-да са им живи и здрави и много радост да им носят!На тези,които са в очакване леко и безпроблемно раждане!

# 28
  • Мнения: 3 092
Здравеите момичета !
Честити малки бонбони на всички мамита! Hug Hug HugДа са ви живи и здрави да ви слушкат , да папкат и спинкат и много радост да ви носят! newsm51 smile3525

Ние вече сме у дома с бебка и използвам да ви пиша докато спи .Имаше проблеми с нея и се наложи да поостанем в Шейново и честно да ви кажа много ми се насъбра...не искам да разказвам тъжни неща тук , важното е че вече сме добре.
Не успях да прочета почти нищо поради липсата ми на време и сигурно няма да успея да наваксам , но при всяка възможност ще влизам във форума за да ви чета и честитя.
Раждането ми беше много продължтелно и болезнено , упойка ми биха венозно но не ме хвана...добре че имах положителна нагласа за всичко , което ми предстой , защото не се уплаших , но много ме боля.Важното е че всичко мина и сега сме у дома.
Успех на всички мами , които са се запътили към родилния дом.Леко раждане и много  Hug от мен.

# 29
  • Мнения: 3 069
Честито на всички мами за рожбите, да са ви живи и здрави и много да ви радват.
Хей , момичета, търся аз темичка във вече родилите а вие още не сте пуснали Simple Smile
Ние се стягаме за разходка, че са ни замъчили едни колики , а навън може и да поспи малко, ако имам късмет де....
Лек ден на всички. Peace

Общи условия

Активация на акаунт