Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 30

  • 73 952
  • 760
  •   1
Отговори
# 720
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Нов продукт  поне на три места(ако потърдя със сигирност ще има и още) намален под 40 евро.(над 25% намаление)....?
И в реалните им   магазини  има две цени тази на която би трябвало да се продава и тази, на която се продава
По този начин подтикват към импулсивна покупка.
Испанския пазар  е несравнимо по голям от българския(само Мадрид е 7 милиона) така , че продават с по нисък марж, но печелят от оборот.
Това е политика на фирмата.
Скрит текст:
Кризата от 2008 все още не е отминала.Малкия семеен  бизнес в този сектор е на изчезване  Това доведе ди окрупняването на испанските парфюмееийни вериги..
В следствие на което испанските фирми, стоящи зад останалите големи парфюмерийни вериги в стратегията си да конкурират Дъглас , Сефора и другите не испански фирми продават на по ниски цени)
Няма лошо, кой от където иска и на каквато иска цена да си го купува.
На който му се вижда евтино, може да си поръча и от официалния сайт на Герлен.

 

Последна редакция: чт, 07 мар 2019, 10:50 от sl

# 721
  • Мнения: 2 323
E, поизсили се леко с тези 7 милиона, но нищо, принципът си важи точно както си го описала. Simple Smile
И все пак ме е яд на разликата в цените.

# 722
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Само не знам, защо винаги трябва да съм в обяснителено доказателствен режим.Информацията е навсякъде.

Не е като да съм се поизсилила с цифрите

Със студентите ,туристите  и нерегистрираните  явно са много повече.
Ho какво ли знам аз....
Да не би да живея в Мадрид.

Последна редакция: ср, 06 мар 2019, 20:47 от sl

# 723
  • Мнения: 2 323
Хм, наскоро бях в Мадрид и гледах ето това:

+ http://worldpopulationreview.com/countries/spain-population/cities/

Явно тук имат предвид самия град, а при теб излиза и населението от околията, което също трябва да бъде включено като потенциален клиент, разбира се.

И май не съм по темата, но искам да измрънкам, че се влюбих в Game Changer на Huda и го нямаха и в двете им Сефори!

# 724
  • София
  • Мнения: 1 611
Миналия ден точно гледах Game Changer и много ми допадна, но взех друг цвят.

# 725
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Две Сефори в Мадрид?
Сефора има във всеки El corte ingles (не съм ги броила но са не по малко от 20) отделно има няколко по центъра и в някои от моловете.
Това са  Сефора в Мадрид.
https://www.google.com/search?client=ms-android-samsung&ei=W … IC6lI#fpstate=lie

Последна редакция: чт, 07 мар 2019, 10:17 от sl

# 726
  • Мнения: 2 804
И аз си взех 02N от новия Герлен. Като цвят ми пасна добре. Но, сега пък ми се стори, че любимата ми Instant Smooth база на Clarins не е неговата Frowning1 По този случай и след препоръката на ~Étoile~ тук, днес се възползвах от 20-те процента намаление в Дъглас и му купих и илюминиращата база на ЕЛ. Утре ще го пробвам с нея.
И да се оплача малко, макар да не е по темата. Вчера, докато чаках да ми дадат фон дьо тена, си харесах на пръв поглед и едно от червилата на Герлен - Darling Baby 371 от серията KissKiss и набързо взех и него. Днес го сложих ииии......, е толкова неприятно червило ондавна не съм ползвала - суховато, събира се на черта на устните, а нежния на пръв поглед цвят след час при мен стана дразнещо розово-оранжев Money Мисля да ми е първото и последно червило на Герлен.

Последна редакция: ср, 06 мар 2019, 21:18 от Light Beam

# 727
  • Мнения: 2 323
Две Сефори в Мадрид?
Сефора има във всеки El corte ingles (не съм ги броила но са не по малко от 20) отделно има няколко по центъра и в някои от моловете.
Това са  Сефора извън El Corte ingles
https://www.google.com/search?client=ms-android-samsung&ei=W … IC6lI#fpstate=lie

Бях пеша и само по центъра, съответно бях в двете, които се намират там - на Сол и на Calle de Fuencarral Simple Smile
(и единствените, които Гугъл Мапс ми показа)

Elle-même, разкошна формула са, та мисля, че няма да остана само с един!

