Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (80) - ноември 2018

  • 104 981
  • 1 797
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 23 159
Ох в кичука е, май близо до НАП или НОИ ( забравих кое беше там), трябваше да вземам едни неща и ми беше на път, та повече информация не мога да ти дам. Grinning

# 661
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 554
Близо ми е, ние сме в началото на Скопие, благодаря, много хубава тавичка. Hug

# 662
  • София
  • Мнения: 23 159
Купичка е, дълбока е, но е пластмасова, да имаш в предвид. Simple Smile

# 663
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 554
А, нищо, ще пратя да ми вземат, ако пък намеря в София още по-добре, така или иначе само това брашно ползвам.

# 664
  • Мнения: 181
И аз ако намериш пиши и аз ще информирам.
Овършах всичко в Бургас и Поморие,никой не е чувал за играта на Орбит!Супер много ме е яд,защото всека ден купуваме дъвки.

# 665
  • София
  • Мнения: 1 500
Паднаха се най-накрая чаши от Каменица. Участвам от доста време, когато се сетя, особено ако някой спомене тук, че е спечелил Simple Smile

# 666
  • Сливен
  • Мнения: 4 253
Някой не е ли получил вече прословутите чаши,от Каменица?Тези дни се сетих за чашите,реших да проверя кога съм получила SMS-ами преди 1 месец.Явно чакат да станат точно 45 дни,че да ми ги доставят.... Joy Joy

# 667
  • Мнения: 122
Здравейте!Вчера получих служебната бележка за четеца,а пък четеца щял да дойде тази седмица.Много странно ми се видя и звъннах на помберитките да ме просветлят по въпроса.Само ми обещаха,че ще дойде във вторник.Не е ли странно да получиш документ,че дължиш данък за продукт Х,а пък реално още да не си го видял?
В коя седмица е спечелен четеца?И аз чакам награда от Помбер.

# 668
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 186
Майка ми се обади в събота, че е спечелила и тя чаши от каменица- много се изкефи. Даже не знаеше, че участва милата 😏😃 Аз пък бях забравила- направих по една регистрация на всички ни още първите дни на играта и повече не съм  🙂

# 669
  • Мнения: 1 390
В събота в Лидъл ще има ултразвукова четка за зъби и накрайници.
8 накрайника за 9 лв.
Дали някой има наблюдение, ще стават ли на четките от Орбит?

# 670
  • София
  • Мнения: 1 914

Ама тука може да играеш, колкото пъти искаш ли?

От скоро се регистрирах в MySparx. Кока кола не искат капачките и кенчетата да им пазим, нали? Simple Smile И като казах кенчета, не разбирам в тая "игра на кенове" за какво ми е да отключвам седмичните предизвикателства. Очаквах да има въпрос след клипчето като го отключа, а то нищо. Simple Smile

# 671
  • Мнения: 1 933

Ама тука може да играеш, колкото пъти искаш ли?

Може, но не знам как ги отчита.

# 672
  • Мнения: 4 872
Току що изиграх няколко пъти играта на Помбер и ми отчете точките с натрупване. Не знам дали е бъг или е така по принцип.
Закупих билети за пуловер и шапка - по 1. Толкова за сега , защото не ми харесват особено наградите.

# 673
  • Мнения: 276
Играта на Каменице изисква ли покупка и може ли линк

# 674

Общи условия

Активация на акаунт