Пълнени тиквички - стъпка по стъпка

  • 30 213
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 899
Правих ги днес за вечеря, станаха чудесни! Благодаря, sneji за чудната и лесна рецепта   bouquet

Аз ги пекох около час, не знам защо ми отне толкова време   newsm78

# 16
  • Мнения: 1 708
Малко късно отговарям на въпросите,но ме нямаше!
Ей,4удесна рецепта!Сори за глупавия вьпрос,ама как разбирам 4е са готови като са увити вьв фолио??? newsm78И като ги наредя в тави4ката слагам ли нещо в самата тава-вода или малко олио??? Embarassed EmbarassedИ дали ще вьрвят ако им направя нещо като заливка без да ги слагам вьв фолио??


Когато пипнеш тиквичката през фолиото и е мека,значи е готова!Нищо не слагаш в тавичката.
А може и без фолио с малко водичка в тавата и готово.Импровизирай спокойно!


Аз да питам галетата с какво може да се замени?  newsm78


Може с кашкавал ,а може и без нея!


Правих ги днес за вечеря, станаха чудесни! Благодаря, sneji за чудната и лесна рецепта   bouquet

Аз ги пекох около час, не знам защо ми отне толкова време   newsm78



Ако не е била загрята фурната може да отнеме и повечко!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Аз ги направих в неделя, само че постни (мързеше ме да ходя за кайма). Очаквах и аз да се опекат по-бързо, нали уж са с фолио... обаче като поразвих едната (и то с 300 зора, че фолиото беше горещо и си поизгорих пръстите), самата тиквичка беше мека, но не беше такава кафеникава на цвят като на снимката на Снежи. Отвих ги, махнах фолиото и ги оставих пак да се пекат, но пак не станаха кафеникави, но това не е кой знае какъв проблем. Отгоре ги позалях с кисело мляко и яйце.

Изядохме ги, Вики яде с апетит!  Grinning

# 18
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Направих ги тези тиквички и станаха чудесни. Единственото моя добавка беше, че настъргах тиквичките, вътрешното и го изтисках от водата, за да не става много вода. Понеже нямах галета, добавих половин пакетче гъбена крем супа, за да се сгъсти сместа и станаха невероятни. Добавих и сушени манатарки и копър.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 147
Рецептата ие страхотна- поздравления

# 20
  • Мнения: 1 546
Sneji,много благодяр за отговора!  bouquet Сега отивам да ги правя и после ще разказвам!  chef

# 21
  • Мнения: 4 451
Страхотна рецепта! И аз благодаря сърдечно на Снежи! Hug Само, че аз не увивах тиквичките във фолио, а ги наредих в тавичка, в която сложих малко вода. Разполагах със съвсем малко сирене в хладилника и го натроших в сместа. Стана чудесно!

# 22
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Правила съм и аз почти същите. Само че не ги пекох във фолио, а направо в тавичка във фурната.  Отгоре настъргах кашкавал, страхотни са.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 423
Sneji, пробвах я вече рецептата и сега съпруга ме кара само така да правя тиквичките. А най- важното е че стават много бързо и страшно вкусно. Благодаря за рецептата   bouquet

# 24
  • Мнения: 76
sneji страхотна рецепта, току що я изпълних и мн. ми харесва как се получиха тиквичките   chef-- сега чакам да се прибере мъжо и да си каже думата и той Simple Smile

# 25
  • Мнения: 256
Страхотна рецепта Снежи!Поздравления! Супер си!
Още довечера ще се тестват.

# 26
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ще се пробват!  Peace

# 27
  • Мнения: 12
Sneji, благодаря за рецептата и подробните обяснения. В момента тиквичките се пекат във фурната  chef

аз ги пека на 200 градуса, 35 мин. във фолио, директно върху решетката на фурната. Вие за колко време и на какви градуси ги приготвихте?

# 28
  • Мнения: 1 708
Много се радвам че са ви харесали!
 Hug

# 29
  • Мнения: 5 140
Снежи, доста добре изглеждат, браво.
Ще ги направя, така като има нагледно и е стъпка по стъпка е супер лесно. Hug

Общи условия

Активация на акаунт