Къде избива първо обрива при варицела???Спешно!

  • 26 565
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 798
Моми4ета, стана ясно ве4е, варицела е. Изписаха ни Фенистил на капки за сърбежа и ментолов спирт за пъпките.  И под карантина. Това е положението Sad
   Мерси на вси4ки за отговорите Simple Smile

# 16
много съжалявам че е варицела но от една страна е по добре да го искара сега от колкото като по голям

# 17
  • Мнения: 1 413
Боже, тия доктори не са ли чели и чували за нещо по-модерно от метоловия спирт! Жени, не си мъчи детето, аз карах шарката на 22 и като помириша ментолов спирт ми се догажда, хора, четете, моля ви, има по-модерни и щадящи неща! ooooh! Флуксида тушира пъпките и не остават белези, педиатър го предписа, явно наистина е много напредничав човек!

# 18
  • Мнения: 798
Боже, тия доктори не са ли чели и чували за нещо по-модерно от метоловия спирт! Жени, не си мъчи детето, аз карах шарката на 22 и като помириша ментолов спирт ми се догажда, хора, четете, моля ви, има по-модерни и щадящи неща! ooooh! Флуксида тушира пъпките и не остават белези, педиатър го предписа, явно наистина е много напредничав човек!
  мечтица, благодаря за съвета, Ники за сега няма много пъпки и не се 4еше. Аз не му давам Фенистила, а едно хомеопати4но лекарство, което ми каза нашата хомеопатка. Ако много го сърби  и по4не да се 4еше, ще го взема този флуксид. За сега не искам да смесвам двата вида ле4ение. Пак ти благодаря   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 39 762
Мога само да ви пожелая по-леко каране на варицелата, и по-малко пъпки. Обрива при Дияна беше много голям.
По-добре е да изкарат шарките като малки.

Общи условия

Активация на акаунт