# 728
  • Мнения: 31 382
И да се оплача малко, макар да не е по темата. Вчера, докато чаках да ми дадат фон дьо тена, си харесах на пръв поглед и едно от червилата на Герлен - Darling Baby 371 от серията KissKiss и набързо взех и него. Днес го сложих ииии......, е толкова неприятно червило ондавна не съм ползвала - суховато, събира се на черта на устните, а нежния на пръв поглед цвят след час при мен стана дразнещо розово-оранжев Money Мисля да ми е първото и последно червило на Герлен.
Не знам защо така ти се получава. Червилата на Герлен са едни от най- добрите на пазара въобще. Кис кис са страшно овлажняващи и са ми балсам на мен. Обичам ги яко.

# 729
  • Мнения: 5 937
И аз си взех 02N от новия Герлен. Като цвят ми пасна добре. Но, сега пък ми се стори, че любимата ми Instant Smooth база на Clarins не е неговата Frowning1 По този случай и след препоръката на ~Étoile~ тук, днес се възползвах от 20-те процента намаление в Дъглас и му купих и илюминиращата база на ЕЛ. Утре ще го пробвам с нея.
И да се оплача малко, макар да не е по темата. Вчера, докато чаках да ми дадат фон дьо тена, си харесах на пръв поглед и едно от червилата на Герлен - Darling Baby 371 от серията KissKiss и набързо взех и него. Днес го сложих ииии......, е толкова неприятно червило ондавна не съм ползвала - суховато, събира се на черта на устните, а нежния на пръв поглед цвят след час при мен стана дразнещо розово-оранжев Money Мисля да ми е първото и последно червило на Герлен.
Аз харесвам това червило на Герлен, но при мен се нанася кадифено, меко, а не точно хидратиращо. Никога не ми е изсушавало устните, но и за дълбока хидратация не може да се говори изобщо. Например Шанел имат далеч по-хидратиращи червила, но много неикономични. Том Форд също прави някои по-хидратиращи. Но той пък с тези високи цени да се червисва сам! Можеш да пробваш  да нанесеш балсам за устни и отгоре леко Герлен. Аз често така правя.

# 730
  • Мнения: 2 804
Да, мисля да му дам втори шанс, като първо нанеса по-хидратиращ безцветен балсам. Тогава и цвета би трябвало да остане по-нежен. Все много меки и силно хидратиращи взимам и това ме сюрпризира.

# 731
  • Мнения: 2 266
На мен ужасно химично,като перманентен грим ,ми стои water lip stain с висока трайност на Кларинс/които издържат на 300 целувки:)/,вярно е,че устните са пигментирани цял ден,но няма хидратация,мекота,нищо....е,мерси,не бих повторила.

# 732
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 836
Aз го нанасям с четка Реал техник. Ето тази: тази в ляво ми е любима!

Лявата е buffing brush на РТ ли?

# 733
  • София
  • Мнения: 5 573
И да се оплача малко, макар да не е по темата. Вчера, докато чаках да ми дадат фон дьо тена, си харесах на пръв поглед и едно от червилата на Герлен - Darling Baby 371 от серията KissKiss и набързо взех и него. Днес го сложих ииии......, е толкова неприятно червило ондавна не съм ползвала - суховато, събира се на черта на устните, а нежния на пръв поглед цвят след час при мен стана дразнещо розово-оранжев Money Мисля да ми е първото и последно червило на Герлен.
Не знам защо така ти се получава. Червилата на Герлен са едни от най- добрите на пазара въобще. Кис кис са страшно овлажняващи и са ми балсам на мен. Обичам ги яко.

И при мен червилата на Герлен са силно овлажняващи, пълна противоположност на "суховати".

# 734
  • Мнения: 5 937
Aз го нанасям с четка Реал техник. Ето тази: тази в ляво ми е любима!

Лявата е buffing brush на РТ ли?
Да❤❤.
Няма по-добра четка за мен. А колко е здрава, просто не е истина. Имам я от години.

Общи условия

Активация на акаунт