Как поддържате кожата на тялото си свежа и хидратирана?

  • 3 617
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 475
С лосион за тяло.Всеки път е различен.

И аз така,обикновено след къпане!  Peace

# 16
  • Мнения: 3 372
Ползвам само душ-гел, без сапун.....много ми изсушава кожата. После задължително се мажа цялата /само гърба не си мажа, защото не го достигам Wink/  с лосион за тяло - в момента на Avon от серията Naturals с лилия. Ако не се намажа кожата ми започва да се лющи......ужас е Sick

# 17
  • Мнения: 1 243
Душ-гел и ексфолиране с кафе по време на душ,а след това лосион за тяло.Напоследък така ме мързи,че си взимам от Ейвън едни пръскалца уж за хидратиране и подхранване на кожата,които са като дезодоранти,но ми се струва,че само си миришат хубаво и нищо повече! Sad

# 18
  • Мнения: 35 964
Душ-гел и ексфолиране с кафе по време на душ,а след това лосион за тяло.Напоследък така ме мързи,че си взимам от Ейвън едни пръскалца уж за хидратиране и подхранване на кожата,които са като дезодоранти,но ми се струва,че само си миришат хубаво и нищо повече! Sad

всичките им пръскала за тяло са със спирт и постигаш обратен ефект

лосион за тяло след баня или преди лягане, ако съм пропуснала
при нужда - също
епилаторът определено помага за изсушаването на кожата, за това мацам здраво  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 986
 по-добре използвай мляко за тяло,отколкото лосион-в него се съдържа алкохол,който допълнително обтяга кожата Wink

# 20
  • Мнения: 5 103
На Clarins хидратиращият лосион невероятен е.

# 21
  • Мнения: 8 917
С балсами - Нивеа и Дав Peace

# 22
  • Мнения: 880
може да пробваш с бебшкото олио на Johnson's аз имам същия проблем,но като си сложа вечер на влажна кожаефектът е много добър

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 252
В банята задължително с душ-гел, редувам ги най-различни. Да, ползвам и ексфолианти за тяло.
След това с мляко за тяло.

може да пробваш с бебшкото олио на Johnson's аз имам същия проблем,но като си сложа вечер на влажна кожаефектът е много добър
Това също е много добро  smile3521

Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 16:37 от Kalinka Malinka

# 24
  • София
  • Мнения: 9 475
Всички говорят за мазила, балсами, лосиони, а никой за ексфолиране. Май само 1-2 се обадиха. Wink
А основният проблем на краката под коляното, в частност сухотата, идва от недостатъчното ексфолиране в тази област.
Доброто ексфолиране там помага за отстраняване на мъртвите клетки и обновяване на кожата.
Мазането и хидратирането идва чак на края, когато кожата е обновена и добре подготвена да поеме съставките на млеката и лосионите за тяло. Wink

# 25
  • Мнения: 693
и при мен кожата на краката предимно от коляното надолу е много суха и ползвам крем Divine на Орифлейм има и такъв парфюм крема мирише страхотно много е лек и попива бързо но кожата става много мекичка подходящ е и за лятото когато ако крема не ми е попил чуствам кожата си мазна и в жегите това ми действа ужасно а този крем попива идеално все пак зависи от кожата но на мен ми действа супер

# 26
  • Мнения: 6 618
Хидратиращи Душ гелове ексфолиация един път седмично и ежедневно мацане с лосион или крем.
Може и масажно олио както са посочили по-долу.

# 27
  • Мнения: 870
Ползвам само душ гелове, различни видове, веднъш седмично ексфолииращ душ гел( в момента на Ейвън Exotic Beaches). След баня бебешко олио или лосион за тяло (Dove, Cottage или Nivea).

# 28
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
 Мойта кожа също е много суха, но се оправя с бебешките масла за тяло. А когато положението трагедия - дефламол #Crazy

# 29
Това с Дефламола ми хареса. Иначе аз съм трагичен случай през зимата - толкова ми изсъхва кожата,че чак се цепи до кръв. Казаха ми,че имам студова алергия, но не съм убедена,че е така поради много причини. Исках да кажа,че продуктите на Себа Мед много ми помогнаха - още с първото намазване - сякаш ми смениха кожата с чисто нова - използвах серията с Фито - стероли. Но съм ползвала и серията която е просто за суха кожа и също е невероятна. Използвала съм мляко за тяло и имиващите емулсии към съответната серия.

Общи условия

Активация на акаунт