Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (80) - ноември 2018

  • 102 735
  • 1 797
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Някой Пенев сигурно Grinning

# 736
  • София
  • Мнения: 13 159
Тaня67 беше на джуниър ангин,но свърши..златен 160 лв хляб  Mr. Green

Пропуснала съм играта (да я прочета). Едва ли бих взела участие. Но цената на наградата ми е непонятна.  Shocked Някой известен готвач за учител ли ще има и парите да са за хонорара му?  newsm78

# 737
  • Мнения: X
Готвача Пенев ще да е ,затуй е такава цената... Тея Пеневи сигурно ще ги сънувам довечера Joy

# 738
  • Мнения: 3 020
Тaня67 беше на джуниър ангин,но свърши..златен 160 лв хляб  Mr. Green

Пропуснала съм играта (да я прочета). Едва ли бих взела участие. Но цената на наградата ми е непонятна.  Shocked Някой известен готвач за учител ли ще има и парите да са за хонорара му?  newsm78

Все още могат да се видят правилата, но нищо специално не пише, даже са доста кратки в сравнение с други игри: https://junior-angin.online/

И при мен от никъде нищо, да пробвам номера с мрън  Praynig

# 739
  • Мнения: 2 581
Smile
Интересно кой е този лидъл 173 дето са им такива фенове на Пеневи?
Участвах с над 10 бележки ,но ще ми остане удоволствието да гледам как обират наградите пак..
Ами нека всеки да напише в неговия град кой номер  Лидл  е и така ще се разбере от кой град са тези фенове Smile

# 740
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Спечелих от Кармелата.Добре ми започва седмицата.😁😁😁😁

# 741
  • София
  • Мнения: 826
Записвам се с ваучер от Марс.
Получих си единия куфар от Милка.Много ми харесва!Определено съм доволна. Simple Smile

# 742
  • Лясковец
  • Мнения: 765
Smile
Интересно кой е този лидъл 173 дето са им такива фенове на Пеневи?
Участвах с над 10 бележки ,но ще ми остане удоволствието да гледам как обират наградите пак..
Ами нека всеки да напише в неговия град кой номер  Лидл  е и така ще се разбере от кой град са тези фенове Smile
Аз попитах Лидъл и това ми отговориха
Здравейте,  Това е магазинът ни в София, ул. "Андрей Ляпчев" №52,относно Пеневи виждам в играта на Лидъл печеливши с 3 други имена за които Пенев моли за глас с фамилия Вутова,Радулова и Мартин Любомиров ,предполагам че има и други от списъците им които бяха публикувани преди няколко теми.

# 743
  • София
  • Мнения: 22 967
Понеже няма с какво друго да се похваля- днес раздаваха носни кърпичики на ZEWA на изхода на Парадайс и забърсах едно пакетче.  hahaha

# 744
  • Русе
  • Мнения: 2 606
И Кауфланд са качили печелившите, проверете се , защото пише,че тепърва ще звънят Simple Smile
П.С. С над 10 бележки в Лидъл ме няма.Rage

# 745
  • Мнения: 874
Joyтия хора вече се подиграват.В игра бях спечелила награда семейно замесване на хляб..познайте колко струва по служебна бележка ,която се канят да ми напишат..157 лв..все пак не си купувам хлебозавод..
Вече всички организатори обявяват стойността на наградите в правилата и уведомява, че трябва печелившия да даде данни за бележка предварително.
 
Аз пък не си спомням да има игра, в която да е описано в правилата колко пари струва дадената награда. Само първата игра (от началото на облагането на наградите) на кока кола - беше така, но вече всичките и игри пише само - награди от точка ... са с пазарна цена над 30 лева и подлежат на облагане в НАП.

# 746
  • Вестерос
  • Мнения: 38 259
Ни в Кауфланд, ни в Лидл, ни в Марс Sad Мрън!

Взех си поне касеролата от кола, много е готина!

# 747
  • Мнения: 36 519
В повечето игри ги пише - например, куфарите на Милка и Орбит са по 150 лв, наградите на Зева са с посочена стойност... В много случаи изрично пише, че наградите са на стойност под 30 лв и не се облагат.

# 748
  • Мнения: 874
В повечето игри ги пише - например, куфарите на Милка и Орбит са по 150 лв, наградите на Зева са с посочена стойност... В много случаи изрично пише, че наградите са на стойност под 30 лв и не се облагат.
В играта на Милка не пише цената на наградите. Иначе куфара на Милка е 120лв.

# 749
  • Мнения: 1 969
173 е сравнително нов филиал на Лидл в Младост 2, на около година или малко повече, ако не бъркам. Не знам това дали би помогнало.
Аз напоследък не играя никъде. Чакам единствено чаши на Каменица.
Цветно сърчице май повече няма да търся, много бисквити събрахме.

Общи условия

Активация на акаунт