Eucerin Aquaphor: SOS грижа за цялото семейство

  • 27 504
  • 569
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 337
Имам малко детенце , което много се вълнува от печката и няколко пъти е на косъм.. , а и самата аз доста често се изгарям. С удоволствие бих пробвала този крем, защото много харесвам марката.

# 241
  • София
  • Мнения: 909
Имам двама палавници, любопитни и пипащи навсякъде. Такъв крем ще ми бъде от полза.

# 242
  • Мнения: X
Бих искала да го спечеля за дъщеричката ми, която постоянно се драска с нокти.

# 243
  • Мнения: 2 979
Често се изгарям , когато  разбърквам храната във фурната  или вадя горещата тава  и затова този крем би ми бил от голяма полза за бързо реагиране в тези случаи.

# 244
  • Мнения: 261
За щастие рядко се случва да се опаря или изгоря, но би било хубаво да имам нещо подобно под ръка.

# 245
  • Мнения: 1 775
Понякога като си изправям косата се горя, без да искам, та ще ми е от полза. Laughing

# 246
  • Мнения: 555
Обичаме да си правим разходки в планината и често не взимаме мерки срещу силното слънце - кожата се зачервява и е добре да имаме нещо подръка - един добър крем да намажем кожата.

# 247
  • Мнения: 477
Много често без да искам се изгарям на готварската печка и тогава искам да имам под ръка Eucerin Aquaphor .

# 248
  • Мнения: 672
Понякога и на мен ми се случва да се опаря при готвене, тогава би ми бил полезен.

# 249
  • Мнения: 676
Бих искала да имам Eucerin Aquaphor в случаи на леки изгаряния, тъй като ускорява регенерирането и възстановяването на кожата, като същевременно овлажнява.

# 250
  • Мнения: 349
Вкъщи доста често възрастните получаваме изгаряния, най-вече при готвене, така че подобен продукт ще ни е полезен.

# 251
  • sofia
  • Мнения: 1 950
Бих искала да имаме у дома Euserin Aquaphor SOS, защото никога не се знае, кота може да ти потрябва.Страхотен продукт, с действие, което помага при много извънредни ситуации.На всеки се случва, да се изгори или нарани инцидентно.

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 1 313
Интересно ми е да проверя дали действително "действа".

# 253
  • Мнения: 1 437
Защото дооооста често се изгарвм.

# 254
  • Елхово
  • Мнения: 1 418
Искам да ползвам крема, защото често се изгарям от фурната и най -вече от парата на фурната!

Общи условия

Активация на акаунт