Лидл 121 - Ноември

  • 130 728
  • 1 880
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 4 849
Марчева, веднъж само купих масло Родна стряха и няма да повторя, миришеше на българските масла на гадно, дали не го изхвърлихме. Виж това на Пилос е хубаво, а въобще не очаквах.

# 511
  • Мнения: 69 274
Аз на РС нищо не купувам...както се оплаках- два пъти еднакъв вкус няма
 Сори..ама да си ги ядат...

Взех пилос масло и аз днес...няма смисъл да рискувам и рискът да е за сметка на портфейла ми...

# 512
  • Мнения: 20 238
За софиянци, във Фантастико немско масло, 250 гр за 3.80 лв.
На мен подправката в лилава опаковка за сладки не ми хареса, прекалено джинджифилова ми идва, то само джинджифил се усеща и нищо друго. Пробвах я върху тиква, че сладки не правя.

Последна редакция: пт, 09 ное 2018, 20:39 от Lemy

# 513
  • Мнения: 25 885
Днес имаше и лешници и бадеми, доволна съм. Дамските блузи ги бяха изкупили, или не са заредили достатъчно. Чудех се на клиновете, но освен за вкъщи не знам за какво друго става. Сортните долнища са много хубави, който има нужда да взима. Гащи - йок. Имам чувството, че ако не е Лидъл народа ще ходи без долни гащури. Laughing

# 514
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Някой купи ли си от дамските поло блузи? Дали са хубави, да знам струва ли си да обикалям в търсене?

# 515
  • Мнения: 25 885
Някой купи ли си от дамските поло блузи? Дали са хубави, да знам струва ли си да обикалям в търсене?
Тънки са на пипане, не ме грабнаха. По добре ги виж на живо, не са като на картинката.

# 516
  • Мнения: 10 214
Някой купи ли си от дамските поло блузи? Дали са хубави, да знам струва ли си да обикалям в търсене?
Аз си взех. Много ми харесват. Мекички и по-топли, отколкото очаквах за памук. След пране леко се събират (на 40 градуса, както е по етикет), което е точно това, което ми трябваше. При нас бяха разграбени още четвъртък следобед, взех последната бройка от моя номер. 

И пак да попитам: термоблузи пускат ли в Лидл, някой обърнал ли е внимание?

# 517
  • София
  • Мнения: 16 198
Предни години са продавали термо бельо.
И сега има в немския Лидл.

# 518
  • Бургас
  • Мнения: 5 700
В края на ноември или началото на декември обикновено пускат термо бельо и за малки и за големи. И аз го дебна че да направя сравнение с декатлонските термо неща Simple Smile

# 519
  • Мнения: 69 274
Пускат термо...ама са едни впънати тесни изкуственяци...че скомен ме хваща само като ги гледам...бррр..
Тънки найлоново стрихави...още помтя кок взех на детето преди 4 години...и едвам го натъпках вътре. Върнах ги...

# 520
  • Мнения: 48 163
На моето дете са му много добре, цяла зима не ги сваля, ходи на училище с тях, че е зиморничав.

# 521
  • Мнения: 27 905
Марчева, благодаря! bouquet
karzz, хубави са календарите с ръкавички, но зависи и какво очакваш....На мен ми харесаха, едвам се въздържах. Grinning
Как са светещите пъзели и 3Д пъзелите, количките с писта и 3Д пъзелите? newsm78 От четвъртък бяха, нали или се бъркам? newsm78

# 522
  • София
  • Мнения: 1 047
Тези фурми с орехи само на мен ли ми се струва т скъпи?

# 523
  • Мнения: 27 905
Тези фурми с орехи само на мен ли ми се струва т скъпи?
Всъщност, къде по-точно да ги видя, така и разбрах на коя стр. от брошурата са? newsm78

# 524
  • Мнения: 10 214
Тези фурми с орехи само на мен ли ми се струва т скъпи?
От Делукс серията ли? Да, много са скъпи. Като орехите, които са по-скъпият продукт, са доста по-малко от фурмите. Ако си вземеш отделно фурми и орехи от пазара, ще излезе несравнимо по-изгодно.

От немските коледни базари (в Германия) съм взимала хляб от сушени плодове с ядки (оформен като хляб и с размер на хляб). Много го обичам, но едва ли зареждат от него в Лидл.

Общи условия

Активация на акаунт