Има ли жени които не изневеряват?

  • 33 203
  • 521
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 473

 Sick Sick Sick
Що категоризирате така бе мацки Laughing

# 76
  • Мнения: 5 647
Ти за чисто физическата изневяра ли говориш? В много случаи някоя жена се влюбва или пък хлътва по чежд мъж, без да спи с него. Мисля, че това второто е по-страшно, отколкото ако прави секс с него.

# 77
  • Мнения: 288
Аман с тези неверни мъже. С какво изневеряват? Аз не съм чул някой да е изневерил с нещо друго освен с жена (педалите не ги броя за мъже).

Хайде сега да видим има ли такива жени!

Първо - не "с какво", а "с кого".
Второ - има да! Аз, например, не изневерявам.


Абсолютно същото е и моя отговор..

# 78
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ти за чисто физическата изневяра ли говориш? В много случаи някоя жена се влюбва или пък хлътва по чежд мъж, без да спи с него. Мисля, че това второто е по-страшно, отколкото ако прави секс с него.
Мъжа ми казва същото. Ама аз не съм много сигурна- рано или късно на всяка жена й се случва някое увлечение (по-слабо или по-силно)...

# 79
  • Мнения: 38
Вероятно има и такива...(които не изневеряват). Въпроса не е дали изневеряваш или не - важното е да ти е готино!
Прочетох едно мнение, че секса за 10 години доскучавал... не съм много съгласна. Омъжена съм от 10-11 години (малеее, кога ги навъртях), но в леглото постоянно експериментираме с мъжа ми и хич не ни е скучно и на двамата... ама това не означава, че не търсим разнообразие - все пак живота е един и никой не иска да изпусне нищо хубаво от него нали?!

# 80
  • Мнения: 193
 Трудно е да се обобщи с една думичка, но аз не съм изневерила нито веднъж на моето мъжленце за 7години! Не чакам похвали, така съм искала! Мислила съм си за евентуални подбуди, които биха ме тикнали към такава стъпка...смятам, че проста трябва да спра да изпитвам силните чувства към него или да ме остави на сухо много дълго време/не дай, Боже!/.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 893
Лично аз се скъсвах да изневерявам на всички мъже с които съм била последната ми връзка беше 5 години,бяхме сгодени...и знаете ли какво СЛАВА БОГУ че изневерявах иначе нямаше да се събера със съпруга си  Joy дам нашия брак е плод на изневяра и от моя и от негова страна.но за сметка на това така си паснахме във всяко едно отношение че за по-малко от година постигнахме това което отнема доста време на доста двойки - живеем заедно, предложи ми брак, забременях и сега ще се женим на есен  Mr. Green и интересното е че баща ми беше заявил че съм нимфоманка една сутрин.... след като се прибрах  Sunglasses а от както съм с този мъж дори не ми е минавало през ума секс с друг...и Той също е постоянно залепен за мене при всяка възможност, така че съм сигурна че ми е верен!... а сега със бебето дори и на него отказвам понякога!(чак сама си се чудя!?!)
не мога да заспя вечер ако мъжа ми не е до мен, "да го чувствам" както се казва  Grinning

така че от мен да знаете ИМА надежда  Sunglasses

# 82
Брей, 99 % от писалите тук сте верни на съпрузите си  Laughing Е чудно тогава мъжете с кои жени изневеряват  newsm78 Като извадим омъжените, остават бабите /неомъжените са сравнително малък процент, така че на една неомъжена жена се падат по няколко изневеряващи мъже/  Hug Егати и нимфоманките  #Crazy
P.S. Може и да не ми е правилна логиката, просто разсъждавам  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 7 430
....аз още мисля newsm78

 Mr. Green

# 84
  • Мнения: 819

Мислиш какво- дали изневеряваш.. Mr. Green или за логиката в горния постинг?  Mr. Green

# 85
# 86
  • Мнения: 1 809
Ами....предполагам има newsm78

# 87
  • Мнения: 2 674
Жените имат много по-голям избор, те избират, при мъжете е обратно, където им пуснат.

 Joy това съм чувала и преди, много ме кефи, но да ти кажа не е 100% вярно. Не всички жени имат избор. Laughing и не всички мъже чакат само на благоволението да им пуснат Wink
Иначе логиката ти за изневеряващите мъже-жени, съотношението, е Желязна. Wink Съгласна съм, само че аз  Laughing Joy не влизам в графата. Joy
ама кой ли наистина ще си "признае"?  Joy

има една тема във форум дом/сем.    newsm78 към жените- лъжете ли мъжете си - нещо подобно, сравни колко жени отговарят "да" , що пък тези жени и да не изневеряват  Sunglasses Laughing а?

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 16:20 от мойри

# 88
  • Мнения: 288
Брей, 99 % от писалите тук сте верни на съпрузите си  Laughing Е чудно тогава мъжете с кои жени изневеряват  newsm78 Като извадим омъжените, остават бабите /неомъжените са сравнително малък процент, така че на една неомъжена жена се падат по няколко изневеряващи мъже/  Hug Егати и нимфоманките  #Crazy
P.S. Може и да не ми е правилна логиката, просто разсъждавам  Mr. Green


ПРАВ си! Peace Има голяма логика!!  Simple Smile ОБАЧЕ, не забравяй, че тук пишещите жени (омъжени и неомъжени) не са всички жени в България или даден град от Нея!  Mr. Green

# 89
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Нямала съм връзка с човек, на когото да не изневеря. А връзките ми не са били малко.

От 5 г. съм омъжена и подобно нещо не ми се е случвало.

Общи условия

Активация на акаунт