Лидл 121 - Ноември

  • 128 499
  • 1 880
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 9 721
Помните ли кога пуснаха миналата година детските грейки/ ски панталони?

# 886
  • София
  • Мнения: 2 240
Помните ли кога пуснаха миналата година детските грейки/ ски панталони?

И аз това питах вчера май, ама никой не отговори.

# 887
  • Мнения: 68 764
Гугъл сигурно ще помни 😊...има стари брошури. Скоро даже снимах една...

# 888
  • Мнения: 9 721
в началото на декември са ги пуснали през 2016, благодаря!

# 889
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
A парфюмите пускани ли са досега и имитации на кои са?

# 890
  • Мнения: 6 738
Вчера си купих същия фенер от ИКЕА, с....2 лв по-евтино   Mr. Green Но имаше само бели.  Peace

Запасих се с бадемово брашно. Laughing Всеки луд с номера си...
Дайте някоя рецепта за брашното, ако може без извратени продукти( от сорта на агаве, чия , и т.н.)
Аз правя сладки разни , напр. ричарели. Мисля да пробвам и френски макарони. Peace

# 891
  • Кърджали
  • Мнения: 276
Аз пък очаквам с нетърпение масажора с дръжките където го пускаха в началото на годината. Дано го пуснат отново.

# 892
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
A парфюмите пускани ли са досега и имитации на кои са?
За кои парфюми става въпрос?
Аз днес се отчетох с мъжката зелена пижама за ММ и черни пантофи за дребния. Одобрени са и двете покупки.😁

# 893
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Ски панталони и якета предните години ги пускаха около Никулден. По спомен дамските и мъжките предната седмица или в понеделника, а детските някъде около 5-6 декември. Помня че като купувах на синковеца якето беше ден преди именния му ден. Неговия е на 5-ти та е било на 4-ти. Чакам и аз якетата. Гледам късеят му ръкавите вече. Ама 3 зими го носи, стига му толкоз.

# 894
  • София
  • Мнения: 4 052
Някой питаше за кухненски везни. В магазина на Сливница предлагат тези, дори са намалени.
Скрит текст:

# 895
  • София
  • Мнения: 11 721
[...................Аз правя сладки разни , напр. ричарели. Мисля да пробвам и френски макарони. Peace
Като Fortuna също се запасих, купих 5 пакета, много го ползвам и не само по Коледа. Трябваше ми , а цената му е много добра.

# 896
  • shumen
  • Мнения: 18 087
Другата седмица харесах доста неща-детските боти,пуловери и детската маса за игра.Масата обаче ми се вижда малко скъпичка.

# 897
  • Мнения: 189
Някой, ако е в чужбина и е виждал новите мебели за кукленска къща, може ли да сподели впечатления? По-модернистични са, което ми харесва, но не са изцяло дървени като старите, а дърво+пластмаса. Мащабът същият ли е?

Здравейте! В Англия вече минаха дървените играчки и мога да дам мнение за мебелите за кукленската къща. При нас цената беше - два комплекта за £10. Аз взех мебели за детска стая и комплекта със семейството. Човечетата за много симпатични, а ръцете и краката им могат да се извиват. В комплектът от детската стая имаше и бебе, така че семейството стана още по-голямо Simple Smile Леглата са пластмасови и могат да се слагат едно до друго или едно върху друго. Люлеещото конче също е много сладко, люлее се в действителност и ръцете на човечетата се закрепват стабилно за дръжките му (като на Лего човече). Детският скрин е със вадещо се чекмедже. Не мога да ги сравня със по-старите модели мебели, тъй като не съм ги виждала, но изглеждат стандартен размер. Аз ги ползвам със къщичка от друга марка.

# 898
  • Мнения: 27 599
Аз пък очаквам с нетърпение масажора с дръжките където го пускаха в началото на годината. Дано го пуснат отново.
Кой е този масажор?
yovanka, благодаря за информацията, но до Джъмбо без кола не мога да стигна, явно друг вариант ще търся.

# 899
  • Мнения: 1 857
Някой питаше за кухненски везни. В магазина на Сливница предлагат тези, дори са намалени.
Скрит текст:


Имахме същата, но бързо сдаде багажа без да е ползвана много.
По-добре да е друга марка, а не тази.

Общи условия

Активация на акаунт